С еволюцията винаги търсещи - 130та немска!

  • 12 862
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 517
МГМ, няма да ревеш, всички някога сме били в твоята ситуация. Най добре е все пак да се ориентираш към хора от курса, които 3наят 3а какво иде реч... Wink

# 286
  • UK
  • Мнения: 3 959
Изобщо не познавам такива - безкрайно неконтактна съм, като ходя на лекции отивам там, минава лекцията и си заминавам - хората се познават още от първата година, а аз не бях с тях първата година и така сеполучиха нещата...

# 287
  • Мнения: 3 521
МГМ седни потърси в нета стари курсови и дипломни работи и ги поразгледай - така най-бързо се придобива представа какво се иска. После 5-6 посещения в приемните часове и си готова...

# 288
  • UK
  • Мнения: 3 959
Много от лекциите ми са свързани с познаване на програми - Фотошоп, Корел Дроу, ИнДизайн, Пауър Пойнт - как да ги науча до сесията...

# 289
  • Мнения: 3 521
Пауър Пойнт се разучава за 2 следобяда. Тя е 70 % като Word.
Corel също ти трябват 4-5 дни за основните неща и спокойно се учи на съвсем задоволително ниво от книга.

# 290
  • Мнения: 638
И Димитър спи следобяда от 13,30/14.00 - 17.00/18.00 , но вече по трудно заспива,иска да играе и все си намира причина да не ляга  Simple Smile
Ту му се пишка,ту е гладен.  Laughing Събота бяхме до Икея и не спа на обяд,та да видите от лудорий как заспа в колата в пет часа.
Аз заради това ставане от леглото,отлагам да взема друго ,различно от бебешкото му креватче(харесала съм леглото от Quelle с влака Томас ,Чико beше пускала линк и едно легло с пързалка,но ме е страх Димитър да не пада от него).
Малката Госпожица Мърморана ,пердах няма да ти напише курсовите работи,нито висенето във форума  Laughing .Аз съм на същият хал де,пак влязох във форума  Laughing .
Виж тук за онлайn уроци :
http://www.photoshop-bg.com/ 
http://uroci.net/uroci/9/Corel-Draw.html
Инсталирай си програмите и действай!

# 291
  • Мнения: 11 314
МГМ, специално за Корел можеш да погледнеш в подфорум Хоби, има страхотна тема за програмата. Две от майките, работещи с нея, бяха предоставили доста добра информация и уроци, смлени като за начинаиещи.

# 292
  • UK
  • Мнения: 3 959
Лошото е, че аз нямам никаква представа какво се иска от мен на изпитите... Потърсих няколко човека от курса във Фейсбук, дано се появят, ще питам, какво да правя... Но просто стомаха ми е свит на топка и не знам как ще става номера...

Ще погледна линковете и темата в Хоби със сигурност, ще опитам да науча нещо. Дърпам де що програми трябва и ще уча... Другите неща изобщо не знам как ще ги правя... Практика на рекламната агенция... Артмениджмънт... А курсовите поМаркетинг са ми най тъмната Индия - Анализ на маркетинг микса на фирма оперираща на българския пазар... ?!

# 293
  • Мнения: 3 880
Вечке, аз даже не съм разбрала, кога е събирането Embarassed и целия дълъг уикенд е разчертан, жалко Sad Нищо, другия път, сега ще чакаме снимки Simple Smile

МГМ, голяма хамалогия бил българския айдъл, пък аз си мислех, че тук прекаляват с техните "ела отпред", "ха сега иди си седни пак", но имало и по-лошо значи Laughing кво да правят хората, трябва да запълват с нещо времето...

Аз пък снощи, докато врътках дистанционното да намеря нещо за гледане, гледам Наддел (на Болен бившата) ръкомаха в "Биг Брадър". Абе тая жена кой я пуска още пред камерата, тя съвсем е изтрещяла Shocked дрога ли взима, пияна ли беше, не знам, но такива глупости изприказва за нула време... Някаква в къщата се наричала и тя Наддел, ама не можело така, защото тя това име го била защитила и друг не можело да се казва така hahaha Да си ползвала пак нейното си име, иначе ще я съдела Shocked Баси, някои хора нямат никакви притеснения да станат за резил, само и само да се чуе по медиите за тях отново ooooh!

Майра, лек път Wink

МГМ, освен да се напънеш и да се запознаеш с хората Peace Аз пак забравих какво следваше, но май беше нещо реклама, нали? И за тази професия ще ти трябва да бъдеш контактна, така че дерзай Wink
Много от лекциите ми са свързани с познаване на програми - Фотошоп, Корел Дроу, ИнДизайн, Пауър Пойнт - как да ги науча до сесията...
Еха, ами че то даже е и интересно Simple Smile Аз тези програми (без индизайна) си ги разучих сама преди години, без някой да ме кара, от любопитство  Laughing Е, не на 100% сигурно, но една четворка ще изкарам одма Laughing

# 294
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Бибс, тя Наддел беше се показала преди дни в Ексклузивно и разправяше, че ще отваря бардак Sick
МГМ, тези програми се учат лесно и бързо, стига човек да има желание. Аз от практиката се научих сама, но става с много четене, не с висене във форума Wink А ако ще го работиш това, дето го учиш, ще ти се наложи да ги изядеш с кориците, защото без това няма да си намериш работа.

# 295
  • Мнения: 3 521
Е, не на 100% сигурно, но една четворка ще изкарам одма Laughing

До 6-ца с пищови Wink.

# 296
  • Мнения: 9 052
Душичко нанка между 12 и 14 и вечер без проблеми го мяткам по сънчово време  Wink
Аз няма да пътувам, ще си имам гости. И лятото в БГ ще си спестя, защото вчера резервирах ваканцийка 2 х апартамента за по 9 дена - за мама и тати и за баба и внуче   Laughing
Уж криза, но такива цени  ooooh!  Как да е  Wink
Немски отдавна се отказах да уча ... давам я практическата. Колкото - толкова . Детето да му мисли   Wink

# 297

Общи условия

Активация на акаунт