PAMPERS??????????

  • 2 142
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Мимл,мами искам да Ви попитам доволни ли сте от новите пелени на Памперс????На нас много ни пропуща памперса с тия нови уобства се видях в чудо.А при вас как е?

# 1
  • София
  • Мнения: 44 352
какви нови удобства.
Аз съм доволна, от раждането до сега тяпхси ползвам.
Като ти не си - смени марката или мини на пелени за многократна употреба.
А може би просто трябва да смениш номера например....

# 2
  • Мнения: 106
Чак удобства,не съм много съгласна но...........Номерът ни е 5,не мисля че имаме нужда от по-голям.Ние също сме само с тях откакто се е родила малката и не ми се сменят защото само от тях няма обрив,а и не мисля, че за мн.употреба са по-добри.Всеки решава сам за себе си,нали така на вас не ви ли пропуща,аз го сменям няма и 3 часа и пак,а за 1.6г все се научих да ги поставям правилно,мисля Laughing

# 3
  • Мнения: 22
Ужас newsm61 аз започнах на Либеро от родилно,по съвети на приятелки че идва топло време ги смених с по-тънки Памперс Слип ен Плей, ми какво да ти кажа тя постоянно беше мокра чак до мишките в чудо се видях, продължих си с либеро - от онези имам още и не знам какво да ги правя нищо не струват

# 4
  • Мнения: 252
От Памперс и аз не съм доволна.Но щом до сега са ви допадали,а сега са започнали да пропускат може просто да сте попаднали на кофти партида?Или да са произведени на друго място.При Хъгис-а например има големи разлики в производството.

# 5
  • Мнения: 106
Ето,не съм само аз мислих, че най-накрая съм попаднала на нещо свястно, а то...Проблемът е там,че доскоро пакетите на външен вид бяха едни и шъщи а като ги отвориш вътре едните с ластици др.пакет без,питам в магазина как да ги различавам, а отговори от рода:-Ами,като ги отворите ще видите от кои са.Добре ама аз др.какво да ги правя,то по-добре без памперс според мен,като все ще ми е мокро детенце

# 6
  • София
  • Мнения: 44 352
Чак удобства,не съм много съгласна но...........Номерът ни е 5,не мисля че имаме нужда от по-голям.Ние също сме само с тях откакто се е родила малката и не ми се сменят защото само от тях няма обрив,а и не мисля, че за мн.употреба са по-добри.Всеки решава сам за себе си,нали така на вас не ви ли пропуща,аз го сменям няма и 3 часа и пак,а за 1.6г все се научих да ги поставям правилно,мисля Laughing
ъъъъъ, ти пишеш с тези нови удобства - аз питах какви нови удобства...нещо си противоречиш с двата поста....
Ти питаш при нас как е - отговарям...за какво тази нападателност не е ясно.....или може би е само за недоволните от памперс, а доволните да не се изказват?????
Никъде не съм казала, че не знаеш как се поставят, но кой знае, може би наистина сте за друг номер...може би пък сте за 4+ не за 5....зависи колко кг ти е детето....пък може и за 6 да сте.....
За какво изобщо си пуснала темата, ако ще реагираш така на постовете не ми е ясно....
На 3 часа е напълно нормално и желателно да се сменят, най-малкото от хигиенна гледна точка не би трябвало повече да стоят на дупето на бебето, дори и да не преливат.
И пак ти казвам - щом не си доволна - търси алтернатива.
Вече новите са с ластик - разпознаваш ги по гасеницата...другите вероятно ще са до изчерпване на количеството.
Слип енд плей са кофти...то за това и цеата им е по-друга.

# 7
  • Мнения: 106
Не се засягай,чак толкова.Просто си писала доста неясни неща,не сме се разбрали нещо.

# 8
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 319
използвай момента да слагаш детето на гърне...

# 9
  • Мнения: 6 446
И аз те съветвам да пробваш с по-голям номер. Peace
При мен се получаваше така и ако съм взела по-голям номер от нашия,не само по-малък. Peace
Иначе от Памперс нямам оплаквания  Peace

# 10
  • Мнения: 6 713
Аз ползвам един номер по-голям. Много рядко са протичали. Доволна съм  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 960
От началото още синът ми е на Памперс.Не се е случвало да е мокър.Доволна съм Peace

# 12
  • Мнения: 1 100
Купувам основно Памперс, никога не са пропускали и винаги са били с ластик. Слип енд плей също не са пропускали, но не ми харесва, че са без ластик и след като детето се нахрани, може да му стискат.

# 13
  • Мнения: 27 524
Пелените на Памперс са най-добрите!
Ако изпускат или създават проблеми или трябва да минеш на по-горен номер, или са ментета и/или некачествена изработка  Peace

# 14
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Аз и с двете си деца само на Памперс карам и съм много доволна. Peace Пробвала съм един-два пъти с друго, ами имаше проблеми и се отказах. Конкретно "Sleep and Play" ползвах миналото лято, когато ги пуснаха за първи път. Доста са тънички, но за летните жеги са супер. Все пак тогава и тялото се поти, така че изпишканото е много по-малко като количество. Сега отново реших да ги взема, но явно все още не е достатъчно топло. Което ще рече, че синът ми се поти по-малко и пишка по-обилно покрай хладното време. Резултатът беше - измокрен и опикан до ушите, което не му се е случвало досега. Явно тези пеленки стават, но само когато навън е жега. Просто в нашия случай такива са ми изводите. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт