Гласуване за Втория Corel DRAW конкурс

  • 1 451
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Мацки, хайде коментирайте. Не са много участниците, но... Проектите можете да видите тук: http://corelkonkurs.multiply.com/photos/album/3/Konkurs_2

# 1
  • Мнения: 7 723
Аз не знам кои са авторите на проектите, на давам своя глас за №2-
най- раздвижено ми се вижда логото на първо четене... Thinking

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Моят избор е номер 1. Най-оригинално и запомнящо се е. Има доста заиграване с буквите и е много стилизирано. Също, шрифтът във визитката е много добър (въпреки че на мен ми идват малко големи буквите).

И, ако може, един съвет от мен - не изисквайте направа на чак толкова много неща в един конкурс. По-добре да се направи само едно нещо, или две, за да има повече участници - хем ще се престрашат, хем няма да им е нужно чак толкова много време (което за някои хора е кът). Пък и после гласуващите ще вземат по-лесно решение...някак си е трудно да прецениш дали всички 189 неща са изпипани от един участник...може да ти хареса едното на единия, другото на другия и т.н. Все пак тук е място за развлечение и може би усъвършенстване, а не изграждане на корпоративен имидж на клиент, който ще си плаща Simple Smile Всичко това го казвам с най-добри намерения, надявам се да няма засегнати.

Успех на всички!

# 3
  • Мнения: 10
Ами, не се сърдя - идеята е да се включи кой с каквото може. Аз и на предния конкурс казах, а и на тоя, че не е задължително да се прави всичко. Но в крайна сметка мисля, че идеята е не кой печели, а кой какво научава, и най-вече да се тренира това, което е научено и да се упражняват нови неща - това е и идеята на тая тема. По мое мнение нещата се научават най-лесно, когато има конкретни задачи. Ако някой не е съгласен да каже. А и за предния конкурс питах дали не е много труден, да се дават идеи за следващ конкурс и т.н. само че всеки чака аз да дам задачите и може би затова се получава така. Е***и оправданието дръпнах  Wink. Е пак ще чакам мнения за конкурса. Благодаря на всички, които са гласували за моите неща - номер 1. Моя фаворит е 2, 4 също ми харесва. Що се отнася до номер 3: Лого - Наклона на шрифта ми харесва, но шрифта не е много подходящ. Когато се ползва шрифт в лого е желателно той да е запомнящ се, различен, не много ползван. Този ми е много обикновен. И звездата мисля, че ако беше със заоблени ъгли щеше да е по-добре. Визитката - пак шрифта. Долните надписи са малко сбити - може да се намали малко логото и да се увеличи разстоянието между редовете долу. Бланката ми харесва, особено това с логото, че избледнява към бяло е мн. хубаво. Чашата не е добре нарисувана, но пък надписа ме кефи как оформен

# 4
# 5
  • Мнения: 672
Аз гласувах за №1!  Hug
 Имам само някой забележки: Бланката - големината на шрифта на контактите ( долната лента) ми се вижда мн. голям - хуваво е да е макс. 12 пункта.
Химикалите- ако ще се правят на ситопечат - големината на надписите не трябва да е по-голяма от половината от диаметъра, а тук логото заема почти целия диаметър.

# 6
  • Мнения: 10
Мдаааа, това за химикалките е вярно ако е сито, но ако е тампонен печат не е проблем,  а за бланките си права. Благодаря  Grinning

# 7
  • Мнения: 7
Харесват ми нещата, които сте направили. Особено номер 1 и 2.

# 8
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Аз гласувах за 4 - комплексно  Peace
нямам право на коментар  Blush

# 9
  • Мнения: 153
Що се отнася до номер 3: Лого - Наклона на шрифта ми харесва, но шрифта не е много подходящ.
Когато се ползва шрифт в лого е желателно той да е запомнящ се, различен, не много ползван. Този ми е много обикновен.
обаче е четлив. Честно казано не подходих много сериозно към задачите ....
И звездата мисля, че ако беше със заоблени ъгли щеше да е по-добре.

