15-та тема на финските снежинчета

  • 14 425
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 786
Хайде последно включване от мен за днес.
Каква изненада тази вечер - норвежката песен от Евровизия звучеше в нощен клуб, покрай който минахме  Grinning
Не знам за вас, но аз не очаквах  Laughing
Ние ще се веселим в друг по-късно Wink
Лека нощ на поспаланките  Sunglasses

# 286
  • Мнения: 58
Ех, Щастлива ... на море си, забавляваш се! Искам и аз  Party

Вале, и аз ти пращам поздрави  Hug

# 287
  • Мнения: 703

Хайде на кафее....

# 288
  • Мнения: 58


Пчели, как се чувстваш днес?

Щастлива, да се изкъпеш в морето и заради нас!

Момичета, пожелавам ви един хубав, слънчев и усмихнат ден!

# 289
  • Мнения: 703
Лошо,Мавриков,лошооо....От обезболяващите съм се поддула като плондер,сама със малкия съм,свеки и мъжо са в Северна Финландия и чак довечера ще се надявам на някаква помощ Rolling Eyes
Всички тук са пияни като свини,мамка им,... #Cussing outТова,което не можах да проумея е толкова години ,как така всички тук са пияни на Юханус...

# 290
  • Мнения: 58
Пчели, надявам се, че скоро ще се възстановиш! Изпращам ти много  Hug Hug Hug

От тук, не мога да ти помогна, но мога да те посъветвам да вземеш да удариш и ти някоя и друга водка. Хем весело ще ти стане, хем болката ще спреш да чувстваш, хем ще се слееш и с пейзажа на пияни финландци!   bouquet


# 291
  • Мнения: 25
То лесно ще му удари една водка Пчели..ама детенце.. Wink
Слагай лед на крака..малко да спадне отока.. И дано днес каратиста да е много послушен Hug

Тук най-накрая започва да се затопля..и ние сме сами с малкия, баба му беше в болница, та мъжо отиде да я види.
Следобед сме по разходки.
 
Лек ден и да се заредите с енергия днес Hug

# 292
  • Мнения: 2 786
Набързо привет от мен!   bouquet
Май е време за нова темичка, а?  Wink

# 293
  • Мнения: 703
То лесно ще му удари една водка Пчели..ама детенце.. Wink
Слагай лед на крака..малко да спадне отока.. И дано днес каратиста да е много послушен Hug

Тук най-накрая започва да се затопля..и ние сме сами с малкия, баба му беше в болница, та мъжо отиде да я види.
Следобед сме по разходки.
 
Лек ден и да се заредите с енергия днес Hug

 JoyСлагай лед.... Joy
Ми те му туриха вчера тез серсеми гипс,стъпалото на 4 места е пукнато и хрущяли...знам ли.. newsm78.
не,не съм в час,нали съм дрогирана с тия обезболяващи..

 Но на вас желая да сте здрави и като Валето пожелавам:Лек ден и да се заредите с енергия днес....  bouquet

# 294
  • Мнения: 77
Пчели съжалявам,че така си пострадала.
Напоследък как ти е тръгнало,тъкмо се въстановиш от едно друго доиде.На това му де вика лош късмет.
Пожелавам ти бързо оздравяване.  bouquet

# 295
  • Мнения: 2 999
Альоооооо, альоооооо тук съм девойки мили  Hug и най-важното е че оцелявам и с температурите, които ми се струват като минусови след жегите в БГ, а и след Мидсамър  Joy
Олелеееее, ако знаете пак как се бяха натряскали тукашните, въпреки че беше студ около 9 градуса, валя и беше мрачно - направо не е истина  hahaha
Не се бях включвала, че ни дойдоха приятели българи, които живеят в Швеция. Чудничко си изкарахме, ама нямах време да влезна и да драсна два реда, имах възможност на един път да се докопам до компютъра за две минути и разбира се Рали ме е засякла  Hug
Пчеличко ама ти направо ме разби  ooooh!, какво направи ти ooooh! сега счупен крак  Sick гадна работа, май е по-добре да му отпуснеш края и да си пийваш, спиш и почиваш активно с книга в ръка  Hug
Щастлива само така давайте, събирайте слънце и хапни миди саханаки и за мен и пей една Рицина  Wink Аз вчера и онзи ден отдадох заслужено внимание на Рицината, останалата част от компанийката пийваше ракийка, водка или бира, ама аз Рицина - ех и като прибавихме за мезе и риба  Party
Мимота, Валенце - радвам се че съм си вкъщи, хладно ми е и определено не мога да се пусна по презрамки, особено като се има предвид че съм зиморничава, дори ми излезе херпес от студ, ама ще ми мине и ще се климатизирам. Много ми си е хубавко на чистичко вкъщи, на сигурно и уредено.  Flutter
Изчезвам, че имам милион неща да свърша след като гостите си тръгнаха  Joy

# 296

Общи условия

Активация на акаунт