На море в Турция - all inclusive, тема 7

  • 66 003
  • 436
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 520
Момичета,знаете ли какви са цените на масажите по спа хотелите?Потърсих в сайта на нашия хотел,но няма обявени цени.
                                                                                                                                         

# 16
  • Мнения: 327
Страхотна тема   bouquet
Беше ми много полезна за да избера нашата почивка!!!
Сега остава да сме живи и здрави и да идва по-бързо август!!!
Приятна почивка на всички!!!

# 17
  • Мнения: 49
ние ще почиваме на 9.08 в Пинета клуб в Мармарис с он травел.ако някой го е посещавал моля да сподели

# 18
  • Мнения: 150
ilianailieva, каква е цената на почивката, с автобус или самолет? пиши ми на лс моля Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 922
Имам и аз едно въпросче: за доста хотели виждам, че предлагат детски бюфет. Какво представлява той? Най-вече за хотел Miracle resort питам.
Още не съм избрала къде да почиваме, много вероятно е да е в този хотел, та да си правя сметката какво ще има за хапване за детето ми там (тогава ще е на 1г. и 2 месеца) и какво аз да си приготвя. На мама млякото ще си го има, разбира се  Laughing

Julie, в Амара Клуб Марин имаше винаги различни видове прясно приготвени пюрета за малките деца.
За хотела, за който питаш не знам, обаче.

# 20
  • Мнения: 3 386
Нади, невероятна нова тема, браво - за усилията и старанието!  Heart Eyes

Julie, моите спомени за детския бюфет в Мирикъл - значи има една част от ресторанта, където са разположени малки масички с цветни малки столчета за дечицата. Там бюфетът е достатъчно нисък, за са си пълнят и сами чинийките. Винаги имаше пасирана супа, кренвирши и пържени картофки...
Моят син обаче не се е хранил там и нямам по-сериозни наблюдения  newsm78

# 21
  • Мнения: 925
Някой има ли впечатления от Belek Beach Resort? Сега гледам него и Али Бей хотелите.

# 22
# 23
  • Бургас
  • Мнения: 337
Моми4ета ние края на Май бяхме в Спайс и спа.Пускам само снимки за ваше инфо..Нямам думи...невероятно беше Peace

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=382574&pid=12644802

PASS MAIMUNKI

# 24
  • Мнения: 515
Страхотно оформление на темата.  bouquet  Аз да ви се оплача сега ми се обадиха от агенцията(ориент 99) да ми кажат че нашия хотел бил стоп сейл и трябва да си изберем друг... Sad Сега довечера ще го мислим каде да отидем, понеже решихме да е НВ..

аз да се самоцитирам и да се похваля,  че са ни оправили резервацията и на 04.09 живот и здраве заминаваме.... Party Party Party

# 25
  • Мнения: 520
Някой има ли впечатления от Belek Beach Resort? Сега гледам него и Али Бей хотелите.

Ние в началото се бяхме спряли на този хотел и от Алфатур ми бяха казали,че е на много добро ниво и с прекрасен плаж.Много ми хареса и на снимките,както стаите,така и външните му площи!Има и аквапарк!

# 26
  • Мнения: 1 341
хайде на море  Grinning
за този детски бюфет.. моят мъж (без да знаем за съществуването на такъв) каза, че ако има хотел, това ще е първото нещо, което ще направи.  Laughing

# 27
  • Мнения: 925
Благодаря за линковете и отзивите за Белек Бийч. Аз доста го огледах и сравнявах и с други хотели и засега май клоним към него доста сериозно. Само да си изберем агенция, с която да пътуваме.

# 28
  • Мнения: 535
Момичета, няма ли да попълваме нова информация в първия пост  newsm78 Все пак има много нови мнения за хотели в предната тема...

Ако трябва да се помага казвайте и да го направим  Hug

# 29
  • Мнения: 399
Здравейте момичета,
С малко закъснение споделям впечатления за почивката ни в Турция:)
Беше страхотно, може би най-хубавата почивка, която сме имали до момента. Бяхме в Crystal Family Resort -Белек. http://www.crystalhotels.com.tr/new/family/eng/index.asp
Хотела не се намира точно в Белек, а на няколко км. от града и около хотела няма кой знае какво да се разглежда, но ние и не търсихме такова нещо.
Пътувахме на 22.06 с Алфа Тур с ранните полети. Кацнахме в 6:40 и в 8:30 вече бяхме настанени в стаята си. Хотела не е много голям и според мен не беше пълен. Най-голямата радост за мен беше, че там нямаше много руснаци. Преобладаваха немски говорещи и турски туристи. Не сме имали абсолютно никакви проблеми. Починахме си на 100%. Анимацията в хотела беше невероятна - всяка вечер беше различна и забавляваха децата много добре. Синът ми беше повече от доволен, още повече от факта , че можеше да яде сладолед на корем.
Плажа не е от най-хубавите, защото в началото има дребни камъчета, но и това не беше проблем. Храната - прекрасна. Върнахме с по някое килце отгоре:) Оххх искам пак:)
Последният ден тъй като трябваше да освободим стаята в 12 на обяд решихме да се запишем на екскурзия. Избрахме си разходка с яхта, на която имаше водна пързалка, по която се спускаш директно в морето. Е там вече освен нас нямаше друга националност освен руска  Sad Наистина не са приятни тези руснаци. Прекаленно нахални са и грам не се съобразяват с другите хора.
Малко по-късно ще кача и снимки.
Ако някой има въпроси за този хотел с удоволствие ще отговарям  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт