МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО -7,чуй я ,виж я ,наслади и се

  • 17 848
  • 420
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 343
Ставаше въпрос за Джамил не знам защо всички скочихте срещу Кенан newsm78 Него не съм го споменала newsm78 Той прави големи грешки и мисля че занапред ще си носи кръста от тях  за съжаление Embarassed

# 181
  • Варна
  • Мнения: 618
Толкова много сте изписали от вчера  Crazy Аз не можах да се включа докато серията вървеше.
Джамил наистина постъпи много готино като предложи брак на Ламия и ми стана много мъчно като го гледах в ритуалната зала как я гледа. А тая Макбуле много ме дразни. Тя обаче май започва да се усеща, че Джамил харесва Ламия, а не нея. А дали ще си развалят отношенията двете като се разбере?  newsm78
А Пашата ми е любимец-много е сладък Laughing
Накрая Кенан ме шашна с това, че отишъл да вземе Ламия.  ooooh!
Но в тази серия поне за пръв път каза гласно на Афифе, че обича Ламия.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.  Laughing

# 182
  • Мнения: 267
Мечтание,аз казах каквото имах да казвам,малко ли доводи имаш?
виж постовете ми  Peace

# 183
  • Мнения: 343
Ами сега почва люта битка между двамата и нека по-добрият да победи в нея Ламия ще си го избере

# 184
  • Мнения: 267
Ами сега почва люта битка между двамата и нека по-добрият да победи в нея Ламия ще си го избере

 smile3521 smile3508 smile3534

# 185
  • Мнения: 5 140

или си върти очетата или скумроса устенца

Най-вече,макар и да незнам какво значи думата скумроса,но знам тя какво прави  Crazy Joy

да си ги присвие ЗЛОБНИЧКО  Mr. Green Laughing

# 186
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Мен пък ми е жал за бащата на Макбуле. Набута се човека между шамарите, а и сега ще трябва да умре, за да оправят сюжетната линия.

# 187
  • Мнения: 5 140
Ами сега почва люта битка между двамата и нека по-добрият да победи в нея Ламия ще си го избере

ще е битката на Титаните  Laughing Whistling

# 188
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ами сега почва люта битка между двамата и нека по-добрият да победи в нея Ламия ще си го избере

ще е битката на Титаните  Laughing Whistling
Flutter
Мен пък ми е жал за бащата на Макбуле. Набута се човека между шамарите, а и сега ще трябва да умре, за да оправят сюжетната линия.
М,дааа забелязахте ли вчера как сложи снимката на Ламия в портфейла си.Определено човека е влюбен ама няма да го огрее.

# 189
  • Мнения: 339
И аз съм фен на сериала. Следя го с интерес, макар че много ме натъжава това разминаване между двамата влюбени.

От двамата "титани", както ги наричате Simple Smile като характер и мъжко поведение ми допада Джемил. Но пък той е доста подмолен и коварен и това ме отблъсква . Може би този образ ще претърпи положително развитие, ще видим.
Кенан пък е точно обратното - безхарактерен и мекушав, но пък страшно очарователен - особено както погледне Ламия. Тогава в очите му се чете любов. Сега, когато разбра че Ламия е омъжена, нищо чудно пак да се върне при Джавидан. Изобщо няма да ме учуди....
Така че не бих искала да мен нито такъв като Джамил, нито като Кенан.

Този старец и дъщеря му са ми най- неприятните. Прекалено добри самаряни...пък както са казали и най-добрия светец и Богу не е драг.

# 190
  • Мнения: 5 140
MeryLu много добре си го написала  Hug Peace

# 191
  • Мнения: 122
оффф и мене много ме дразни макбуле  Sick
а за баща и ми е мъчно често казано ... изглежда много тъжен човек
а и доста влюбен в ламия... сигурно ще страда много  newsm78

# 192
  • София
  • Мнения: 104
Отвратителен старец, с тия присвити очи... Sick Тая овца Ламия защо не прие предложението на Джемил #2gunfire

# 193
  • Варна
  • Мнения: 17 962
И на мен ми направи впечатление, че бащата на Макбуле сложи снимката на Ламия върху тази на жена си. Нищо чудно да предяви претенции като съпруг. #2gunfire

# 194
  • София
  • Мнения: 104
И на мен ми направи впечатление, че бащата на Макбуле сложи снимката на Ламия върху тази на жена си. Нищо чудно да предяви претенции като съпруг. #2gunfire
Е ако спи с Ламия, наистина ще повърна.

Общи условия

Активация на акаунт