подсъзнанието може всичко 10

  • 45 585
  • 447
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 029
Темите ни станаха 10  bouquet           
Ето ги и предходните:

подсъзнанието може всичко
подсъзнанието може всичко 2
подсъзнанието може всичко 3
подсъзнанието може всичко  4
подсъзнанието може всичко 5
подсъзнанието може всичко  6
подсъзнанието може всичко  7
подсъзнанието може всичко  8
подсъзнанието може всичко  9


полезно!!!

Сайт на Джон Кехоу
Книги „Разговори с бога”
ТЕС
Книги за нежни души

Диалог за доброто , злото и Бога
Селестинското пророчество
Книги на Хосе Силва
Карта на желанията (рус.)
Рус.интересен сайт
Louise L. Hay - How To Love Yourself
Нет.книги
"Мъдрост за новото хилядолетие" от Шри Шри Рави Шанкар
"Мъдрост за новото хилядолетие" от Шри Шри Рави Шанкар
На англ.
Eзикът на сърцето  Шри Шри Рави Шанкар(лекцията е проведена … 92 г. в Германия)
Седемте духовни закона на успеха
Навлизане в медитация (клипче) How to meditate
The Celestine Prophecy (2006) "селестинското пророчество".
Благодарствена молитва
Om Mani Peme Hum - Tibetan Short Form (108 times)

Паметта на водата
Фън Шуй: Посоките и секторите
#nag
/" target="_blank" rel="ugc nofollow">СПИСЪК НА МУДРИТЕ

Лекуване с ангелите (нет.книга)
Суставная гимнастика с начинкой. Норбеков М.
сайтът на Муси Дачева
за дървото
Подсъзнанието може всичко-книга за сваляне
21 дневен режим за очистване на тялото/англ./
Защо се разболяваме и как оздравяваме
Киприянова молитва
СЛОВО И ПОДСЪЗНАНИЕ
Диктовки/и не само/,Т.Микушина
великата тайна за правене на пари в историята-Джо Витале
Конспирация,мистика,уфология,тайни общества
Радио за личностно развитие
Порталът към съзнателен живот
Номерологичен календар
Притчи
Wallpapers of Om Mani Padme Hum
Louise Hay Wisdom Cards
Настваленията на Су Юн
Философия на ежедневието
Нюнгне-Тибетска пречистваща практика
Древната тайна на Цветето на Живота
Цветето на Живота-изображения

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 22:58 от venny_b

# 1
  • Мнения: 535
Всеки ден благодаря, че ви има   Hug  Hug Hug

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
 Да ни е честита новата тема! venny_b , благодаря! Hug



 Намислете си по едно желание, докато гледате картинката и си пожелайте  да се сбъдне.

Спокойна нощ на всички.

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 23:13 от Вела

# 3
  • Мнения: 624
venny_b  bouquet

eldivine, не можах да ти благодаря в предишната тема за "молитвено поле" на Джеймс Редфийлд - "Тайната на Шамбала", правя го в новата тема!   bouquet

Вела  Hug

# 4
  • Мнения: 554
Passiflora, много се радвам, че си го прочела, защото винаги поствам само това, което съм пробвала и което съм сигурна, че работи. Затова и го споделих  Hug

# 5
  • Мнения: 3 069
Чудесна нова тема!
venny_b , благодаря   bouquet

За сега се въздържам от коментари, но предполагам, че скоро ще ви пусна много интересни неща за четене момичета.Само чакам един отговор - трябва да го знам!
Винце, имаш мейл Heart Eyes
Лека и спокойна вечер от мен!

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 02:02 от emoli

# 6
  • Мнения: 753
И аз съм тук,
Благодаря,Вени  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 652
venny_b, благодаря за новата тема!   bouquet
благодаря и на Десс, която я поддържаше толкова време жива!  bouquet
Благодаря за искренността на всички, които пишат тук, толкова рядко и трудно се среща това в живия живот.  bouquet

