Бременни и майки от проблемното 2009 - четвърта част

  • 31 023
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 518
http://media.snimka.bg/3273/012800817.jpg
еееееее май разбрах как става номера Party  ето ви една моя сним4ица с корем4ето, то мина когато пращахте снимки на корем4етата си, ама аз тогава не пратих и ето сега.
А от брака ще ви пусна, но сега не са в тоя комп, утре ще гледам да ви ги покажа Hug

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 16:57 от grazia82

# 721
  • Мнения: 9 142
В коя седмица си била на снимката?
Забравих да ти честитя бракуването Blush Много щастие ви пожелавам, да се обичате още повече Hug

# 722
  • Мнения: 518
ами мисля, 4е бях края на 4 месец, доста ми е голямо корем4ето, аз и преди това си бях с по издуто корем4е де...МЕСРИ  за пожеланията стефи

# 723
  • Мнения: 3 294
Гледам , че имам съмишленички за Катарино , радвам се за което ,о може да направим една бебешка почивка там след време заедно  Wink  Crazy

Грация82 , честито за сватбата , много добре изглеждаш с коремче , сега ако пуснеш и снимки от сватбата да ти се порадваме  Hug

# 724
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Грация82,честито ви  бракуване,живот,здраве и много семейно щастие ,пълна къща с детски смях   bouquet

# 725
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 897
Грация, честито! Щастлив семеен живот, много любов и скоро прекрасно и послушно бебе!  bouquet


Нова тема

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 17:48 от Geia

# 726
  • Мнения: 392
ГРЦИЯ ЧЕСТИТО  bouquet  bouquet  bouquet пожелавам ви цял живот да се обичате така както в този прекрасен ден на вашето бракосъчетание  bouquet

Лорка между другото и аз да ти кажа, че сега се сетих, аз също миналата година лятото станах кръсница на детенцето на мойта приятелка, така че явно наистина има нещо не се бях замисляла, но явно има, така че успех и скоро тук Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт