Предстои ми ИН ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-18

  • 46 487
  • 837
  •   1
Отговори
  • Мнения: 902
Някои от момичетата ме помолиха да разкажа за моето ИКСИ на ЕЦ именно в тази тема, за да дам кураж.  Grinning
Ето, как се случи:
Имам три опита ИКСИ със стимулация и един трансфер на замразени ембриони. При третата стимулация забременях и имам син на 1.2 г. С тежък мъжки фактор сме, освен това имам двурога матка, оперирана месец преди първата бременност. За разкош си имам и АФА, а отскоро и НКТ клетки. Grinning
Решихме да изчакаме минималното време за нов опит (според д-р Стаменов - 6м.) Е, да, ама аз кърмех и остана за след отбиването. На 1г. и 10 дни се отбихма напълно и 2 дни по-късно пуснах Пролактин, който за всеобща изненада беше в долната зона на реф. граници. Mr. Green
Стартирахме процедурата от 7-ми ден. Преглед и хормони. През ден пусках хормони и се гледахме. Пунктираха 2 фоликула, единият - празен.
Трансфер на 3-ти ден и кръвен таст на 12-ти ден -112,95.
Даже ние се изненадахме. След всичката борба не можех да повярвам, че може да стане лесно. Покрай грижите за малкия нямах дори време за притеснения. Времето между два прегледа дори ми се струва по-кратко. Laughing
Орисвам всички момичата в тази тема да сбъднат Мечтите си. Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 23 165
white , благодаря за куража  Simple Smile
И аз след няколко стимулации може би ще продължавам на ЕЦ, много добре ми действат такива разкази като твоя. Искам да те попитам за НКТ клетките правихте ли нещо?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 908
white   bouquet
Даваш много кураж и надежда на всички.

Орисвам всички момичета в тази тема да сбъднат Мечтите си. Hug
Чул те Господ! Praynig

# 3
  • Мнения: 902
Искам да те попитам за НКТ клетките правихте ли нещо?
Вливах имуновенин след теста. Сега пак ще вливам.

# 4
  • Мнения: 326
да се запиша и аз в новата темичка дано да ни е на късмет и всички момичета да збъднат мечтите си  preggo

# 5
  • Мнения: 2 259
Късмет и здраве в новата тема. Hug

# 6
  • Мнения: 4 589
Много късмет в новата тема и нека има повече бременни жени и бебета.

# 7
  • Мнения: 7 197
white много хубава история и много кураж вдъхва на всички нас! Успешна и лека бременност!
Много успехи и положителни тестове в новата темичка на всички момичета!

# 8
  • Мнения: 162
Записвам се и аз в новата темичка и се Praynig да е  също супер късметлиййска!Дано е изпълнена само с  EFP EFP и хубави новини !
White благодаря за положителният старт в тази темичка!Вярвам,че ще ни е на късмет!На теб лека и безпроблемна до края Hug
Успешен ден на всички! Hug

# 9
  • Мнения: 1 250
Записвам се и то на първа страница Simple Smile
Уайти, много хубава история. Честито и лека бременност. Дано тази темичка е най-късметлийската досега.

# 10
  • Мнения: 1 715
Успех на вси4ки в процедури,и които им предстои Peace И аз мисля,4е това е късметлийската темичка! Уайт , чул те Господ!

# 11
  • Мнения: 271
И аз да се начисля към орисаните момичета. Успех на всички  Peace

# 12
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Уайт   bouquet благодаря за темата дано ми донесеш късмет  Hug

Аз се прибрах към обяд и си поспах малко Laughing прясно трансферирана  върнаха ми ги и тричките даже док ми ги показа само ако знаете колко ми беше интересно от толкова мъничка клетка може би ще стане човече Flutter  този път май съм се представила по добре разделени са на 10,12 и другото май на повече незнам точно  малко бях отнесена и не слушах добре,трансфера мина добре полежах си в клиниката ,сега ще бъда на фраксипарин и отделно прегнил, аспирин ,утрогестан и витамини въобще една купчинка съм си направила дано не ги забравям каквато съм отнесена Crazy

Благодаря ви за стиснатите палци   bouquet Пожелавам успех на всички  Hug
Дано това бъде моята късметлииска тема ,надявам се накрая да се похваля Simple Smile

# 13
  • Мнения: 89
Хоп и аз да се запиша!Късмет на всички!

# 14
  • Мнения: 15
и аз се записвам в късметлииската темичка Simple Smile утре док ще ми каже кога ще започваме втори опит  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт