Хайде да откажем цигарите завинаги!-2

  • 19 242
  • 440
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 394
Добре дошли на всички в новата темичка! newsm51
Надявам се ,да имаме повече нови попълнения и повече отказали се.Всичко е във нашите ръце и тук ще си помагаме отново,кой с каквото може! Успех на всички!
старата ни темичка - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=377401.new#new

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 10:10 от dodyniki

# 1
  • Мнения: 2 926
Записвам се в новата тема с предложение.
Искате ли да направим списък на всички, които отказваме цигарите?
Можем да напишем кой по колко е пушил и колко време вече е без цигарен дим.

# 2
  • Мнения: 1 394
Това е добра идея,само,че аз не помня точно датата,когато ги спрях.А и ще трябва да измоля в такъв случай модераторите да ми оставят опцията за редактиране в уводния пост.Наистина е добра идея!  Peace

# 3
  • Мнения: 60
Аз съм за много пъти съм отказвала цигарите и то по 1 година което не е малък период.Но в даден момент ги почвам наново и сама не знам защо(просто нямам отговор)което е много тъпо.А искам да ги спра но за винаги .Помогнете как да го направя . newsm12

# 4
  • Мнения: 1 394
Мото,горе в уводният пост съм сложила линк към старата тема-можеш да я прочетеш и несъмнено ще ти помогне! После вече можеш да се похвалиш само! Всички си помагаме взаимно-имаме дори пушачка,която пушеше по две кутии на ден и вече месец и отгоре не пуши!Прочети я ,гарантирам ти,че ако не ги спреш веднага,то поне ще се замислиш сериозно!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 311
Записвам се и аз  Hug без цигарки от 26 април  Mr. Green
Доди  newsm51

# 6
  • Мнения: 1 163
dodyniki  newsm10
Ами момичета честито нова темичка. Привет на новодошлите тук е правилното място за отказване от цигарите. Някой беше написал, че като му се допуши влиза в темата и аз често правя така.
Карамел предложението ти е страхотно. Аз прегреших на велигден и от тогава не съм палила  newsm44 newsm44 чуствам се зверски добре. Ще си измисля точната дата може би от 21 -22 април.

# 7
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Ехааа , браво момичета  Peace
Аз от днес се мъча  Mr. Green
Гледам да не мисля за това, но ми се струва, че тепърва ще става много зле  ooooh!
Четох в предишната тема, че никотина се изчиствал около 21 ден. Това означава ли, че след това ще мога да мисля за нещо друго освен за гадните цигари  Laughing , или трябва повече време?

# 8
  • Мнения: 1 163
Ами  да не те отчайвам ама аз все се присещам за цигарките.  Laughing Laughing Laughing Може би трябва да минат доста години да спра да се сещам че не съм пушачка. Все пак съм пушила 12-13 години това си е навик толкова много време / все едно през тия години да съм ставала и да съм бягала и сега щях да ставам и бягам/ Желанието моето никога няма да изчезне просто си мисля че цигарите са отвратителни, че ми става лошо докато пуша и хиляди гадости и ми се отщява като ми се допуши пак същата картинка е ми това е.
Мона лиза не го приемай като мъчение, защото няма да стане да ги откажеш. Аз първия път като спрях точно така го възприемах като мъчение но сега го възприемам като награда като нещо задължително което трябва да направя в живота си и така успявам.
Стискам ти палци.  Peace Peace

# 9
  • Мнения: 1 394
Да,някъде в неписаните закони имаше един такъв :Ако повтаряш нещо всеки ден в продължение на 21 дни-то се превръща в навик-каквото и да е!
Същото е с пушенето и с НЕпушенето!  Peace

# 10
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Утре съм си запълнила програмата до дупка  Laughing и то се в срещи с непушачи  Laughing

# 11
  • Мнения: 2 926
Радвам се, че ви харесва идеята за списъчето.
Така ще стимулираме новите смело да отказват тия гадини  Mr. Green
Аз писах и в старата тема - не пуша от 1-ви януари.
Обаче имам преди две години едно отказване за 9 месеца и пак започнах, за това не бързам да се радвам.

# 12
  • Мнения: 60
От утре тържествено обещавам да не пуша ,ама ще ми е много трудно понеже мъжами е пушач но ще се правя че не забелязвам че в къщи има цигари.Ще ви пиша през ден ,два когато мога задави казвам как се справям.

# 13
  • Мнения: 1 163
От утре тържествено обещавам да не пуша ,ама ще ми е много трудно понеже мъжами е пушач но ще се правя че не забелязвам че в къщи има цигари.Ще ви пиша през ден ,два когато мога задави казвам как се справям.

Ще успееш тъкмо ще натриеш носът на мъжо, че ти можеш а той все още неможе  Laughing Laughing Laughing

# 14
  • Мнения: 1 394
Е за това ви казвам,че който откаже цигарите в присъствието на друг пушач вкъщи-то е завинаги!

Общи условия

Активация на акаунт