Интимни отношения след 40 г - колко често?

  • 5 858
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Скъпи мами,
колко често имате интимни отношения със съпрузи над 40 години?
Мъжа ми е на малко повече и все по рядко имаме такива. Аз съм само 2 години по - млада от него.
Покрай грижите з адецата и работата някак не ни остават сили. А може и да е друго...

Чудя се какво е нормално? И може ли да минават седмици без да правим каквото и да е?

Ще съм ви благодарна, ако споделите опит.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 036
Сложи една анкетка, че едва ли така някой ще си признае!

# 2
  • Мнения: 139
Преди да са те "изяли", или "взели за мезенце" с приказки, че съпругът ти 100% си има любовница, бих ти казала най-приятелски, че такова поведение на мъж между 40-50 не е особено нормално и отсъствието на желание за интимност би могло да сигнализира за проблеми от здравословен характер. Не би било зле да посети за съвет андролог/уролог, за да се изключи заболяване на простатата и след това да се мисли за друго.
Сега спокойно, ще "хапнат' мен. Приятелят ми наближава 40, работи тежък физически труд, отделно прекарва през ден по няколко часа в залата за тренировки и ако има кой да му дава по 10 пъти на ден ще ... нали разбираш. Умората си казва думата, да, ама това по-скоро е моментно явление и при здрав човек не е всеки ден.

# 3
  • Мнения: 25 879
Какво означава "нормално"? Има задоволяване на нужди.  Laughing
Проблем може да има само тогава, когато някой от двойката има нужда, а отсреща не откликват с взаимност.
Не сте ли вече малко дъртички за бройки и пуберски сравнения?  Thinking

# 4
  • Мнения: 2 401
Не сте ли вече малко дъртички за бройки и пуберски сравнения?  Thinking

 Joy Joy
нема да коментирам  Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 3 064
Без да изпадам в подробности, ще кажа само, че проблемът не е от възрастта. Търсете го другаде.

# 6
  • Мнения: 1 464


И може ли да минават седмици без да правим каквото и да е?


Може,може!На мен на 20+ ми минават седмици,та ти за 40 и отгоре се притесняваш Heart Eyes
А,да пропуснах да отбележа,че проблема наистина не е във възрастта,а в желанието.

# 7
  • Мнения: 593
Не сте ли вече малко дъртички за бройки и пуберски сравнения?  Thinking

Ееее, ти пък!   Joy
Не си ли чувала за "криза на средната възраст" (когато мъжът бройка млади мадами, за да си докаже, че все още става)  Laughing

Чакай да си побая да не ме срещне мечката, че живот и здраве, някой ден и ние ще станем на 40.
 Peace

# 8
  • Мнения: 2 175
..при мен мен скалата се движи в обратна посока - колкото повече "одъртявам", толкова повече правя и ми се правят всякакви "изпълнения".. и гаджето е над 40..
 Rolling Eyes Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 1 735
 Ако и двамата се чувствате добре,няма основание за притеснение.Все пак не сте тинейджъри да се интересувате от бройката,а важното е качеството.Поне аз след 30 год.  се вълнувам повече от това.Няма норма,всяка двойка има различни потребности.

# 10
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 298
cuore, има някакъв проблем, така е.
 На тая възраст мъжете и жените
какво могат да правят ехееее...
Ми направете си вечеря на свещи
и разговаряйте.


Не сте ли вече малко дъртички за бройки и пуберски сравнения?  Thinking

Протестирам! baaa
Да умиргам ли вече Joy

# 11
  • Мнения: 25 879

Протестирам! baaa
Да умиргам ли вече Joy


Що, не можеш да живееш без поне едно ново име на ден в бройкаджийското тефтерче или без да си сравнявате оргазмите с комшийката?  Crazy
Тц, тц, тц...  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 437
какво беше туй секс newsm78

# 13
  • Мнения: 3 371
колкото повече, толкова повече  Grinning

# 14
  • Мнения: X
Ами зависи какво за вас е нормално.
Тук,във форума,прочетох какво ли не...за някои два пъти в месеца е нормално,на други веднъж на ден не им стига...и възрастта е без значение.
И моят мъж е на 44,нямам оплаквания.
"...И може ли да минават седмици,без да правим каквото и да е?"   -за мен би било проблем. 

Общи условия

Активация на акаунт