подсъзнанието може всичко 12

  • 117 852
  • 493
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 34
здравейте отново от мен,бебка вече спи аз съм по спокойна,и ще прекарам вечерта в четене.Благодаря на всички ,който ми отговориха.И понеже си искам точно моят мъж и знам ,че не всичко е загубено ,ще си го върна отново.Как -като не правя нищо,няма да му звъня ,няма да му се моля нищо подобно.Първо и най важното за мен е да запазя спокойствие и търпение.Знам ,че ще се върне сам и дори ще е по хубаво и от преди.

# 256
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Днес прочетох една приказка на Хорхе Букай - Страната на дългите лъжици Grinning
и тази тема я свързах с бялата стая  Wink от приказката  Hug



Страната на дългите лъжици




Приказките помагат на децата да заспят, а на възрастните да се събудят Wink




Хубава вечер  Grinning

# 257
  • Мнения: 2 590
здравейте отново от мен,бебка вече спи аз съм по спокойна,и ще прекарам вечерта в четене.Благодаря на всички ,който ми отговориха.И понеже си искам точно моят мъж и знам ,че не всичко е загубено ,ще си го върна отново.Как -като не правя нищо,няма да му звъня ,няма да му се моля нищо подобно.Първо и най важното за мен е да запазя спокойствие и търпение.Знам ,че ще се върне сам и дори ще е по хубаво и от преди.

Мила Ани, разбирам те чудесно. Аз съм в абсолютно същото положение като теб, само че без бебенце.
Стискам ти палци и ти пращам много положителна енергия. Дано скоро всичко се нареди както ние го чувстваме със сърцата си и желаем в душите си  Hug

# 258
  • Universe
  • Мнения: 1 556
  bye По повод на днешните "размисли и страсти" и с много обич за Вас -  една притча на индианците чероки    bouquet

Двата вълка в нас

Стар чероки разказвал на своя внук за борбата, която се води във всеки един от нас. И рекъл на момчето, че в душите ни се борят два вълка. Единият е зъл, той е гневът, завистта, недоволството, отрицанието, алчността, надменността, самосъжалението, чувството за малоценност или пък за превъзходство, лъжата, фалшивата гордост и егоцентризмът. Другият е добър – той е радостта, мирът, любовта, надеждата, спокойствието, скромността, добротата, благосклонността, взаимността, щедростта, искреността, състраданието и вярата.

Внукът се замислил за момент и след това попитал дядо си:
- И кой вълк побеждава?

- Този, когото нахраниш. – отговорил старият чероки.


Спокойна нощ и успешна нова седмица    txtloves txtloves txtloves








# 259
  • Мнения: 237
Момичета някоя която се интересува от фън шуй моля да ми помогне.Направила съм си кът на любовта и личните взаимоотношения от стил фън шуй.В него има двойка гълъби и свещник с 2 свещи символизиращи двама души(който се интересува от фън шуй знае за какво говоря).Днес по-рано  разказах историята си  за провалената си връзка заради страх и несигурност,и какво ми се случи преди около 4ас -случайно погледнах в ъгълът на личните взаимоотношения и по-високата свещ от свещника направо се пречупила на 2 (тази свещ която символизира мъжът -по високата) #Crazy.Момичета според вас съвпадение ли е защото аз си мисля 4е не е ,но все пак аз съм пристрастна така 4е ще съм благодарна някой да си изкаже мнението  по въпроса

# 260
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
barbarona , остави само гълъбчетата  Simple Smile

Свещите са символ на  елемента Огън и може би мястото не е подходящо  Wink

Цитат
Огънят ни дава топлина, енергия и ни позвалява да приготвяме храната си. С него обаче трябва да се работи внимателно. Когато е насочен неправилно може да предизвика инциденти, нещастия, развод. Не забравяйте, че ключът е в хармонията.

Важна е хармонията  Hug фън шуй е и усещане  Grinning

# 261
  • Мнения: 237
Dess благодаря за съвета о6те утре 6те го махна.А мисли6 ли че има връзка с пречупената свещ?

# 262
  • Мнения: 237
Dess дано не ставам нахална ,но искам да попитам -аз не съм палила свещите,тоест не е имало огън в буквалния смисъл ,използвала съм го като символ ,или въпреки това той си символизира огъня

# 263
  • Мнения: 364
 

                                                               АНГЕЛ СВЕТА



Попаднах на него (и реших да ви го покажа, защото много ми хареса) докато търсех инфо за  рождения ни Ангел  - въпроса на darena    Hug  
Намерих доста сайтове на английски, затова не слагам линкове,  с руския нямах успех  Sad

