От коя марка памперси сте най доволни???

  • 26 377
  • 361
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
От коя марка памперси сте най доволни???

# 1
  • Мнения: 789
Бях най-доволна от "Памперс",а тук- в Испания- от "Додот"(съответстващи на "Памперс",но незнайно защо с др. име).

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Правим си преговор на поредната еднаква тема ли? Simple Smile

 Най-доволна съм от Хъджис, защото на Памперс ги развалиха.

# 3
  • Мнения: 1 740
Памперс

# 4
  • Мнения: 7
До скоро ползвах Либеро, но сега на малкия най-добре му понасят Пуфис

# 5
  • Мнения: 3 317
Памперс

# 6
  • Мнения: 386
Първо бяхме с Памперс, но постоянно имаше по някой пропуснал докато се светна, че трябва да ги сменя. Пробвахме и Хъджис, но от Либеро съм най-доволна. Вече два месеца нито един пропуснал Peace

# 7
  • Мнения: 1 586
Памперс,определено! Peace

# 8
  • Мнения: 46 600
Вече е голяма и не купувам, но преди от "Либеро" бях най-доволна, също и от "Дайперс", не ги виждам в анкетата обаче Simple Smile

# 9
  • Мнения: 9 472
Нужно ли е да има няколко еднакви теми на първа страница?
Не искам да си помислям какво ще излезе ако пусна търсачката. ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 174
Ползвала съм 4-5 различни марки, не придирям много и съм доволна от всички. Може би тези на Памперс с ластичните лепенки са малко по - лесни за слагане, но пък се изсулват и по - лесно надолу.

Извън темата малко: чудя се на подобни теми с анкети към тях, каква е ползата от съществуването им ? Ако този, който ги е пуснал иска да си избере вид пелени, които да ползва за детето ще изпробва няколко и ще реши, какво ще му помогнат 4-5 страници с най - различни предпочитания  newsm78 Ако е за статистика, то пак нищо не показват - аз например си написах мнението, но моя отговор - "от всички съм доволна" го няма в анкетата. Отделно, че има няколко теми със същия въпрос  ooooh!

# 11
  • Мнения: 46 600
...

Извън темата малко: чудя се на подобни теми с анкети към тях, каква е ползата от съществуването им ? ...

Тема за споделяне на опит, лично аз така открих Либеро  Simple Smile анкетата е бонус.

# 12
  • BG
  • Мнения: 1 900
Либеро Peace.Имаше почти същата тема преди тази.

# 13
  • Мнения: 2 587
Либеро,като от другите изброени съм пробвала само Хъджис и Пампрес.

# 14
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
С каката ползвах само "Памперс".
Сега за бебето- ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт