Къде ходите на пикник край София?

  • 59 196
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 265
И от мен една идея: над село Кладница, (преди него е Рударци) хижа Селимица, стига се с кола  и е много красиво има и рекичка...разкрива се страхотна панорамна гледка от Витоша.

Последна редакция: чт, 01 сеп 2011, 19:31 от Galeto.

# 91
  • Мнения: 3 825
Небесните пасбища, това място и страница си има, много е забавно за децата

http://nebesnitepasbishta.com/Cnt/the_park_.htm

# 92
  • Мнения: 685
Небесните пасбища, това място и страница си има, много е забавно за децата

http://nebesnitepasbishta.com/Cnt/the_park_.htm

Невероятно кътче. Много благодаря за споделеното!!! Simple Smile

# 93
  • Мнения: 852
В неделя се разходихме до яз.Искър, не е лошо.На връщане минахме през р-т"Златната рибка"  преди Панчарево. Хареса ни и сме доволни.

# 94
  • Мнения: 3 154
Беледие хан и Разбоишки манастир, но и на двете места (особено манастира) има ходене пеша и то по стръмни участъци - та едва ли са подходящи дестинации за излет с много малки деца, но иначе са много красиви местенцата и който ги посети,  мисля, че няма да остане разочарован.  

# 95
  • Мнения: 2 805
И ние ходихме до яз. Искър и Боровец - за два дни си е супер.

Сега пък мислим до Банкя да отскочим - последно съм била там на студентски празник Simple Smile

# 96
  • Мнения: 0
Следващите 2-3 дена се очертват слънчеви, а аз съм си вкъщи (отпуск) и ми се иска да си хвана раничката и да запраша за някъде, но да не e по безлюдни пътечки. Чудя се, освен да тръгна от Горна Баня нагоре Rolling Eyes. Някакви други идеи?

# 97
  • Мнения: 28
Още един глас за Говедарци  Peace Близо до София и страхотен вариант за пикник или за уикенда  Peace
Има маршрут за ходене и изкачване в боровата гора със страхотна гледка, за по-ленивите - направо на някоя от многото поляни с излаз към реката.
Ето и няколко кадъра от вчерашния излет:







:::::::::::::::::::::::::::::::::

Ooooooo, това местенце изглежда страхотно !!!!!

# 98
  • София
  • Мнения: 1 735
До село ДОЛНИ ЛОЗЕН има две много леки екопътеки и става и за разходка с деца.Стига се до манастира СВ.СПАС.

# 99
  • София !
  • Мнения: 1 240
Темата е стара ама ...  Mr. Green

Ние лятото ходихме на реката към Бели Искър и Говедарци . Огън може да се пали почти навсякъде , до сега не сме видели да има забрана . Много хубаво на чист въздух , малката ми спа с часове  Wink .

Общи условия

Активация на акаунт