Д-р Мариан Александров?

  • 7 408
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Искам да попитам някой има ли впечатление от този лекар? Работи в клиниката на Щерев. Някой правил ли е инсеминация? Успешна? Всичко което можете да ми кажете ще бъде от полза! Благодаря  Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 791
Здравей! Не мога да ти отговоря в частност за инсеминация,защото ние не сме правили,точно преди процедурата при нас се случи чудото. Сега д-р Александров ни води женската консултация и сме доволни,по твоя въпрос може да попиташ в Здравния справочник в темата клиника Щерев.

# 2
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
На д-р Александров явно му върви - и при нас се случи така, че забременях преди процедура Simple Smile.
Иначе ми е следил и двете бременности, доволна съм от него. При раждането на първото ми дете се беше попрестарал с шевовете, та сега лекарите, които ми правиха втората операция имаха доста работа за да достигнат до матката.

# 3
  • Мнения: 1 768
др Александров беше мой лекар повече от година.Доволна съм и не мога да се оплача.Много весело ни протичаха срещите ,добър професионалист и прекрасен човек. За съжаление и двата ни ин витро опита бяха не успешни . За инсеминации не мога да кажа нищо .Желая ти късмет и успех. Praynig Hug

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 08:11 от marinex

# 4
  • Мнения: 47
аз март месец правих при него инсеминация на ец.  е сега съм всеки месец при него,да ни следи как растеме.много съм доволна от него като човек и професионалист.желая ти късмет

# 5
  • Мнения: 176
Има и други теми за него.
Много добър професионалист и човек е.
За инсеминацията,-имах успешна при него,но за съжаление нещата не завършиха докрай.
Е след още доста процедури,всичко приключи със  щастлив финал-резултата е моя прекрасен син.



Успех!!!! Laughing

# 6
  • Мнения: 1 972
Ауууууу от първи опит инвитро при него имам син на 2 седмици Heart Eyes  Страхотен е Peace

# 7
  • Мнения: 491
giuli KayRenn вие двете сте големи късметлиики да забременеете точно преди процедурата  Hug Страхотно браво на вас  Blush

# 8
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен Simple Smile Аз правих ИКСИ при Д-р Александров. Не съм доволна от него,защото : Забравил да впише в картона ми,че имам хашимото като му го повтарях не един или два пъти,каза,че не е проблем и не го интересува ,не е свързано със забременяването и не му пречи. Направи ми първия трансфер с три ембриона и разбира се ,беше неуспешен точно заради хашимотото. Когато не работи и не е добре ,щитовидната жлеза отхвърля ембрионите. Отидох при моя ендокринолог и регулирахме жлезата в правилни норми. Три месеца по късно,когато всичко бече ок,направихме ЗЕТ - и стана веднага. Сега съм в 8 месец  Crazy Но,ако не беше небрежността на доктор Александров сега щяхме да имаме замразени ембриони и нямаше да минаваме дългия път на чакане,а щеше да се получи от първия път..

Общи условия

Активация на акаунт