София - Красна поляна

  • 38 111
  • 209
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 106
Момичета ,чухте ли какво е станало в квартала ?? Някакъв индивид складирал експлозиви и запалителни вещества в блок 24 в Красна поляна и заради жегите имало опасност да гръмнат!Евакуирали са хората..Аз лично не знам къде се намира въпросния блок,даваха го по новините.. Вие имате ли повече информация за локацията на блока и самоличността на човека ??  Sick

# 196
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
блока е в близост до 6 ЦДГ

# 197
  • Мнения: 106
Takaa,kakvi ujasii stavat v vartala ni...Momicheta,edna priatelka podariava dekorativni zaicheta,ne rastat poveche ot kilogram i polovina,izkliuchitelno sladki puhancheta Grinning Ne iziskvat koi znae kakvi griji - pochistvane na kletkata dva puti sedmichno i hranene,mnogo sa podhodiashti za zaeti maiki s deca,koito iskat domashen liubimec..Ostanali sa edno dve,ako imate jelanie,pishete...Puk dano tova stane povod i da se sreshtnem ..   bouquet

# 198
  • Мнения: 106
Честит имен ден на всички мами и бебоци ,които празнуват днес ,  на Св. Св. Петър и Павел! Много здраве ,щастие и успехи !  newsm51 smile3501

# 199
  • Мнения: 3 787
Здравейте дали между вас има живеещи в блоковете около парка Петър и Павел,защото гледаме апартамент за продажба в района и искам да задам няколко въпроса за мястото?

# 200
  • Мнения: 106
Мястото е хубаво ,доста по-цивилизовано от Красна поляна.Пада се Разсадника ,мисля.. newsm78 Аз съм ходила на гости у съфорумка и много ми хареса ,не е обрасло и мръсно ,както тук ,макар че не е много далеч от нашия квартал...Има удобен транспорт до всякъде и  мола ти е на 5 минути с трамвай Tired  Whistling Flutter

# 201
  • Мнения: 3 787
Да Разсадника е ,но няма тема за този квартал.Ако не те затруднява може ли да ми кажеш коя е съфорумката за да и задам по-подробни въпроси мястото.

# 202
  • Мнения: 106
Да ,но не съм я виждала отдавна.Пиши и на лични ,може да ти отговори, ако още има време да пише тук Peace

Последна редакция: нд, 05 яну 2014, 10:36 от ElenaHristova

# 203
  • Мнения: 3 787
Благодаря   bouquet дано я намеря!

# 204
  • Мнения: 3
imali se oshte niakoi ot krasna polana tuk as sam ot treta chas v blok 329 tarsia si kompania za rashodka

# 205
  • Мнения: 9
Има ли мами за разходка Rolling Eyes малката е на годинка и един месец ще се радваме да си намерим компания за игра и разходки.

# 206
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте на всички майки от квартала Simple Smile) Не съм писала отдавна, но реших да обновя малко позабравената тема за добър педиатър в квартала.
Аз съм много доволна от моята, но ми е далече а съм с 2 момченца и предпочитам да ми е наблизо.
Да препоръчате някой педиатър от МЦ Медик, 10та поликлиника или някъде в района ...
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

# 207
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
Здравейте на всички майки от квартала Simple Smile) Не съм писала отдавна, но реших да обновя малко позабравената тема за добър педиатър в квартала.
Аз съм много доволна от моята, но ми е далече а съм с 2 момченца и предпочитам да ми е наблизо.
Да препоръчате някой педиатър от МЦ Медик, 10та поликлиника или някъде в района ...
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Здравей,
Нашия личен лекар- педиатър се казва д-р Галина Ацева , и съм много доволна.
Намира в сградата срещу 10 ДКЦ.

# 208
  • Мнения: 320
Здравей,
Нашия личен лекар- педиатър се казва д-р Галина Ацева , и съм много доволна.
Намира в сградата срещу 10 ДКЦ.
[/quote]

Здравейте Reason - предстои ми да раждам през Април, а все още се лутам за избор на педиатър. Видях, че сте споделила положително мнение за тази докторка и бих искала да попитам малко повече - работи ли със ЗК или е на частно? Срещу 10 ДКЦ има някакъв Медицински център ли? Интересува ме прави ли домашни посещения при нужда, откликва ли ако я търсиш на мобилния и такива разни въпроси.
Благодаря предварително - ще се радвам да споделите Simple Smile

# 209
  • София
  • Мнения: 335
Здравейте, и аз чух, че има нова сграда срещу 10-та поликлиника, там се е преместила от МЦ Медик др. Мицева, мисля при нея да запиша малкия, имате ли впечатления от нея? Майка ми като я е питала дали ще запише едно ново дете, тя я е питала дали има сложени ваксини, а аз съзнателно отлагам синфлорикса, да не направи проблем нещо?

Общи условия

Активация на акаунт