Най-приятна и най-просташка TV РЕКЛАМА - 4

  • 53 611
  • 726
  •   1
Отговори
  • Банкя
  • Мнения: 823
Това е темата за РЕКЛАМИ!

Тук обсъждаме както най-интересните, увлекателни и забавни реклами от телевизионния ефир, така и най-безсмислените, скучни и объркващи такива.
Ако сте открили наистина сполучливо направена реклама в интернет или неудачен опит за изява на начинаещ режисьор, тук е мястото да споделите и коментирате. Peace

Ето какво е тълкуването на самата дума:
РЕКЛАМА (от френски réclame от латинското reclamo, „извиквам“) е разпространявана във всякаква форма и с всякакви средства привлекателна информация относно физическо или юридическо лице, стока, идея или начинание, която е предназначена за определен кръг потребители и цели да предизвика, формира или поддържа интереса им към въпросните лица, стоки, идеи и начинания, така че те да могат да се реализират (да бъдат избрани, купени, посещавани, следвани и прочие).


# 1
  • Мнения: 679
Хайде да се запиша в новата тема и за да не е спам, ето една реклама, която гледах преди малко и ме разсмя:

 hahaha http://www.youtube.com/watch?v=mivM7vrQKmc&NR=1

# 2
  • София
  • Мнения: 15 465
Рекламата на Калгон ме дразни.Защо толкова се опитват производителите на Калгон, да ме убедят, че ми е варовита и твърда водата? Явно се чудят къде да пробутат ненужен продукт. Виж в Белгия би вървяла тази реклама, но никой не може да ме убеди,че водата в България е варовита.

# 3
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Рекламата на Калгон ме дразни.Защо толкова се опитват производителите на Калгон, да ме убедят, че ми е варовита и твърда водата? Явно се чудят къде да пробутат ненужен продукт. Виж в Белгия би вървяла тази реклама, но никой не може да ме убеди,че водата в България е варовита.

Аз мога  Laughing Не в цяла България водата е еднаква.

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
новата на прима, която е правена с фотоапарат ми харесва ..

# 5
# 6
  • Мнения: 8 522
Много ме дразни една нова реклама млякото на баба .И тя е от серията тъпи реклами наскоро я пуснаха в ефира

# 7
  • Мнения: 1 318
Тази много ми харесва: http://vbox7.com/play:6be71386
И тази: http://vbox7.com/play:b07e5231
За тъпа в момента не се сещам, но със сигурно ще се включа по-късно.

# 8
  • Мнения: 623

.....и мен  Rolling Eyes

някой знае ли защо продължават да излъчват рекламата на Узаки Зорбас,след решението за забрана?

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 1 735
И на мен не ми харесва рекламата на Булсатком.
Харесва ми рекламата с животните и техния дом на ДСК/май newsm78/

# 11
  • Мнения: 11 676
Най-накрая хванах рекламата на КАИ  ooooh!  направо бие по аматьорство и предизборните клипове на СДС-то  Mr. Green

Тайна има райони в България с много варовита вода  Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Рекламата на Калгон ме дразни.Защо толкова се опитват производителите на Калгон, да ме убедят, че ми е варовита и твърда водата? Явно се чудят къде да пробутат ненужен продукт. Виж в Белгия би вървяла тази реклама, но никой не може да ме убеди,че водата в България е варовита.
Във Варна е варовита, но не ползвам Калгон. Blush
Не съм чувала да се чупят по бързо пералните. Peace

# 13
  • UK
  • Мнения: 3 959
Още повече, че тоя Калгон е толкова скъп, че за десет години неползване можеш без проблем да спестиш за нова пералня, ако не си го купуваш. Simple Smile

# 14

Общи условия

Активация на акаунт