За голямата разлика във възрастта

  • 2 075
  • 12
  •   1
Отговори
  • Провинция
  • Мнения: 509
Питането ми засяга и мъжете и жените.Какво мислите за браковете,в които разликата между съпрузите е доста голяма?Има ли хора от вас хора,чиято разлика между тях и половинките им е голяма?Как се чуваствате вие,а половинките ви?Моля за всякакви мнение и отзиви.Споделете и изкажете своите тезиси.Щастливи ли сте с човека до вас,който е доста по-голям(по-малък) от вас?

# 1
  • Мнения: 4 916
Моля те пусни търсачката.
Или просто погледни по-надолу на страницата, само пет теми след тази има абсолютно същата.

# 2
  • Провинция
  • Мнения: 509
Моля темата ми или да бъде слята с другата , или да бъде изтрита.Съжелавам за повторението,моля за извинение.

# 3
  • Мнения: 12 687
Някой чичко паричко ли намери ? Обикновено разведен . Нещастен горкият с онази...Какво да изкажа за тестисите - докато го бива , е герой. Пък после , ще му бършеш ...Но не се притеснявай, ще си намериш млад любовник.

# 4
  • Мнения: 589
Някой чичко паричко ли намери ? Обикновено разведен . Нещастен горкият с онази...Какво да изкажа за тестисите - докато го бива , е герой. Пък после , ще му бършеш ...Но не се притеснявай, ще си намериш млад любовник.
Глупости, Мадам, какво общо имат парите с любовта?!...В такива връзки става дума за възвишена любов, искрена и чиста...

# 5
  • Мнения: 543
Споделете и изкажете своите тезиси.

Какво да изкажа за тестисите - докато го бива , е герой.

newsm78
тайни думички научавам
кодиран език

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

 
newsm78
тайни думички научавам
кодиран език
...нали  Joy




п.п. темата се дублира  Sunglasses

# 7
  • Провинция
  • Мнения: 509
Някой чичко паричко ли намери ? Обикновено разведен . Нещастен горкият с онази...Какво да изкажа за тестисите - докато го бива , е герой. Пък после , ще му бършеш ...Но не се притеснявай, ще си намериш млад любовник.

Обичам човека до себе си,той мен също!Не го възприемам като "чичко-паричко",а като своя половинка за напред и на истина искам да бъда подготвена за нещата!


 
newsm78
тайни думички научавам
кодиран език
...нали  Joy




п.п. темата се дублира  Sunglasses


Да,темата се повтаря!Извиних се за което и помолих да бъде изтрита.

# 8
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Обичам човека до себе си,той мен също!Не го възприемам като "чичко-паричко",а като своя половинка за напред и на истина искам да бъда подготвена за нещата!

Наслаждавай се на настоящето  Wink живейте си живота и не го мисли  Hug
.....че кифтите мисли понякога предизвикват нещата  Sunglasses


# 9
  • София
  • Мнения: 44 331
Колко е тази мн голяма разлика..... защото за едни и 5 години са много, за други 20 Simple Smile)))

не знам, ние с мъжът ми сме 7 години разлика и се чувстваме прекркрасно.....
 при една много голяма разлика - 20-25  години...не знам.....човекът до мен по-рано ще остарее.....най-вероятно и ще почине по-рано, т.е. последните си години аз пък бих била сама и разкъсвана от тъга и болка.....много вероятно да не дочака внуци.....разни такива...... да не говорим, че с такава разлика, човека принципно ще е на годините на родителите ми...т.е. винаги ще си ми изглежда старчок......
общо взето не  ги възприемам мн тези връзки....и да за мен такава разлика предимно се дължи на - чичко-паричко....не толкова на любов....

# 10
  • Мнения: 171
Няколко пъти вече е пускана тази тема, но все пак ще отговоря, както във всичките теми досега... Когато двама души се обичат и се разбират, тогава не е важно колко е голяма разликата във възрастта... newsm68

# 11
  • Мнения: 188
Aко се обичате, какво значение има кой на колко години е? Наслаждавайте се на живота и не страдай от предрасъдаци и хорски мнения.

# 12
  • Мнения: 2 603
Според мен зависи колко е голяма разликата.. може би повече от 15 години не е добре, не защото не може да съществува любов, а защото малко или много приоритетите в живота са различни. Моята връзка в момента е такава (с голяма разлика), много го обичам, той мен също, но понякога любовта не е достатъчна. А когато е така страдат и двамата и то много. Не съм аз тази, която ще осъди подобни отношения, защото съм направила избора си преди време, но ми е ясно, че рано или късно ще страдам. Според мен, ако можеш да избегнеш подобна връзка, направи го. Естествено никога не задължавам с моето мнение, но тъй като в този случай мога да говоря от опит си позволявам да изкажа мнение. И не е задължително винаги да са замесени разни пари и дворци и палати и какво ли не, нали вие самите повтаряте в една друга тема, че възрастта е състояние на духа, ами защо и в този случай да не е така? Или това е само когато се отнася за нас самите?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт