Съпруги,чийто мъже пътуват 9

  • 28 105
  • 438
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна
  • Мнения: 136
Добро утро момичета, АНИТООО радвам се че с твоето момче сте добре,А затова че се притесняваш за цикъла да не излезе една хубава новина  Crazy Илиева като ти четох поста и аз се усмихвах радвам се за вас и ви желая едно прекрасно лято,Делтичка поздрави мила за постоянството вечно лъхаш на живот и ме ободряваш във всяка дума която пишеш има заряд,lenochka още лека полека продължаваме с ремонтите моето мъжле през деня го няма и аз миналата седмица се хванах да боядисвам таваните още ме боли китката,Сега остана само терасата ще слагаме изолация и ще я боядисваме,streg как ми се иска и аз да имам роднини в дълбоката провинция че да отморявам там с децата но уви,Приятна почивка от мене,Аз да будя малкия за градина че да не закъснеем,На всички лек ден Hug  bouquet  bouquet

# 391
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Опаааа Русалкитеееее Hug
TUTUNкъде ходи твойтУ мУмче, че саминка мааш по ремонта бе Душо? И аз така като исках да го изненадам приятно мятах да боядисвам-то сладки грижи и сладък труд като го правиш за любим човек. Малко не се напрягай днеска,  да ти почине ръката, че аз от такива пресилвания все на лекарства и инжекции карам. Хайде да свършвате вече и да му се радвате на направеното.
АНИТОООО-покрепям -тутун- че ще е чудасна новина. Хич не пий нищо даже.  smile3534 Твоя знае ли?
тутун--абе сетих се, що не наемете някоя красива къща във провинцията. Много има и не е толкова скъпо. И там със дечурлигата карайта както вие си я знаете.
И аз нямам роднини във провинцията.  Вижте там то Тревненско. Сега много ще ви се зарадват някои хора да им наемете къщата, че май покрай кризата няма много хора а и мисля ще е на сметка.
Ние не сме го правили това, че навремето едно нямаше такива предложения, второ нямахме парички тогава със Бате да си разрешим такова нещо, че все по квартири ходехме. Вижте там може нещо хубаво и на сметка да си намерите. Влез във Интернет когато можеш и си изберете със твоето БаткУ Wink
Хайде да бягам аз да се оправям, че ми излезе една гадна пъпка дето немога да я излекувам и ще я водя на козметик да я убЙЙ Laughing

# 392
  • Мнения: 46
Eх, установих се на терасата и нета позволява да се сърфира  Laughing Ние сме в Ловешкия край. Добре, че захладня, че иначе не се живееше. magurka, моят моряк пътува за Freeport, благодаря за инфото което писа. Така пише и в свед на БМФ, което излезе вече.  ooooh!

# 393
  • Мнения: 0
Привет и от мене.
Илиева честито ти мъж у дома.Как звучи само.Но при нас е така .Честитим си това което ни е липсвало толкова много.
Тутун и мене това ме чака.Трябва да се хващаме да поосвежим у нас ама кога незнам.Само седим и се питаме и на финала нищо.То всичко  е свързано с финикийските хартии.
Стредж радвай се на природата и се кефи на чистия въздух .Да не мислиш че тука се диша.Даже няма повей от морето през деня.Вечер от време на време и вече сутрин към 4,00 ч.става хладничко и тогава става за сън.Но след 3 часа звъннва часовника и трябва да ходя на работа.Ни тъй ни тъй.
Лени пълна къща пълна радост- казваше баба ми .Места бол само да ти се ходи.Миналата година на Аква парк така си изкарахме просто разкошно.Но съвета ми е идете през делничен ден,защото събота и неделя е лудница,както на всички атракционни места.
Магурка не можах да се освободя от ангажименти миналата седмица ,но за тази съм free така ,че ще се чуем непременно и ще пиша във форума да знете всички.Може някой да иска да се присъедини към нас.
Анитооо тичай за тест,поне да знаеш за какво става дума.А ако излязат 2 черти какво от това .Ще си имате едно малко моряче или русалка.И двамата сте зрели хора и се обичате ,няма пречка да се притесняваш. Все пак ти си знаеш,но поне се тествай.За задържане на цикала от датата на идването му знам ,че се пие голямо количество вит.С ,и това съм го чувала от няколко места.

Е хайде приятен ден и по малко горещини .Прегръщам ви всички .

