Боя за коса blond 7

  • 53 070
  • 424
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 220
Аз много се чудя дали да не си направя тъмно руси кичури. Говорих с една фризьорка,а ама тя ми каза, че  боята на кичурите щяла да се размие в/у другата коса. А така ми се иска промяна  Crossing Arms

# 421
  • Мнения: 121
Малта цветът ти е страхотен. И на мен само с боя не се получава. Другия път мисля да си взема някой хубав и щадящ блондор и това е.

# 422
  • Мнения: 220
Аз съм малко наплашена от блондорите и обезцветителите. Вече ви споделих, че преди време бях от отбора на брюнетките. Когато реших да се правя руса обиколих доста салони. Всяка стилистка беше със свое мнение-една искаше с кичури постепенно да ме изрусява( кичури със шапка  Shocked 90лв на процедура и да ходя всяка седмица), друга с обезцветители....Аз избрах втория вариант, след като пробвах веднъж първия  Embarassed
Резултатът след 2 пъти обезцветяване едно след друго в рамките на 4 часа  ooooh! по идея на фризьорката , без да ме пита мен, беше:
1. Свличане на русите кичури на предната фризьорка
2. Изгоряла разтягаща се като ластик коса
3. Оранжева  коса ooooh! ooooh! ooooh!
4. Скъсяване с 2 педи на косата #2gunfire
Косата не можех да я поддържам сама и ходех 2 пъти в седмица да ме разплитат и мият #Cussing outтрябваше да минат 2 години, за да се видя с нормална коса. Сега ме е страх да експериментирам. Затова залагам на по-щадящи бои като Лореал.

# 423
  • Мнения: 1 418
За съжаление много фризьори правят така.
За мен цялостното изсветляване е доста
по-щадящо.

# 424

Общи условия

Активация на акаунт