Янг Шенг - Yang Sheng за отслабване.

  • 16 967
  • 64
  •   1
Отговори
Здравейте мили мами. Simple Smile

Чухте ли за новата хранителна добавка Янг Шенг която прави чудеса?!
Аз направо съм изумена..!  Shocked
Предпоръчвам ви ако имате проблем с килограмите да опитате Янг Шенг направо ще останете учудени как за 2 седмици можете да свалите 7 8 килограма. #Crazy
Надявам се да съм полезна.   bouquet

Ето ви и малко информация за добавката:

Янг Шенг е хранителна добавка създадена на базата на плодова формула, която спомага за намаляване на телесното тегло и подобряване на състоянието на кожата на лицето.
Формулата е  позната от преди стотици години и представлява комбинация от плодове : eрусалимск артишок, konjaku, сладки картофи и др., извлечени чрез пречистване и концентрация.
Янг Шенг е продукт на съвременната технология и наука и съдържа екстракт от плодове, които помагат на човешкото тяло да отключи консумацията на  вътрешните мазнини.
Янг Шенг е уникално средство, което не съдържа никакви химични или хормонални съставки, а ефекта е почти мигновен - дори в рамките на първите дни от приема.
Янг Шенг не е лекарство, а хранителна добавка и не може да замести разнообразното хранене.
И НАЙ-ВАЖНОТО - ефектът на отслабване продължава и след спиране приема на Янг Шенг, без последващо напълняване - така наречения ЙО-ЙО ЕФЕКТ.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 177
Къде може да се купи и каква е приблизителната цена?

# 2
  • Поморие
  • Мнения: 162
ооо, как ме заитригува, давай повече инфо.

# 3
^Ето тук можете да научите повече за продукта:
http://yangsheng.free.bg/

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 08:45 от Armeika

# 4
Къде може да се купи и каква е приблизителната цена?

Янг Шенг не се предлага по аптеките можете да го закупите само от сайта.
Цената на един блистер Янг Шенг от 6 капсули е 12 лв.
Цената на пълен курс Янг Шенг (програма за 1 месец) - 30 капсули /в кутия/ е 60 лв.

# 5
  • Мнения: 1 432
Ясно е, 4е си рекламираш продукта ,но за колко време ще доиде ,а ко го поръ4ам днес?

# 6
С експресна поръчка Спиди пристигат до 2-3 дни.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 493
И това ако не си е жива реклама.
Човек се регистрира за да ни каже за новия продукт  newsm78 - поредното китайско чудо - от смлени хлебарки и т.н. - не случайно регистрирано като хранителна добавка, а и защо не се продава в аптеките???

# 8
И това ако не си е жива реклама.
Човек се регистрира за да ни каже за новия продукт  newsm78 - поредното китайско чудо - от смлени хлебарки и т.н. - не случайно регистрирано като хранителна добавка, а и защо не се продава в аптеките???

Здрасти. Първо не съм се регистрирала за да ви кажа за продукта регистрацията ми е от одавна!
И второ няма го по аптеките защото трябва да се продава Редуктил и Калорекс. Simple Smile

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 10:46 от Armeika

# 9
  • Мнения: 371
Aма тук така СМЪРДИ на измама, че повее не може!
Пуснала си зарибявка де що си могла.
Пък и много интересен бизнес въртиш на 17, не мога да си те представя на 27,  37...
С нетърпение чакам да "видя" резултатите на тези, които ще си го закупят и ще се "стопят"  hahaha
Голям смях! Joy hahaha hahaha hahaha

# 10
Aма тук така СМЪРДИ на измама, че повее не може!
Пуснала си зарибявка де що си могла.
Пък и много интересен бизнес въртиш на 17, не мога да си те представя на 27,  37...
С нетърпение чакам да "видя" резултатите на тези, които ще си го закупят и ще се "стопят"  hahaha
Голям смях! Joy hahaha hahaha hahaha

Не въртя бизнес! Не ги продавам аз! Познавам хора които ги пият и са ги пили и резултата е найстина невероятен.  Simple Smile Ама какво да ти обяснявам човек да не опита да е полезен...  Shocked
И да добавя... ако аз продавах и продавам някога нещо темата ми няма да се намира в този раздел на форума!

# 11
  • Мнения: 87
ГОЛЯМ СМЯХ  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 12
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

 леле, ако беше от пакистанския артишок, никога нямаше да се замисля да го купя , обаче щом е от ерусалимския - няма начин да не действа.

и въпреки тежестта на тази уникална добавка,   би ли ни обяснила как така нов продукт вече има тооолкова шеметни резултати върху твоите познати. От колко време го пият,  колко са свалили и какво аджеба става когато се спре да се пие  Whistling

# 13
  • Мнения: 48
Аз не бих пила, защото първо се съмнявам и второ при всеки резултата е различен... 60 лв са много пари... но ако има хора, които са го използвали и са доволни да казват... макар, че аз с диетка ще се оправя... 4 килца не са много  Peace

# 14

 леле, ако беше от пакистанския артишок, никога нямаше да се замисля да го купя , обаче щом е от ерусалимския - няма начин да не действа.

и въпреки тежестта на тази уникална добавка,   би ли ни обяснила как така нов продукт вече има тооолкова шеметни резултати върху твоите познати. От колко време го пият,  колко са свалили и какво аджеба става когато се спре да се пие  Whistling


Казвам нов продукт защото е от няколко месеца и го няма по аптеките.
Странични ефекти няма, а когато се спре килограмите се запазват и не се връщат.
На всеки действа различно.
Например приятеля ми свали 4 килограма за една седмица, а пък едно момиче свали 15 килограма с две дози.

Общи условия

Активация на акаунт