Какво изпитвахте преди първото раждане.......

  • 5 954
  • 159
  •   1
Отговори
  • Мнения: 852
Как се чувствахте преди да родите първото си дете.Изпитвахте ли страх и изобщо как се справихте със ситуацията.

# 1
  • Мнения: 240
В последните месеци изпитвах панически страх от самото раждане, после страхът понамаля, когато започнах да преносвам изпитвах притеснение и нетърпение да родя, а когато постъпих да раждам и се започна бях като робот- абсолютно зомбирана. Всичко ми беше като в сън. След като родих си поплаках от радост и облекчение и след няколко часа се поосвестих  Peace

# 2
Когато влязох в болницата за раждане изпитвах панически  от това което ми предстои но когато видях Краси бях най-щасливата жена.

# 3
  • Мнения: 85
Страхувах се естествено дали всичко ще е наред,как ще мине раждането,дали ще се справя,но и бях много щастлива че най накрая ще я гушна.Но бях много позитивно настроена и мисля че това много ми помогна

# 4
  • Мнения: 9 776
Не се страхувах изобщо. Просто исках всичко да свърши. И после си казах: Това ли било?.

# 5
  • плевен
  • Мнения: 644
Много страх,вдигнах кръвно,получих разстройство,имах чувството че идва края на света.Но сега се сещам с усмивка за всичко това Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 447
И се страхувах и не...От самото раждане не толкова,все си мислех че и да боли няма да е койй знае колко...Повече ме беше страх(на моменти) след това дали ще се справя с грижите за бебо..

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
Как се чувствахте преди да родите първото си дете.Изпитвахте ли страх и изобщо как се справихте със ситуацията.

Не, не съм изпитвала. Четох достатъчно литература и говорих с избрания гинеколог, затова бях наясно с това, което ме чака.
Сега повече ме е страх как да опазя детето си от простотията, извратените гнусни изроди и дилърите.

# 8
  • Мнения: 48
Бях по-скоро стресирана и изнервена от всички проблеми на бременността... Tired

# 9
  • Мнения: 2 521
Първия път изобщо не се страхувах.Все казвах-толкова жени раждат че само аз ли няма да се справя.Е,наложи се секцио и вече за второто изпитвах доста по-голям страх,тъй като вече не бях толкова самоуверена Mr. Green

# 10
  • Мнения: 9 814
И първият път и сега изпитвам едно и също чувство- нетърпение! Laughing

# 11
  • Мнения: 6 365
Имаше пеперудки в стомаха и свиване на сърцето, но после се сетих, че точно това усещане е описано като нормално в учебниците- така че му свикнах.

Един ден преди раждането ме обзе непреодолимо желание да направя баница с ябълки. Никога през живота си не бях правила. След около 12 часа бях родила, а после в следващите дни си изядох баницата в болницата.

Не се усещах стресирана, но чисто биологично си бях- с малко повишено кръвно при приемането и с малко свити вени от стрес.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Изпитвах страх в границите на нормалното . Притеснявах се дали секциото ще мине добре, после гушкайки детето се изплаших дали пък ще се справя с новите отговорности  вече като родител .

# 13
  • Мнения: 1 227
Страх и копнеж

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Страх дали всичко ще е наред и нетърпение да видя човечето  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт