На море в Турция - all inclusive, тема 7

  • 66 009
  • 436
  •   1
Отговори
# 375
  • sf
  • Мнения: 10 149
аз въпреки,че съм пушач, абсолютно ги подкрепям. И много се кефя как хората се дразнят на забраните  hahaha

# 376
  • София
  • Мнения: 5 729
Много избирателно приемаме порядките от Европейските и не такива страни. Много отдавна в САЩ има забрани за пушене на обществени места,но тази част от тяхната демокрация,за нас е "погазване" на личните права.
Още докато пушех мразех да вляза в помещение усмърдяно на цигари.

И за да не е чист спам. Трябва ли да си купим нещо против комари за Анталия,в смисъл прекалено много ли са гадините или нормалното като за нашето Черноморие? 

# 377
  • Мнения: 4 422
Много избирателно приемаме порядките от Европейските и не такива страни. Много отдавна в САЩ има забрани за пушене на обществени места,но тази част от тяхната демокрация,за нас е "погазване" на личните права.
Още докато пушех мразех да вляза в помещение усмърдяно на цигари.

И за да не е чист спам. Трябва ли да си купим нещо против комари за Анталия,в смисъл прекалено много ли са гадините или нормалното като за нашето Черноморие? 

Много по-малко ,а аз въ преки,че не ме пропускат комарите в Турция проблеми не съм имала.Външните площи на хотелите се обработват поне 1 път дневно против насекоми и никакви проблеми нямаше  Peace
Може би зависи от хотела,не знам.

# 378
  • София
  • Мнения: 5 729
mimozata- мерси за инфото.

# 379
  • Мнения: 321
В турция вече на всички закрити и полузакрити обществени места пушенето е абсолютно забранено...
лобита, ресторанти, барове, дискотеки даже и наргиле клубовете умират заради тази забрана...

ех сигурно ще си пушите по терасите в хотела   Laughing

на открито може естественно  Mr. Green

# 380
  • Мнения: 1 182
Здравейте!Имаме резервация от 18 септември за хотел Вера Санта Мария в Кушадасъ.Някой почивал ли е там да сподели мнение. Hug

# 381
  • София
  • Мнения: 1 832
С малко закъснение, но дано съм ви от полза - обменното бюро е на бул. "Христо Ботев" №91,
тел. 833-41-27; 833-41-97
Курса за "купува" турски лири беше 0,91лв/лира

# 382
  • София
  • Мнения: 5 729
В подлеза на Плиска (София) в обменното бюро също има турски лири,курс 0.98.

# 383
  • Мнения: 520
Здравейте!Преди няколко дни се завърнахме и ние от нашата почивка.Хотелът ни беше CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA в Белек.Изкарахме страхотно и всичко беше на ниво.Очаровани сме от чистотата,обслужването и невероятно вкусната и разнообразна храна.Хотелът и стаите са страхотни,всичко е ново и направено с вкус.Персонала беше мил и любезен,басейните чисти,плажа също.Имаше две водни пързалки за деца и три за възрастни.Вечерните шоу програми бяха интересни и забавни.С пушенето нямахме абсолютно никакви проблеми,беше позволено навсякъде с изключение на стаите и вътрешните части на хотела.Пушенето на терасите беше позволено.Единственото,което не ми хареса е,че на влизане в морето имаше камъчета.Иначе плажа си беше пясъчен.Толкова много ми хареса всичко,че смея да твърдя смело,че вече и аз съм фенка на Турската ривиера.....Пътувахме с Алфатур,като нямам никакви забележки и оплаквания,с изключение на това,че ни изпратиха документите с един ден закъснение,при положение,че им се бях обадила не веднъж точно по този въпрос.И така,малко ни пообъркаха плановете с немарливостта си,но не беше нещо фатално.В Анталия ни посрещнаха Тезтур и се справиха повече от добре.Ходихме два пъти на шопинг,като за тази цел ни осигуриха безплатен превоз и естествено на турска баня с масаж.За сега друго не се сещам,освен,че искам пак..........!

# 384
  • София
  • Мнения: 3 414
Здравейте,изчетох темите,много хубави снимки разгледах.
Имам един въпрос Embarassed,две години вече ходим на планина и избягвам нашето черноморие заради неприятния вирус Р,П,с две деца малки ще е много неприятно,имали го в Турция така масово както в БГ черноморието?

# 385
  • Мнения: 2 550
Мацките ходили в Бодрум, може ли да ми кажете впечатления от дискотека Катамаран. Заслужава ли си да се посети?
Доклокто знам има и още една интересна дискотека, която си заслужавала (нещо с Х беше). Коя от двете е за предпочитане?

# 386
  • Мнения: 7 605
Здравейте,изчетох темите,много хубави снимки разгледах.
Имам един въпрос Embarassed,две години вече ходим на планина и избягвам нашето черноморие заради неприятния вирус Р,П,с две деца малки ще е много неприятно,имали го в Турция така масово както в БГ черноморието?

Не. Е, гаранция че няма да хванете вирус никъде няма, но определено няма такова масово явление както в БГ. Миналото година дъщеря ми беше на 2.5 години и нямаше никакви проблеми. Преди 2 месеца обаче бяхме във Варна и изкара вируса  Sick След 20 дена сме пак в Турция и не се притеснявам. Само че сме сложила ваксина срещу Хепатит А по препоръка на педиатъра.

# 387
  • София
  • Мнения: 3 414
Tatjana надявам се да изкарате добре и снимки ще чакам.Дано се включат и други майки да кажат,наистина гаранция няма,ама ми е чудно 5 приятелки ходиха с деца на море и всичките изкараха.
А памперси продават ли или си носите за децата?

# 388
  • Мнения: 2 922
Мацките ходили в Бодрум, може ли да ми кажете впечатления от дискотека Катамаран. Заслужава ли си да се посети?
Доклокто знам има и още една интересна дискотека, която си заслужавала (нещо с Х беше). Коя от двете е за предпочитане?

Катамаран е приключение, с лодка отиваш до кораба, под дансинга виждаш морските дълбини  Laughing
http://www.clubbodrum.com/

Халикарнас е другата. Не е моя тип забавление, но е зрелищно  Grinning
http://www.halikarnas.com.tr/
И двете места си заслужават, Катамаран на мен ми хареса повече.

# 389
  • Мнения: 164
Здравейте,
Ние с домочадието сме решили тая година да бъдем в Мармарис и сме си избрали потел " Turban palace 5*$, някой ходил ли е там и нека да сподели мчнението си. До тази година 6 години подред сме ходили на Кушадасъ. Аз пък мога да дам мнение за хотели като "Ephesia" 4*, "Kushtur klub" и"Pine Bey" все хубави хотели и почивките ми там бяха удоволствие за цялото семейство.Но тъй като Мармарис ми е непознат като дестинация моля да споделите Вашето мнение. Благодаря Ви!!!

Общи условия

Активация на акаунт