ДЕТСКАТА ГРАДИНА- 29

  • 18 887
  • 439
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 1 356
Гутен ранен сабахлем!!!
 
Хайде да усмихнем този мрачен July morning
Ето нещо за събуждане от мен


а, и това


Вела, супер е бил концерта.
Мечо, кажи как е Иво в новата градина

До скоро писане.

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 07:48 от Fair Lady

# 436
  • София
  • Мнения: 6 263
Ние с градината засега сме добре - сборни групи в нашата си градина.  Peace От първа група децата май не са много, но от двете втори има. Госпожите всяка седмица (а понякога сякаш и всеки ден) са различни, но Ади вече посвикна, даже май и й харесва, че в момента е от най-малките и "новите" госпожи й обръщат внимание.  newsm78 Иначе вчера имахме сравнително сериозен инцидент - Ади тръгнала да слиза със скок от колата на баща ми (синик е, а те нали са по-вдигнати) и се натресла на патеричката на баща ми.  ooooh! В резултат - сцепена вежда, по-точно ъгълчето под веждата. Слава богу, на очето нищо му няма. Купили с баща ми кислородна вода, сложили лепенка. Средно надълбоко е сцепено, иначе не е чак много, но мъжът се притеснява да не й остане белег. Поумувахме дали да я водим да я шият и се отказахме, че то си трябваше направо пластичен хирург, а и това значеше упойки и т. н. Поумувахме и дали да я пуснем на градина, но днес вече беше по-добре (вчера си течеше от време на време по малко кръв) и решихме да й сложим лепенка и да си ходи. А, вчера ходих до аптеката и за топоцин (антибиотична пудричка). Аз сутринта промих с кислородна вода, че й се беше лепнало едно кичурче, а пудричката и лепенката останаха за баща й. Уж малкият дявол, а ми е едно свито, притеснено... Докато не си я видя довечера, явно ще е така.  Rolling Eyes

# 437
  • Мнения: 3 219
Спяща, не се притеснявай, раните при децата заздравяват в пъти по- бързо. Направили сте каквото трябва. Впрочем за малки рани май процедират не с шиене, а с лепене newsm78, за да не остане белег. А за шиенето-прави се докато е прясно, след 5-8 час вече няма смисъл. Големия си беше срязал пръста с един макетен нож преди много години, чак част от сухожилието беше засегнато. Тогава в Бърза помощ само го промиха, а се оказал, че е трябвало да го зашият. На другия ден  го водихме на ортопед-травматолог и той така каза-като мине определено време вече не може да се шие. Както и да е, важното е, че на оченцето и нищо и няма. А и белег сигурно няма да остане.
Вела, хубави снимки, много обичам да ходя аз на такива места Crazy. Сега отивам да видя и на Яна снимките.

Видях, страхотни снимки и весело парти, чудно, браво.

# 438
  • Добрич
  • Мнения: 5 470
...Впрочем за малки рани май процедират не с шиене, а с лепене newsm78, за да не остане белег. ..

Точно това си помислих. Сестра ми има два пъти лепено на лицето, още от детските години.

Fair Lady, снимките са чудесни. Личи си, че Яна се е забавлявала страхотно.

# 439

Общи условия

Активация на акаунт