Проблем ли е, че пие АМ двойка, а не тройка?

  • 1 722
  • 21
  •   1
Отговори
  • България
  • Мнения: 457
Момичета имам един въпрос-Синът ми е на АМ-Розов Хип,проблемът е,че е още на двойката,защото тройката не му харесва и не го иска.А пък аз съм доволна от млякото не искам да му сменям марката.Та въпросът ми е -проблем ли е,че си пие двойка?

Последна редакция: пн, 04 май 2009, 20:52 от Vivi

# 1
  • Мнения: 200
Немога да го нарека проблем. Просто 1..2...3.... са така направени за да задоволяват нуждите на организма на детето в различни възрасти.  След като детето яде и друга храна,нямаш никакъв проблем.Давай му това което харесва.

# 2
  • Мнения: 2 587
Не е проблем,давай му това което му харесва.По-добре да пие двойката отколкото да откаже да пие АМ.

# 3
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Не е проблем, но тъй като тройката е по-близо по състав до пълномасленото мляко можеш да пробваш и с някоя друга марка.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не е проблем, но тъй като тройката е по-близо по състав до пълномасленото мляко можеш да пробваш и с някоя друга марка.
абсолютно

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Не е проблем, но тъй като тройката е по-близо по състав до пълномасленото мляко можеш да пробваш и с някоя друга марка.
Тройката е с ванилия,може и да не му харесва точно това  Peace

# 6
  • Мнения: 4 111
Не е проблем, аз съм давала често двойка и след едната година.

# 7
  • Мнения: 284
На малката ми дъщеря давах Фризо 2 до 1година и половина,защото,Фризо 3 не й харесваше.

# 8
  • Мнения: 4 335
И аз мисля,че не е проблем.Все пак детенцето е голямо,яде достатьчно друга храна.

# 9
  • България
  • Мнения: 457
Благодаря момичета   bouquet ,сега вече съм по-спокойна

# 10
  • Мнения: X
Не е проблем и аз да се изкажа  Grinning. На опаковката на кутията си пише, че е за деца от 6м. до 3г.

# 11
  • Мнения: 27 524
Не е никакъв проблем, даже напротив. Криско беше на Аптамил, който преди да стане част от Нутрилон беше до 4 месеца, после до 8 и после тройката. Педиатрите тук казват да се остане на единицата до 6 месеца и после на двойката докато детето пие АМ. Като след годинката препоръчват да се премине на обикновено прясно мляко, а ако не - да си остане на двойката. Тройките са недолюбвани и непрепоръчителни.  Peace
Криско също ги отказа категорично  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 529
Темата ми е интересна,аз сега ползвам Нутрилон двойка,незнам като свърша кутията тройка ли да взема или да продължа известно време с двойка?

# 13
  • Мнения: 4 434
И аз не мисля,че е проблем.Щом не му харесва по добре,от колкото без хич.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не е проблем Peace

Общи условия

Активация на акаунт