първоначалния замисъл не беше звезда, обаче след като обединих няколко фигури се получи тя... другия път ще внимавам повече ...
Визитката - пак шрифта. Долните надписи са малко сбити - може да се намали малко логото и да се увеличи разстоянието между редовете долу.
Ако обърнете внимание просто исках всички неща да са с еднакъв стил, което включва и шрифтовете... Нарочно са ползвани само два навсякъде...
Бланката ми харесва, особено това с логото, че избледнява към бяло е мн. хубаво.
10х  Mr. Green
Чашата не е добре нарисувана, но пък надписа ме кефи как оформен
е те такова нещо правя за пръв път - как няма да е дърводелско ..  Laughing smile3525 newsm47
Благодарско за коментарите - и без да се оправдавам - хич ме няма по рисуването...

# 10
  • Мнения: 10
Viksun, сигурна съм, че следващия път ще е по-добре. Аз ако ти покажа какви неща правих в началото ще паднеш от смях. Всичко става с практика. Нека не те обезкуражава критиката, която съм направила. Всичко, което съм написала е мое мнение. Не знам защо другите не коментират. Аз още на първия конкурс писах, че е добре всеки да коментира, без значение дали е напреднал или начинаещ.

# 11
  • Мнения: 169
Хайде и аз да драсна един коментар, макар, че то няма кой знае какво да коментирам  Grinning. Всички са се справили много добре.

1
логото е много интересно, запомнящо се и универсално. В смисъл - представям си го, както на дрехи, така и на топка или кростренажор, да речем. Кръглата му форма, предполага да не заема много излишно място.
визитка - вертикалната визитка, не е моят тип визитка. Харесва ми шрифта, може би ако контактите най-долу имаха по-голямо отстояние между редовете, щеше да е по-добре.
бланката - много ми харесва. Препоръка имам, за свободни полета във всички краища и най-голямо от ляво за перфорация.
сувенирите - много ми харесват.

2
лого -  добре е.
бланката - контактите в долната част на листа ме дразнят, подравнени така. Никъде не пише, каква е дейността на фирмата.
визитката - добре.
сувенирите - добре, макар сянката на ключодържателя - зад синята плочка в средата, да не е много на мястото си.

3
лого - ако този последен многоъгълник е звезда с опашка... мисля, че ще е по-добре. Нали овала най-долу е стилизирана планета Земя?!
бланка - Добре е според мен да има отстояние от лявата страна на листа поне 2-3 см., за да може ако евентуално се слага в папка и се продупчи, да не се скрива логото или част от информацията за контакт.
визитка - харесва ми. Може би името да е центрирано.
сувенира - много оригинално са разположени контактите. Браво!

4
лого - харесва ми.
бланка - харесва ми, но и тук препоръките ми са за свободни полета по краищата, подобно на визитките.
визитка - харесва ми.
сувенира - харесва ми.


Последна редакция: ср, 06 май 2009, 11:13 от Tina&Bo

# 12
  • Мнения: 2 433
№ 5 без глясуване - само за обсъждане!!!че съм отървала срока гледам Joyсефте


1. лого - http://media.snimka.bg/2903/012061643-big.jpg - едно уточнение - това отпред е "Купата на шампионите" Mr. Green Mr. Green
2. визитка - http://media.snimka.bg/2903/012061726-big.jpg
3. бланка - http://media.snimka.bg/2903/012061646-big.jpg
4. химикалка  - http://media.snimka.bg/2903/012061738.jpg
5. пепелник - http://media.snimka.bg/2903/012061687-big.jpg
6. чаша - http://media.snimka.bg/2903/012061740-big.jpg

По конкурса:

№1 - фаворит за лото Heart Eyes
№2 - старанието на начинаещият - успех! Добро начало   bouquet
№3 - добри сувенири - прекрасно  Hug
№4 - добра комплексна работа! - това е моят глас! Peace

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 21:21 от JuliS

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 43
Всички много са се постарали, но понеже си падам по химикалките като изпълнение ми хареса №2

# 14
  • Мнения: 672
JuliS , строхотно! Много ми хареса работата ти! Hug
Логото  е.....newsm10.

Общи условия

Активация на акаунт