Китайски капсули - 4 /за отслабване и още нещо /

  • 95 613
  • 750
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4
лидата надали е повлияла на цикъла ми или не знам вече,но си мисля че цикъла закусня заради кистите кистите,мислите ли че е възможно кистите да са се появили от лидата...и мисълта ми беше дали на някой такова нещо се е случвало и смятате ли че лида разбутва и хормоните....тези хапчета наистина са уникални,но не си струва да плащаме сцената на здравето си за да отслабваме с тях....

# 616
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,
някой пил ли е Ю Мей Жен ,хапчета?В Гугъл почти нищо не ми излиза за тях.

# 617
  • Мнения: 0
Здравейте смятам да си порьчам лида от този сайт http://www.originalna-lida.com/buy-products/new-lida-purchase.html какво ще кажете някои порьчвал ли е и дали е оригинална от тук ли да я порьчам или от друг сайт благодаря ви Simple Smile

# 618
  • Мнения: 190
Здравейте смятам да си порьчам лида от този сайт http://www.originalna-lida.com/buy-products/new-lida-purchase.html какво ще кажете някои порьчвал ли е и дали е оригинална от тук ли да я порьчам или от друг сайт благодаря ви Simple Smile
Хмм, този сайт ме съмнява доста. Аз си ги поръчах от суперстоки.ком и са истински, действат, но страничните ефекти са неописуеми.

# 619
  • Мнения: 1 525
моите ги поръчах от интереснистоки.ком. нямам странични ефекти. но и не съм се разделила с килограми. късно се измерих на обиколки. щом свърша опаковката, ще ви кажа крайния резултат какъв е

# 620
  • Мнения: 0
Момичета, аз си ги поръчах от този сайт http://originalna-lida.com/, старата формула, но не мога да споделя много впечатления, тъй като нямам кантар и не знам дали свалям. Що се отнася до странични ефекти, аз не пропускам ядене и не съм имала нито сърцебиене, нито безсъние и т.н. Апетита не мога в никакъв случай да кажа, че ми се е убил. Изпила съм 9 хапчета. Още на 2рия ден, писах до съответните разпространители,че не усещам влиянието, което оказва по принцип Лида. Те ми звъннаха на следващия ден , едно много любезно момиче ме разпита колко имам да свалям, дали ми се пие повече вода, колко хапчета съм изпила. Каза ми да продължа да ги пия и ако имам някакви оплаквания или пък виждам , че няма никакъв ефект да им пиша отново. Като килограми иначе имам за сваляне 4-5.

# 621
  • Мнения: 972
http://www.lidabg.com/

Тези са истински ,със сигурност! Peace
Пих ги през2008г. Пих ги и преди два месеца пак!
Действат безотказно,но ако после сам не си наложиш някакъв ограничен режим на хранене килограмите се връщат...
Е,това се получава и след всяка диета,ако веднага след свършването и започнеш да си хапваш повечко... Peace

# 622
  • Мнения: 0
Аз съм -4,200 кг. вече. Не ги пия редовно, през ден-два, но апетита ми отслабна драстично. Няколко дни имах проблеми със съня и чувствах адски студ, но вече всичко се нормализира. Ще продължа да си ги пия така през ден.
Zdravei, Izina, 6te ti bade li udobno da spodeli6 s nas ot koi sait to4no gi pora44va6,za6toto ima dosta neka4estvewna stoka?

# 623
  • Мнения: 304
Момичета, някоя от вас пила ли е лидата повече от 1 месец?

Rolling Eyes

# 624
  • Мнения: 972
Аз съм ги пила два поредни месеца.Ефектът беше за първия-9кг,за втория-7кг. Общо 16кг.
Нямах странични ефекти. Само не ми се ядеше...
Половин година по късно ми откриха рак на гърдата!
Разбрах,че ЛИДА действа на хормоните в женския организъм.Сериозно си мисля,че може и тя да е отключила развитието на рака в мен... Няма как да се провери,но съмнението вече е дълбоко загнездено в мене!
Исках да го споделя с вас,мили момичета!
Не искам да ви налагам мнението си... Вие сами си преценете,кое е по-важно за вас-да свалите някое и друго килце или да сте здрави...
Аз сама на себе си няма да мога да простя това,че може би се насадих собственоръчно на този адски огън,който ме изгори жестоко...
Желая ви правилен избор!  bouquet

# 625
  • Враца
  • Мнения: 871
Лелее..направо ми настръхна косата... Sick
http://www.lidabg.net/  не знам доколко е истински?

# 626
  • Мнения: 1 525
аз да се оплача пък  Sad от 5-те блистера изпих 4. апетита ми определено намаля. някои дрехи са ми по-широки. нямах странични оплаквания. но не мръднах на килограми. 70 и това си е! на какво прилича това според вас?!  #2gunfire
и сега? кой ще е следващия начин, който да опитам, за да се разделя с тези килограми?!

# 627
  • Мнения: 0
Продавам Лида изпила съм само 2 капсули и кантара беше -1.5кг но не мога да понеса страничните ефекти.Ако някой има желание да се свърже с мен valu6ka_83@abv.bg

# 628
  • Мнения: 1
Здравейте, от няколко дни гледам рекламата на ЛиДа в фейсбук и накрая се надъхах да опитам като предварително прочетох доста голям обем информация. Имам един въпрос към всички които са си купили продукта от аптека , а не от интернет. Не искам да рискувам да поръчвам през интернет тъй като навсякъде пише различни цени и не съм сигурна коя е фалшива и коя истинска. Та, от къде мога от Варна да купя, без да е от интернет и на какви цени се продава? Предполагам че има писано из форума, но не мога да изчета всичко. Мерси предварително.

# 629
  • Варна
  • Мнения: 956
ЛиДа е официално забранена и няма как да се купи от аптека Naughty
Има по разни сайтове, но не се знае дали е от старата партида с по-голямо количество сибутрамин, или от новия внос  Confused
Мисля, че в момента в аптечната мрежа не може да се купи нито едно лекарство със сибутрамин.

На мен вече не ми действат тези хапчета  Sad Сигурно организма е свикнал.

Общи условия

Активация на акаунт