# 394
  • Мнения: 112
Привет момичета, как сте? Тази ли е последната седмица на месеца - ще има ли среща в неделя Wink
Илиева, благородно ти завиждам Grinning! Аз за първи път от няколко години съм без мъж лятото - преди все така му се завъртаха смените , че да е тук лятото, а на рейс зимата. И това лято ми е едно никакво - гледам да организирам нещо за другата седмица, че ще съм в отпуск .
Хубав ден на всички Hug

# 395
  • Мнения: 1
здравейте и от мен момичета от отдавна несам ви писала но иначе ви чета редовно. GrinningВсе пак вие се познавате по от дьлго време знаетеси радостите и мьките една на друга яз сьщо сам сапричасна с вас но мие неодобно да изказвам мнение защото неви познавам.Сигорно като го четете щесе смеете на това което ви пиша ное така. smile3521Радвамсе за всички на които маже саси дошли и на тези които предстояд даси идват вкючително и моят мьж щеси идва в началото ха месеца. Hug Hug Hug

# 396
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Абе Неделчеваааа, споко бе Душаааа,
и аз не ги познавам момичетата ама на пиша си със тях.
Така, че пиши и ти. Като си пишем и се опознаваме. Не се крий ама давай и ти някой съвет, някакво мнение. Оплачи се да ти олекне. smile3503

# 397
  • London, baby
  • Мнения: 800
Момичета, можете ли да ми кажете сайт, от който се следят корабите на БМФ? Освен този - http://www.marinetraffic.com/ais/default.aspx?mmsi=372068000& … &type_color=7. Викторията не се отваря, глоуб локатора също не става.
Някой от вашите мъже да е на Хемус? Моят ще се качва на него, но не се знае кога ще стане.
Благодаря, предварително!!

# 398
  • Мнения: 112
viessmanka, прегледай постовете на магурка, тя даде доста сайтове, пробвай с тях дали ще можеш да го виждаш вашия кораб. За съжаление те нямат покритие навсякъде и мъжа на моя кораб вече почти месец не мога да го засека никъде Sad
Обаче пък вчера имаше обхват и се чухме Laughing, минаваха по край Шри ланка, минали са без проблем Аденския залив, каза че имало много военни кораби около тях и не е имало проблеми.
Хайде, отивам да работя , хубав ден на всички.

# 399
  • London, baby
  • Мнения: 800
Точно това ме вълнува, да има сайт, в който имат пълно покритие.. явно няма такъв.  Confused Мерси!

# 400
  • Мнения: 121
Здрасти, сладурани мои Laughing
Пия си кафенцето и бързам да разбера как сте Wink Благодаря за добрите идеи, които ми дадохте за еднодневни разходки - при нас поприключиха, поне засега, големите дандании, и можем да се отдадем на удоволствия Heart Eyes Май ще правя компания на Анито в притесненията за "ония дни" - закъснява събитието с една седмица и косата ми леко започва да настръхва - на стари години ще бера срама Wink....да се надяваме, че е от лекарството, което започнах да пия наскоро Praynig
Иначе съм значително в по-добро разположение на духа - може би защото половинката се адаптира вече и е спокойна.....Да сте чували някоя клюка за БМФ - май щели да връщат старите 6-месечни контракти и заплащането за извънреден труд  и саморемонт Thinking

# 401
  • Мнения: 0
Ехо привет и от мене .
Лени и аз чух че щели да заплащат например миенето на хамбарите например като извънреден труд,но това е само слух за сега.А относно шестмесечни курсове нали сега ги вкараха в системата 4/4 остава нещо ново да измислят пак.Ама то за нас е нормално. 

# 402
  • Varna
  • Мнения: 2 595
За сега е 4 на 4 месеца
Даже има вероятност моят мъж по рано да ходи да сменя

# 403
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Здарвейте момичета!
Не съм ви забравила. Кисна си тук периодично и Ви чета, но до сега нямаше с какво да се похваля.
Магурка    bouquet
Въпреки хубавите дни за мен почивка няма.
От работа в къщи, готвене, пране, чистене, после игра с детето и сън.
Единствено събота и неделя разпускам по малко, но обикновено ходим на гости при майка и съм изцяло ангажирана покрай детето.
Другият месец ми започват очните, че съм в очакване на малко раздвижване...и аз да разпусна.
Още повече, че до края на месеца мъжа ми се качва на кораба и ще съм още по free.newsm44
То голямо чакане беше нашето....два месеца преход,  от декември беше тук на рейда, януари слезе и до сега.... мъки и страдания bash newsm77
Такаи не излязох на глава с него - само си разбих нервите...но както и да е.
Дари, и аз между другото чух, че вече са върнали допълнителното заплащане (и слава Богу), но за по-големи контракти... Naughty никак не ми се вярва...
Анито, Леночка...Я вижте любовните скандали до какви резултати водят... Whistling...направете си тестове, че много големи ми се виждат тези закъснени.
И нека всекиму каквото пожелае - това да е.
Ани- не допускай ти да си уязвимата страна във тази връзка...това може да ти изиграе лоша шега след време.
Върволицата при мен започна, така че ви оставям.
Hug на всички!

# 404
  • Мнения: 46
Вече сме на Варненска земя! Чувствам се скапана от пътя, но съм си у дома. Утре на плаж! Дано времето е хубаво до края на месеца.

Общи условия

Активация на акаунт