Гласуване за ФШ конкурс на тема "Прическа

  • 693
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Задачата беше да се направят интересни прически ,може да правите с тях каквото решите,да ги слагате върху животни,хора,да им променяте цвета ,каквато идея ви хрумне може да направите ,всичко е позволено.
Ето и произведенията
1.
2.
3.
4.
5.
6
7.
8.
9.
10.

Големи може да ги видите тук:http://mamite08.multiply.com/photos/album/152#
Успех на всички!

# 1
  • София
  • Мнения: 545
Номер 7  Peace

# 2
  • Мнения: 388
Гласувах. Но защо никой не коментира  Thinking ... Критиката е толкова полезна... Хайде, аз пак от позицията си на лаик да си кажа какво ми харесва и какво не:
1. Мадамата ми харесва. Мисля, че е добре направена. Но фонът нещо не ми се връзва - сградите в прическата ми изглеждат като азиатски тип, а къщата отзад по-скоро си я представям като стара английска.
2. и 3. Може би са на един автор... Камилата мога да я възприема, но как от дупето на лъвчето излиза този израстък   Rolling Eyes
4. Идеята с острова е добра. Може би ако имаше по-плътен облак щеше да изглежда по-реалистично. И сянката като че ли не пресъздава контура на острова.
5. Интересно е.
6. Много ми харесва. Може би трябва да се пипне още по косата - бретона стои малко като отрязан.
7. Отново идеята с острова. Може би трябва да се пипнат още малко горната част на палмите.
8. Харесват ми ледените висулки по сградата.
9. Тук нещо се затрудних с коментара... Хареса ми, че е вързана стилово - мацката, прическата, фона
10. Е, тук е паднала голяма играчка! Да се направят всички тези светещи прозорчета! На увеличение изглежда поразмазано, но идеята е добра и поздравявам автора.
Надявам се да няма засегнати. Аз лично винаги се радвам на коментари.  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
9, 10, 7 Grinning

# 4
# 5
  • Мнения: 7
Здравейте браво на всички
на първо място е номер 8
на второ място са номер 1-което е мое и благодаря на всички които са го харесали 
и номер 9
на трето място е номер  6

# 6
  • Мнения: 293
Изключително съм щастлива! Моята е 9. Благодаря на всички, които са гласували за нея. Аз гласувах за 1, 2 и 3.

# 7
  • Мнения: 388
Много благодаря на всички - моя е номер 8, а също и 7  Hug Hug . Имаше много красиви неща, поздравления за всички участници! Hug   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Много благодаря на всички - моя е номер 8, а също и 7  Hug Hug . Имаше много красиви неща, поздравления за всички участници! Hug   bouquet
Точно за тези гласувах, браво, идеята ти е приложена чудесно.  bouquet
И за №1 също гласувах.

Общи условия

Активация на акаунт