Голяма разлика в годините

  • 9 171
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Каква разлика имате в годините с вашата Половинка и как  се отразява на отношенията ви?

# 1
  • Мнения: 212
с половинката ми разликата ни е малка-3 години. В общи линии е перфектна разлика. Била съм с мъж 12 години по-голям от мен,пак ми беше ок...но в случая аз бях по-сериозната от него Wink

# 2
  • Мнения: 96
Нашата разлика е 22 години.Живеем прекрасно ,имаме 2 деца

# 3
  • гр.София
  • Мнения: 380
Той е по-голям от мен с година и половина, разбираме се идеално.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 430
17 години ни е разликата.Не го чувствам като проблем,нито съм усетила някакви различия или пречки в отношенията ни.Живеем си много хубаво(да чукна на дърво) ,разбира ме се

# 5
  • Мнения: 156
разликата ни е 11 години. не я намирам за ненормална, между майка ми и баща ми разликата е 16 години. не ми9сля, че разликата в годините е решаващ фактор в една връзка...

# 6
  • Мнения: 1 898
Една петилетка ни е разликата. Mr. Green
Не е кой знае колко, пък и не съм забелязала да се отразява по някакъв начин на отношенията ни.

# 7
  • Мнения: 1 844
оо,ние сме почти набори със съпружето.. Laughingтой е само една година по-голям..
иначе за разликата между партньорите мисля,че не е най-същественото в една връзка щом има любов,но все пак голяма разлика създава доста предпоставки за различни настроения,вкусове,приоритети в живота.

# 8
  • Мнения: 3 634
По-малък е с две години. В предишната ми връзка беше по-голям с 11год. Еднакво удобно се чувствам, всичко зависи от човека.  Peace

# 9
  • Мнения: 2 011
С БНД-то имахме 7 год,  а сега с новия ми мъж -1 г , разбираме се чудесно!

# 10
  • Мнения: 156
4 години, разбираме се чудесно.

# 11
  • Мнения: 1 008
7 години ни е разликата.
Всичко си е наред в отношенията ни.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148


Как се превежда това?
А инак ми е любимата тема това...  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 778
Шани, бащата на детето означава   Laughing
7 години ни е разликата. Обичаме си се. И с равностойни на години пратньори, проблеми винаги може да има.

# 14
  • Мнения: 165
Разликата ни е с 3 месеца съм по голяма но много добре се чувстваме заедно не мисля, че има голямо значение.Щом има любов и уважение мисля, че нямат значение годините!

Общи условия

Активация на акаунт