Моля за помощ

  • 2 638
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте мами!
Аз съм самотна майка  на 3 деца от Димитровград(2 момичета на 9месеца и 15 години и момче на 8 години).Преди няколко месеца се разделихме с таткото.Когато потърсих социалните за помощ ми казаха да търся баща им,но нямам средства да водя дело.От 3 месеца живеем без ток.Работя за 200 лева,а и не мога да си намеря по платена работа.Работя и надомно,но от 2 месеца никой не е дошъл да си прибере продукцията.Нямам роднини на които мога да разчитам за това се обръщам към вас.Ако можете да ни помогнете,макар и със съвет ще ви бъдем много благодарни! newsm51

# 1
  • Мнения: 488
А ти докато работиш кой гледа бебето ? Децата ходят ли на училище ? Бащата въобще ли не се интересува от децата ? Не идва ли да ги види поне ? Не може ли да се разберете, макар и без развод той да помага материално. А детски от социалните получаваш ли ? И майчинство ? В апартамент или в къща живеете ? И до сега как се справяхте 3 месеца без ток ?

# 2
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
fabiana , пусни ми адрес или тел на лични. От Димитровград съм , ще мина тези дни през теб! Peace

# 3
imam edna kotiia suxo mliako na nestle nan 2

# 4
  • Мнения: 2
Бебето в момента е при сестра ми.Другите деца ходят на училище.Момичето от време на време взима по някоя смяна при мен.С бащата нямаме подписан брак.Не се интересува въобще от децата.Скоро направих опит да се свържа с него,но безуспешно.От миналия месец не получавам майчинство.Живеем в апартамент на държавен наем,който е в окаяно състояние.Тавана в децката е срутен,банята е на тухли...А досега с другите две деца се топлим,готвим и перем на газов котлон,тъй като в момента бебето не е при мен.Взимам децки 50 лева за двете деца.За момичето не взимам децки тъй като е от друг баща който й плаща по-принцип издръжка-2лева на месец  Laughing,но и тези 2 лева спряха да пристигат.Когато направих опит да се свържа с него бях заплашена че ще направи така,че детето да отиде в дом и повече не съм го търсила.

# 5
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
fabiana , къде живееш? Не може да са ти спрели майчинството, взима се до навършване на една година на детето, освен ако не си го дала на ясла или не си го оставила в институция. Няма значение от кого са децата ти, както и дали получаваш някаква издръжка. Щом са при теб, получаваш детски за всички деца. Чакам адрес , за да се видя лично с теб.

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 10:04 от Бомба самоделка

# 6
  • Мнения: 4 138
aaaaaaaaaa, и тук се записвам........... Flutter

# 7
  • Мнения: 767
Ехооооооооо, има ли някой тук?
 На кого да дам това, което ми е за даване? На майка, щерка..., но защо и двете изчезнахте?

# 8
  • Мнения: 506
И аз ще следя,
"Самоделке"  Hug ко има нещо драсни на скайпа да ти пращам на те каквото трябва, да не разхождаме жената!
Не може ли да се спретне някоя Димитровградска бригадка и да се стегне жилището има?
 
Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 506
Ехооооооооо, има ли някой тук?
 На кого да дам това, което ми е за даване? На майка, щерка..., но защо и двете изчезнахте?
Пиши на Бомба самоделка и тя е от Димитровград и ще се отзове, ще провери на място ситуацията и ще пише.Равке чакам те мила!ДАй размерчета на децата, опиши ситуацията с апартамента....с каквото мога ще помогна! Hug

# 10
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Ама дърти и опашати лъжи.... ooooh!  Бебе няма, майката живее с бащата на момчето... това е по данни на социалните работници. Ще поразуча на място и ще пиша повече.  Има и други неща, но се опасявам, че майката чете...

# 11
  • Мнения: 506
Ама дърти и опашати лъжи.... ooooh!  Бебе няма, майката живее с бащата на момчето... това е по данни на социалните работници. Ще поразуча на място и ще пиша повече.  Има и други неща, но се опасявам, че майката чете...
Пак ли бреееее??!! ooooh! Sick

# 12
  • Мнения: 4 138
сапунените сериали репи да ядат. добре, че има подобни теми, за да не ми е скучно. ама много бавно се развива действието бе...........

# 13
  • Мнения: 2 471
Я да се запиша и следя ...

# 14
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ама дърти и опашати лъжи.... ooooh!  Бебе няма, майката живее с бащата на момчето... това е по данни на социалните работници. Ще поразуча на място и ще пиша повече.  Има и други неща, но се опасявам, че майката чете...
Thinking

Нали пише че бебето е при сестра и  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт