На море в Турция - all inclusive, тема 7

  • 66 004
  • 436
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 334
Да споделя - вече почти избрахме хотел. Държим на хубав плаж, искаме и да е близо до град, за да можем да разглеждаме, хотелът да е чист, най-вече и на вид да ни допадне.
Най-вероятно ще изберем Intourist Club Belek (...)
Да, ама не. Като прочетох отзивите, се оказа, че са доста отрицателни и то в различни насоки. Отделно, че преди 2 месеца е имало пожар и е изгорял основният ресторант (ако правилно съм запомнила, че тези дни дoста нещо изчетох). Та сега се преориентираме с мъжа ми Simple Smile
В момента клоним към Crystal Hotels Admiral Resort Suites & SPA. Утре ще звънна за оферта и ако е това, което очаквам, май ще запазя  Party Имам предвид, че ще трябва да си взема и изпарител срещу комари, четох отзив в темата, че имало от тези гадове.

# 106
  • Мнения: 399
Да споделя - вече почти избрахме хотел. Държим на хубав плаж, искаме и да е близо до град, за да можем да разглеждаме, хотелът да е чист, най-вече и на вид да ни допадне.
Най-вероятно ще изберем Intourist Club Belek (...)
Да, ама не. Като прочетох отзивите, се оказа, че са доста отрицателни и то в различни насоки. Отделно, че преди 2 месеца е имало пожар и е изгорял основният ресторант (ако правилно съм запомнила, че тези дни дoста нещо изчетох). Та сега се преориентираме с мъжа ми Simple Smile
В момента клоним към Crystal Hotels Admiral Resort Suites & SPA. Утре ще звънна за оферта и ако е това, което очаквам, май ще запазя  Party Имам предвид, че ще трябва да си взема и изпарител срещу комари, четох отзив в темата, че имало от тези гадове.
Ние бяхме в този хотел миналото лято. Бих ти препоръчала на същата верига, но в Белек.http://www.crystalhotels.com.tr/new/family/eng/index.asp
 В пъти по-добре и по-спокойно е там.

# 107
  • Мнения: 927
Ние преди няколко дена се завърнахме от почивката в Анталия. Бяхме в Saphir Resort & Spa 5*, Алания. Всичко беше перфектно - красива територия, хубав плаж и басейни, отлична храна. Единственият минус бе, че камериерките идваха да чистят все следобед, когато си почивахме в стаята. Времето също беше хубаво 26-32 градуса.
ВИдях Адмирал хотел в Сиде - не ми хареса това, че плажа е от другата страна на магистралата.
Иначе като сравнявам атмосферата в Бодрум и Анталия, Бодрум ми допада повече. Но пък от Анталия си напазарувахме на по-добри цени.

# 108
  • Мнения: 573
Да споделя - вече почти избрахме хотел. Държим на хубав плаж, искаме и да е близо до град, за да можем да разглеждаме, хотелът да е чист, най-вече и на вид да ни допадне.
Най-вероятно ще изберем Intourist Club Belek (...)
Да, ама не. Като прочетох отзивите, се оказа, че са доста отрицателни и то в различни насоки. Отделно, че преди 2 месеца е имало пожар и е изгорял основният ресторант (ако правилно съм запомнила, че тези дни дoста нещо изчетох). Та сега се преориентираме с мъжа ми Simple Smile
В момента клоним към Crystal Hotels Admiral Resort Suites & SPA. Утре ще звънна за оферта и ако е това, което очаквам, май ще запазя  Party Имам предвид, че ще трябва да си взема и изпарител срещу комари, четох отзив в темата, че имало от тези гадове.
Ние бяхме в този хотел миналото лято. Бих ти препоръчала на същата верига, но в Белек.http://www.crystalhotels.com.tr/new/family/eng/index.asp
 В пъти по-добре и по-спокойно е там.


Ние почивахме в Crystal Hotels Family Resort & Spa, в Белек. Но хотела всъщност не е в Белек, а в съседно село. Обслужването беше супер, хотелът е малък, но много чист и спретнат, семейно ориентиран. Единствено не ни хареса програмата вечер.

Искам да попитам някой ползвал ли е услугите на TEZ TOUR, защото сме си харесали оферта там, но не знам дали да им се доверя.newsm78

# 109
  • Мнения: 3 453
  Да!Много са коректни.Аз не съм ги ползвала директно, но много агенции работят с тях и тази която ползвахме също.На летището ни посрещнаха от Тез тур и после те отговаряха за нас. Peace

# 110
  • Мнения: 1 710
kaigi, моето мнение е, че за почивка в Турция, Тез тур предлагат най-добри условия, на най-добри цени и са с най-добра организация. Но тъй като не работят с директни клиенти, трябва да си избереш агенция, която продава пакетите им. Аз съм много доволна от Алфатур и Бутик травел и ужасно недоволна от Караджъ турс. Тъй като в България контактуваш само с фирмите партньори, те са в състояние или да те улеснят максимално и да ти дадат всякаква информация, или да ти скъсат нервите с безхаберието си.

# 111
  • София
  • Мнения: 334
Благодаря на всички, изразили мнение по въпроса ми  Hug

kaigi, ние също ползвахме услугите им, като директно контактувахме с АлфаТур. Т.е. купихме пакета от АлфаТур, а на летището в Анталия ни посрещнаха Тез тур и ни поеха нататък. Останахме доволни, добре организирани са, изрядни бяха във всичко  Peace Единственият минус, за който се сещам, е че гидовете, който осигуряват, са почти винаги руснаци. Ако си учила руски в училище (някога, зависи кой набор си), няма да ти е проблем.

# 112
  • Мнения: 120
Ние бяхме в края на юни в Ефесия Холидей Вилидж с МарсМТравел-препоръчаха ми ги приятели. Времето беше много приятно, нямаше жеги а един ден дори валя. Хотела е фантастичен! Аниматорите, обслужването и храната бяха на много добро ниво. Допълнителните екскурзии също бяха много добре организирани. За съжаление ни се наложи да използваме медицинската застраховка но и това мина гладко  Praynig и без проблеми, бюрокращина и заплащане на лекарската услуга, както и на лекарствата. Ако догодина сме в този курорт хотела на 100% ще е отново същия. Препоръчвам Ви го с две ръце.

# 113
  • Мнения: 327
Ние до сега сме ползвали също услугите на Тез Тур Peace
И в Египет и Турция сме били с тях,нямали сме никакви проблеми.

IrkaMisirka ,ние мин.година също бяхме в този хотел.Изцяло заставам зад твоето мнение Hug

# 114
  • София
  • Мнения: 334
Да се похваля - вчера направих резервацията. Последно решихме Адмирала на веригата Кристал.
Crystal Hotels Family Resort & Spa, за който ме посъветвахте, също ни хареса, ама е по-скъп с по 100 евро на човек, затова израхме този в Сиде. Сега остава да дойде 19 септември  smile3508 newsm08 newsm53

# 115
  • Мнения: 539
и ние се завърнахме от Турция-Кущур,Кушадасъ.Нашето семейство остана много доволно,ходихме си с нашата кола.За периода който бяхме нямаше забрана за пушене никъде.Тъй като не сме ходили другаде освен в Истанбул,на Кущура много ни хареса,другите хотели на бърз поглед там на място малко не ми харесаха.Бяхме и на Аквапарка-Адаланд,пише че е най големия в Европа,ама силно ме съмнява да е така,но детето полудя от радост там.Догодина живот и здраве-на Анталия,или там някъде.
Някой наясно ли ако там те глобят полицаи за превишена скорост,какви са вариантите на събиране на дължимото,има ли лихви за неплащане?

# 116
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Момичета, искам да ви препоръчам http://haydikampa.com/  newsm10  Peace

Просто невероятни предложения! През 2007 бяхме там с приятеля ми и си изкарахме страхотно!Но да предупредя, че не е като хотел 6* и не е за семейство с малки деца. Всеки ден са включени най-различни дейности...много е забавно!Иска ми се да отидем пак там тази година,ама ще видим Thinking

# 117
  • варна
  • Мнения: 193
бих искала да попитам нещо. Чудя се между 3хотела в Анталия. само да отбележа, че ще пътуваме с двете деца- на 2 години и на 5години.
1. amara club marine
2. amara wing resort
3. amara dolce vita

като за amara dolce vita има възможност да сме в по-ниска сграда отзад, а не в основната сграда. прочетох всичко което е изписано. всички имат и плюсове и минуси. и съм в дилема. ако някой има някакво инфо или мнение да ме улесни ще съм благодарна

# 118
  • Мнения: 2 922
В amara club marine сме били. Минуси съществени не намирам. Храната и заниманията, специално за деца, са страхотни мисля. Детският кът не е голям, но е много приятен. За другите 2 не мога да кажа. 
Аmara dolce vita е много над останалите два, предполагам и за децата ще се предлага повече.
В този списък бих избрала него Laughing

# 119
  • Мнения: 126
 Shocked леле този закон ни обърка плановете.. #Crazy  момичета,  някой  от завърналите се има ли инфо по въпроса  ..много пари  от туризма ще загубят комшиите

Общи условия

Активация на акаунт