Бяхме хипопотамки, но вече сме дюканки и бъдещи фиданки - 177

  • 17 828
  • 456
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 70
Хеписмайл,   Hug

# 271
  • София
  • Мнения: 5 775
привет да споделя мой те размисли и страсти до сега се рових във 90 дневната прочетох поста на жабка и ми стана много криво така ни наплю как режима и съсипал здравето как във при нас не намерила разбиране и най - вече,че никой не и оказал нужната подкрепа за това че здравето е по- важно от диетата аз друго си спомням но както и да е съжалявам че ви натоварих с мойте глупости но исках да споделя

Мисля,че Жабка казва истината.По мои спомени, подкрепилите я бяха малцина.

# 272
  • София
  • Мнения: 135
Хеписмайл, супер си! Страхотна разлика!   bouquet  Hug   bouquet

# 273
  • Мнения: 36
Хеписмайл страшна мацка си станала !Много ти се радвам и на усмивката.Станала е още по-широка .Лесно да си подържаш постигнатото ти пожелавам .
ПП: по въпроса за Жабка си спомням точно събитията ,защото беше по времето когато започнах да чета и пиша тук.Та целия форум беше в течение на здравословните и проблеми за 2-3 дни .Не съм съгласна че са били малко хората които са и оказали подкрепа .Всички бяхме на мнение ,че здравето е най-важно и решението си е нейно .Но както каза
А противници винаги има и за съжаление понякога са тези, на които си оказвал подкрепа, а след това паметта им бързо побелява Simple Smile

# 274
  • Мнения: 850
     В интерес на истината , подкрепям с две ръце Комета и Зла Вещица , но ми стана много кофти като се порових и видях писанията на Жабка ! Sad  За съжаление много добре и аз си спомням колко я подкрепяхме и как момичетата даваха инфо по проблемните й изследвания ! Здраве да е всеки носи на гърба си последствията от действията си !

# 275
  • Мнения: 781
Аз имам един въпрос, който може и да сте коментирали, но няма как да прегледам всички теми.
Та питането ми е за сухото мляко. Нискомаслено сухо мляко може ли да се ползва понякога. Има едно от 1.5%.

# 276
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Не знам какво е станало с това момиче жабка, но като се сетя лабело колко просташки се отнесе с мен  Sick Изключително грубо и го изживявах сума ти време. Е, не се отказах от диетата, а просто от темата. Сега пиша, защото гледам, че тона се е коригирал леко.

# 277
  • Мнения: 212
Хеписмайл така както си отслабнала сега, ново гадже да си търсиш случайно  Simple Smile

# 278
  • Мнения: 255
Да се разпиша набързо че дечурлигата пак болни с ужасен вирус ,дето косата ми изправя

Та....след голямото ГГЗ(така ли беше Crazy)от 73.500 ,днес кантарчето показа 72.400 което е кажи-речи прилично

Хеписмайл  Shocked тва след 13 кг ти ли си ,баси разликата

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
привет да споделя мой те размисли и страсти до сега се рових във 90 дневната прочетох поста на жабка и ми стана много криво така ни наплю как режима и съсипал здравето как във при нас не намерила разбиране и най - вече,че никой не и оказал нужната подкрепа за това че здравето е по- важно от диетата аз друго си спомням но както и да е съжалявам че ви натоварих с мойте глупости но исках да споделя

Мисля,че Жабка казва истината.По мои спомени, подкрепилите я бяха малцина.

Знаете ,че съм противник на дългите постове и цитати, но не мога да се сдържа:

Срам не срам , трябва да споделя.  Embarassed
Сигурна съм , че ще има негудования , но по натам ще се появя отново.  Peace
Десетина петнайсет дена след режима , ми почнаха ядовете, писала съм за проблемите ,
няма да се повтарям. Днес след много разговори и консултации , лекарката ми се обади
и ми каза да сменя за няколко месеца режима
...................................
Благодаря , че бяхте с мен и ме подкрепяхте.  Hug
Много ми е мъчно и тъжно , но след всички болести и това ми дойде в много , по-добре да се оттегля.  Cry
Но , няма да съм дебела , решила съм , ще пробвам варианти....
Не ме винете , не зависи от мен само....  Cry Cry Cry
Обичам ви и ви благодаря.   bouquet  bouquet  bouquet


Жабче  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Всички ще съжаляваме тука за тебе.....Ами нали ти ме запали ,та и аз минах на режима... Mr. Green
ЗДРАВТО Е НАЙ-ВАЖНОТО НЕЩО!!!
Така,че смело напред! Каквото и да решиш аз съм с тебе!
Дано се стабилизират нещата по-бързо  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Просто Жабка стискам ти палци всичко при теб да е наред. Надявам се да не спираш да пишеш в темата и да ни осведомяваш какво става с теб. Здравето поставяй винаги на първо място newsm51


ОООО Жабка,съжалявам за проблемите ти!Добро другарче беше.Недей да съжаляваш или да се извиняваш.По-важното е,че ОПИТА.Наистина познавам жени ,които успяха с Дюкан и такива ,които си причиниха други страдания и главоболия.Ето,сутринта например в На кафе пак дискутираха темата и обясниха,че мазнините в определени граници са абсолютно задължителни за организма.Има още куп други теории ЗА и Против минаването на чисти протеини.При едни хора ще работи този режим,при други ще опитат с друг.Важно е да се намери вярната посока!
Успех ти желая от сърце!  bouquet

Жабке и аз на твое място бих постъпила по същия начин. Имаш и моята подкрепа. Здравето е най-важно. Всичко друго се постига по един или друг начин.  Hug
Сподели каква диета ще пробваш.

Жабка, едва ли някоя от нас ще ти каже нещо  Hug   много ми е приятно да те чета, а и не само на мен сигурно, затова поне ни пиши   bouquet Пожелавам ти да намериш "твоя" начин да си така прекрасна и отвън, а и да разрешиш здавословните си болежки .. Hug

Жабке,здравето преди всичко!Успех ти желая и дано скоро се похвалиш, че се чувстваш чудесно! Peace

Просто Жабка  и аз ти стискам   палци всичко да ти е наред Бъди здрава  и пиши Hug Hug Hug Hug

Жабка, здравето е най-важното. Не знам накъде си се насочила, лично аз бих ти препоръчала ВМ-НВД - има сладичко и всичко си е умерено. Може да прочетеш и да прецениш.

Редактирам - виждам, че вече си избрала диета. Ами успех!

Жабке -  решението си е твое, оздравявай  Hug  Аз бих ти препоръчала да продължиш трета олекотена, хем да запазиш постигнатото хем да се стабилизираш, там ти се полагат два плода на ден и всеки ден имаш зеленчуци, трябва да е достатъчно за въглехидратен прием, като се има предвид, че разполагаш и с две нишестени хранения и с две гали. Помисли си  Hug  Мисля, че ще ти е перфектно с трета олекотена. Забравих да ти кажа, че трябва да я правиш с риба, разбира се  Peace

Жабке, късмет нататък!  Peace не се тормози, здравето е най-важно!

Жабчееееееее Hug Hug Hug...........много ме е яд че така се получава при теб, ама както казват момичетата ЗДРАВЕТО е най важно и преди всичко! Пожелавам ти много успех мила, да отшумят здравословните проблеми и да си здравичка и най вече да се чувстваш добре и да си щастлива.

просто ЖаБка, погрижи се за здравето си, дори и никаква диета да не подхванеш известно време няма да е болка за умиране  Hug Ти и така си си мила и чаровна, килограмите все ще им намериш колая Peace Пък това не пречи да пишеш, все ще е хубаво да знаем, че нещата при теб се оправят  Hug Hug Hug

Това са две страници, просто нямам време в момента да цитирам всичко, ето темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=375444.45

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
Хеписмайл така както си отслабнала сега, ново гадже да си търсиш случайно  Simple Smile



Борка, ти като взе да заслабваш да не си търсиш нова жена? Wink

# 281
  • Мнения: 157
Хеписмайл СТРАХОТНА си момиче  Hug


mausbeni Аз рядко пиша, но пък гледам да чета редовно. Чудя се как веднъж не взе да напишеш поне един позитивен пост за момичетата тук - в крайна сметка след като сме ти толкова неприятни - feel free to change the forum girl!

За мен накратко добре съм, килата падат и съм много доволна че устисках на всички изкушения покрай празниците.

Поздрави на всички и гушки  Hug



 

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 14:17 от Miles

# 282
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 23 нови отговора.
Кво праите бе хора, аз немога да смогна да си пратя поста от вас бе  #2gunfire. Засрамете се малко де. Whistling

# 283
  • София
  • Мнения: 336
Мими, Вещи, softflame, с.м.н., iv_mivkova, Комета, Снежка, miles - благодаря виии  Hug
Борис - зависи каква е офертата, колко му е, то старото се сменя  Joy hahaha Joy
мерито - аз съм, просто съм нисичка, а и много странно бях напълняла, все едно ме бяха напомпали с въздух. Според фитнес инструктурката съм била задържала много вода. Sick
А за отново повдигната тема за отношението тук - аз лично никога не съм срещала лошо отношение и не само, защото хората тук са добронамерени, а и защото лично за себе си ВИНАГИ съм внимавала какво казвам, за да не обидя някой волно или неволно. Все пак в комуникацията трябват двама. Не обвинявайте винаги другата страна!!!!

# 284
  • Мнения: 170
Браво,Хеписмайл smile3501 smile3501 smile3501,имам доста работа и щях само да ви чета и да изчезвам, но искам да ти кажа,че твоите снимки ме амбицираха тройно,аз си продължавам режима с пълна сила,а пък на който не му харесва - мооооля форума е пълен с диети.Някой ако е решил наистина да отслабне,даже и да не пише никъде пак ще го направи,но на мен ми трябва някой,който е съпричастен с проблемите ми с теглото,и когато малко ми остава да се откажа да ме посрита подобаващо. HugНаправих си чуден обяд-филе треска-с малко витална/каквото и да значи това/сол,копър+един стрък чесън,това цялото чудо го увих във фолио и бам във фурната-след30 мин.-се получи приказка Grinning,а и го полях със Дюканския сос бешамел newsm51Айде пак  пет нови отговора Shocked

Общи условия

Активация на акаунт