Лилиан, за приятелството!Един мой приятел наричаше приятеля- "човекът зад прозореца"- и казваше- той е онзи човек, на който винаги мога да почукам на прозореца, дори и посред  нощ . Аз съм човек, който много държи на връзките си с хората и особено с приятелите.Много високо ценя приятелствата си и от опит ще кажа следното. Приятелството е като една река - идват моменти в които носи дървета и водата е мътна, друг път не е толкова пълноводна реката, но когато има нужда то се отприщва като бент, независимо от моментните и временни недоразумения и обстоятелства. Накрая реката потича спокойна и чиста.
Червеновинце
защо като си правил добро на някого, помагал си му  в труден момент, той ти връща с зло и те ранява? Не искам и благодарност за товаа ,че съм помогнала..просто може да си иде, без да обижда. Да се разделим по човешки, без болка.
 Много дълго се питах и аз за тези неща.Лазарев, беше го обяснил това. "Не се помага с погача , а със залък." колкото повече правиш за един човек ти се месиш в неговия живот, отнемаш му правото той да действа, особено това важи за непоисканото добро. Всеки си има карма и когато ти помагаш на човек,  може това да е била неговата карма да изживее тези неща. След като го правиш обаче си навличаш карма ти. При всички случаи колкото повече помагаш, толкова повече ще ти отвръща този човек със зло.Защото ти винати имаш и можеш, а той няма и не може и все трябва да разчита ти или някой друг да му дадете. Но това е неговата карма и той привлича непрекъснато такива хора, които му помагат или направо се раздават за него и след това той им отвръща със зло- защото те му отнемат правото да бъде като тях. Объркано го казах- дано сте ме разбрали.

mijjjka, за почивките съм съгласна и аз, но това го четох в една от диктовките на Възнесените Учители- белег за духовно развитие, за това че нещо постигаш е ако животът ти се променя . Променят се хората и отношението им, променя се  начинът по който се чувстваш в определена ситуация.същото за което и eldivine писа за молитвеното поле.

# 8
  • Мнения: 957
Честита нова тема и от мен!  Hug

Искам първо да се извиня на всички, за които този ми пост ще бъде смущаващ, но от една съфорумка ми бе припомнено защо на розите са нужни бодли... И се сетих за "Малкият принц". Ние - хората - нямаме търговци на приятели! Приятелите или са такива, или не са. Ние или ги заслужаваме, или - не.
Искам също да ви се извиня за връщането ми към постове от приключилата тема!

ЧервеноВинце, докога ще тъпчеш на едно място? Отдавна си издала личната си присъда, защо държиш и на обществена? За да заболи повече? Пропусна всички лъчи на слънцето, които бяха насочени към теб, за да ти дадат светлина и топлина! Пропусна да чуеш щастието на птиците и смеха на децата! Пропусна да си спомниш, че ние самите сме вълшебниците на нашия живот /нищо, че се съгласи с нечий подпис!/. Спомни си какво пише в твоя ник - че Бог няма религия!!! Защо за теб има?

Не го казвам за първи път - всеки тук има някаква драма, която го е довела до търсенето на Пътя! И към всеки търсещ трябва да се отнесем с любов, а не с "откровени" лични отношения! Трябваше ми малко време, за да го осъзная!

Доколко духовността и позитивното са истински и доколко не? Доколко ние самите сме истински и до колко сме плод на нашето его?...

Хайде просто да се обичаме, а?  Hug

Живейте в светлина! Heart Eyes

# 9
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
tonimar    bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 10 687
Тук съм и аз  Hug

darena, благодаря ти, думите ти ми дават повод за размисъл...

# 11
  • Мнения: 832
Момичета,

супер активни сте, евала!  Hug

сисе,   Hug радвам се да те видя и тук. Wink
Ами питаш, да си кажа и аз. Simple Smile

В много труден момент майка ми реагира напълно неадекватно (както и други пъти), но този път беше голям шок за мен, направо...И тогава реших да отида на психотерапевт, да си изясня аз ли не съм в ред, много ли искам, какво става. И знаеш ли какво ми каза психотерапевтката? Нещо, което може да те накара да се замислиш и за твоята приятелка.  Heart Eyes Каза ми, че реакцията на майка ми била такава, не защото не ме обича, напротив, а защото я било страх за мен, но самата тя не знаела как да реагира в подобни ситуации и за това се държала неадекватно.

Да не би приятелката ти да се е притеснила за теб и борейки се с тези си страхове, но не искайки да ти ги разкрие, за да не те натовари, да е запоначнала да се държи неадекватно и нервно, именно защото се е притеснявала за теб и не е знаела как да овладее тези чувства?...

Само си разсъждавам, може да не е така. Wink

# 12
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Здравейте и от мен  Hug

...... защото винаги поствам само това, което съм пробвала и което съм сигурна, че работи. Затова и го споделих  Hug

И аз се възползвах. Благодаря  Hug

# 13
  • Мнения: 793
Доколко ние самите сме истински и до колко сме плод на нашето его?...
Страхотен въпрос, tonimar   bouquet

# 14
  • Мнения: 3 118
И аз съм тук и много ви се радвам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт