Кой утрепа немското лято? - 136- та тема

  • 10 152
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 517
Сърф, попрочетох туй онуй, ужасът е голям, но наистина е бил малкият дявол  Praynig Praynig Hug...

Благодаря ви 3а компетентните съвети 3а гърнетата и седалките, мисля пре3 юли да стартирам опитите, те копират всичко от другия и ако един се научи, 3начи и другият ще опита  Wink

Мъжът ми се 3авърна, от понеделник беше в командировка и сега гледа "Aliens"  ooooh! Stop

# 286
  • Мнения: 1 190
Здравейте бамбини!

Ние сме вече на немска земя, преживяхме какво ли не, ще разкажа някой ден.
Лягам, защото съм като изцеден парцал

# 287
  • Мнения: 1 636
jalq, иzпраzни си поЩата.

# 288
  • Мнения: X
Добре дошла на Тоничка! Много късмет на немска земя ти желая!


Сърф, дано Симона не се е уплашила много. Аз не знам дали бих реагирала така хладнокръвно в такава ситуация. Моля, дръж ни в течение как е детето и какви действия предприемаш по случая, ще си много полезна на всички ни!


Лека му пръст на Краля на попа!

# 289
  • Мнения: 9 052
Ами много добре се спуска и горната и долната част. Аз съм доволна и от доставката . До края на седмицата бяха при мен.
От тук ги взех: http://news.hagebau.de/re?l=ew154eI462sw2uI4

И аз много съжалявам за Майкъл Джексън и то още откакто спря да твори.

# 290
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Сърф, дано всичко със Симона е наред! Пиши как е! Hug

Лека му пръст на Джако!

# 291
  • Мнения: 3 521
Лека му пръст на Джако. Много неочаквано. Бях му фен Cry.


Бис, добре е. Спа малко неспокойно и се наложи да се преместя при нея, но това си го и очаквах след случката. Цяла сутрин се обеждаваме да не скача по леглото. Все едно нищо не е било, ако става дума за игри, но ако някой се опита да я накара нещо да свърши изведнъж става голямо "Ауа" Rolling Eyes .
В 11 ч. сме на преглед.
Сбъдваща какво предприех - по съвет на една приятелка-адвокат от дир-а написах едно писмо в 4 екземпляра, в което описах случилото се. Екземплярите са адресирани до полицията, нашият застраховател, родителите на детето и директорът на училището. Към всяко ще бучна по едно копие от спешното и от епикризата на педиатъра.

Бтв. решението за полицията се оказа много правилно. От родителите на детето(снощи Гюнтер е говорил с тях) едно "сори" не е дошло. Държали се абсолютно неадекватно и дори започнали един на друг да си викат, че другия бил виновен, за възпитанието на детето им. Майката е била малко по-осъзната, но бащата по думите на Сърфов е била пълен Bauernadler и едва ли не се опитал да изкара случката нищо и половина, така че до тук с мирното съседско разбирателство. Аман от баварски галоши с много пари и прекалено самочувствие. ooooh!

# 292
  • Мнения: 9
dobro utro!izpraznena e Simple Smile   po6tata..

# 293
  • Мнения: 9 052
сърфи, за немците , ама без изкл. важи правилото Нападението е най добрата защита и го прилагат директно на момента без каквито и да е опити за нещо друго.
Имай в предвид, сега ще се опитат да изкарат, че Симона сама е скокнала пред колелото, защото не си я държала не знам си къде ... ама ти си знаеш да не им се връзваш. Важно при отбиване на тази тактика е изобщо да не я забелязваш и да не се връзваш да се обясняваш по тяхната теория и да им я отбиваш, защото ще влезеш в хипотези и пр. Просто си знаеш фактите , повтаряш си ги и ги оставяш да си дърдорят каквото искат. Само не се обясняваш с тях.
Това според мен де. Ако има някой друг други съвети и друг опит - да каже.

# 294
  • Мнения: 1 687
Добро утро.
Сърфи, дано всичко се оправи. Най- вече на малката бонбонка да й мине всичко.  Hug Никой няма да каже: ама то детето ми  е било виновно. Всеки ще си го защити. Но вие не сте били сами, така че няма какво да се скрие. Все пак има епикризи и т.н.
Лек ден от мен. Аз отивам да събирам багажи.
Тоничка, добре дошли на немска земя.  Hug

# 295
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Абе в такъв случай да си гледат работата, полицията ще се занимава с тях Close
Тоничка, добре дошла! Hug

# 296
  • Мнения: 3 521
Тоничка, добре дошла на местна почва Hug.

# 297
  • Мнения: 3 521
Нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=408621.new#new

Давайте идеи за заглавие, че заглавията, които ми идват на ум са прекалено кръвожадни  Wink

Общи условия

Активация на акаунт