Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 6-та тема

  • 83 034
  • 373
  •   1
Отговори
# 210
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Момичета,страхотни сте!Браво на вас...Два-три дни не съм влизала в темата и вие сте месили ли месили...Ох,като ви гледам ....така ме сърбят ръцете,ама....пусто му,докато се чудехте кой ми ги яде,сега наистина няма кой да ги яде...всичко живо стяга тяло за морето....какво да се прави....Надявам се скоро да има някой повод да меся,ама май нещо не се очертава.... Sad

И при мен така  Sad.Даже ми е забранено да меся и да влизам в готварските форуми  Rolling Eyes,че мъжо надебелял много и го било срам да ходи на море  Confused Laughing Party Sunglasses

# 211
  • Мнения: 184
ох,направо как да не ти потекът лигите...вкусотии!
Искам да ви питам гледах едни много интересни питки под формата на таралежче,крокодилче Как ги правите точно?Имам предвидкак ги оформяте тачно!?

# 212
  • Мнения: 22 867
ох,направо как да не ти потекът лигите...вкусотии!
Искам да ви питам гледах едни много интересни питки под формата на таралежче,крокодилче Как ги правите точно?Имам предвидкак ги оформяте тачно!?

kati4ka, ето ти стъпка по стъпка крокодила, кликни и на следващата 3 стр., снимките продължават и там. А ТУК има оформяне на таралежче.

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 19:57 от labrex

# 213
  • Мнения: 1 394
Какво става момичета?Май нещо лятото позамират питките,а?Е,аз меся,ама не питки,ами ...да де то пак питки,но нямам време да ги снимам,че ги ядат топли топли.Правя си едни питки по рецепта на прабаба ми /лека и пръст./
Стават тънки,вкусни и с препечена коричка ,намазана с масло.Да си оближеш пръстите.Стават бързо и не искат никаква философия.Следващият път ,като правя /може би утре/,ще ги снимам и ще кача снимки,обещавам!
Иначе гледам ,че и в другите теми няма много хора...то така е лятно време-никой не седи в къщи.Като дойде зимата ще запретнем ръкави и пак ще бъдем на челна позиция в готварския,нали?Даже още от есента.На есен с песен! Hug Mr. Green

# 214
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Хм, абе аз я плеснах някъде питката, като мислех, че е тук, ама пак съм оплела конците Embarassed...поправка:



- питката за посрещането у дома на една мнооого дълго чакана, цели 11 години, госпожица - моята първа племенница Heart Eyes.

# 215
  • Бургас
  • Мнения: 133
Браво mari_eta много хубава питка си направила за госпожицата.
Аз скоро не съм творила.Хвана ме мързела в тия горещини Embarassed

# 216
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Хм, абе аз я плеснах някъде питката, като мислех, че е тук, ама пак съм оплела конците Embarassed...поправка:



- питката за посрещането у дома на една мнооого дълго чакана, цели 11 години, госпожица - моята първа племенница Heart Eyes.

Честито ти племенница   bouquet.Да е здрава и да носи само радост на всички  Hug

Предполагам,че отново си направила разкошна питка,още повече за такава радост,само че на мен нещо не ми зарежда снимката  newsm78 .Искам да я видяяя  Praynig

# 217
  • Мнения: 1 394
Обещах ви питки -ето ви ги:



Може да си ги хапнете топли с чубричка и айрянче-страхотни са!Бон апети!Рецептата ще я метна в галерията!  Peace

# 218
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Dodyniki , страхотно изглеждат.Бягам да записвам рецептата  Grinning

# 219
  • Мнения: 184
labrex,много ти благодаря!Ще ми е от полза.
Хайде пак да ви похваля за питките,които вижда-много вкусно изглеждат  chef Grinning

# 220
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Мари-ета, страхотна ти е  питката.

# 221
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Мари-ета, страхотна ти е  питката.

Само аз май не мога да я видя  Sad

# 222
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мари-ета, страхотна ти е  питката.

Само аз май не мога да я видя  Sad

При мен няма проблем със снимките - виждам всички...

# 223
  • София
  • Мнения: 7 972
Ето тук една "картофена" питка и от мен. Рецептата е пак там ама няколко поста по надолу.

# 224
  • Мнения: X
Вярно си е суша откъм питки....в това топло време ,добре,че са климатиците,иначе цяло лято ще се кара само на салатки...    Laughing
Честита племенница на mari_eta ! Много радост да носи в семейството!
И аз като леля /за 2-ри път/ на една госпожица,дето бързаше да се роди...месих питка


Общи условия

Активация на акаунт