# 264
  • Мнения: 287


Du 1er au 5 janvier : Némamiah
Du 6 au 10 janvier : Yéyalel
Du 11 au 15 janvier : Harahel
Du 16 au 20 janvier : Mitzrael
Du 21 au 25 janvier : Umabel
Du 26 au 30 janvier : Iah-Hel
Du 31 au 4 février : Anauel
Du 5 au 9 février : Méhiel
Du 10 au 14 février : Damabiah
Du 15 au 19 février : Manakel
Du 20 au 24 février : Eyael
Du 25 au 29 février : Habuhiah
Du 1er au 5 mars : Rahael
Du 6 au 10 mars : Jabamiah
Du 11 au 15 mars : Haihaiel
Du 16 au 20 mars : Mumiah
Du 21 au 25 mars : Véhuiah
Du 26 au 30 mars : Jéliel
Du 31 mars au 4 avril : Sitael
Du 5 au 9 avril : Elémiah
Du 10 au 14 avril : Mahasiah
Du 15 au 20 avril : Lélahel
Du 21 au 25 avril : Achaiah
Du 26 au 30 avril : Cahétel
Du 1er au 5 mai : Haziel
Du 6 au 10 mai : Aladiah
Du 11 au 15 mai : Lauviah 1
Du 16 au 20 mai : Hahaiah
Du 21 au 25 mai : Yézalel
Du 26 au 31 mai : Mébahel
Du 1er au 5 juin : Hariel
Du 6 au 10 juin : Hékamiah
Du 11 au 15 juin : Lauviah 2
Du 16 au 21 juin : Caliel
Du 22 au 26 juin : Leuviah
Du 27 juin au 1er juillet : Pahaliah
Du 2 au 6 juillet : Nelchael
Du 7 au 11 juillet : Yéiayel
Du 12 au 16 juillet : Melahel
Du 17 au 22 juillet : Haheuiah
Du 23 au 27 juillet : Nith-Haiah
Du 28 juillet au 1er août : Haaiah
Du 2 au 6 août : Yérathel
Du 7 au 12 août : Séhéiah
Du 13 au 17 août : Reiyiel
Du 18 au 22 août : Omael
Du 23 au 28 août : Lécabel
Du 29 août au 2 septembre : Vasariah
Du 3 au 7 septembre : Yéhuiah
Du 8 au 12 septembre : Léhahiah
Du 13 au 17 septembre : Chavakhiah
Du 18 au 23 septembre : Ménadel
Du 24 au 28 septembre : Aniel
Du 29 septembre au 3 octobre : Haamiah
Du 4 au 8 octobre : Réhael
Du 9 au 13 octobre : Yéiazel
Du 14 au 18 octobre : Hahahel
Du 19 au 23 octobre : Mikhael
Du 24 au 28 octobre : Veuliah
Du 29 octobre au 2 novembre : Yélahiah
Du 3 au 7 novembre : Séhaliah
Du 8 au 12 novembre : Ariel
Du 13 au 17 novembre : Asaliah
Du 18 au 22 novembre : Mihael
Du 23 au 27 novembre : Véhuel
Du 28 novembre au 2 décembre : Daniel
Du 3 au 7 décembre : Hahasiah
Du 8 au 12 décembre : Imamiah
Du 13 au 16 décembre : Nanael
Du 17 au 21 décembre : Nithael
Du 22 au 26 décembre : Mébahiah
Du 27 au 31 décembre : Poyel

# 265
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
lenny_pld, четох отново методът, чрез който можем да си поръчаме любим от Вселената, защото  ми хрумна, че спокойно можем да прилагаме този метод и за други поръчки - например за работа. Дори квадрантите по смисъл могат да се запазят.  Тъй като сме все още седмицата след новолунието може да опитам.

# 266
  • Португалия
  • Мнения: 3 965
 Добър вечер, мили дами!

Последният пост ме заинтригува ,но не разбрах много добре имената на съответните ангели- извинете ме за невежеството   Embarassed

става въпрос конкретно за
Du 26 au 30 avril : Cahétel

Du 18 au 23 septembre : Ménadel

и за  Du 24 au 28 octobre : Veuliah

кажете,моля,как точно да си преведа имената им?

# 267
  • Мнения: 13 512
Добър вечер, мили дами!

Последният пост ме заинтригува ,но не разбрах много добре имената на съответните ангели- извинете ме за невежеството   Embarassed

става въпрос конкретно за
Du 26 au 30 avril : Cahétel

Du 18 au 23 septembre : Ménadel

и за  Du 24 au 28 octobre : Veuliah

кажете,моля,как точно да си преведа имената им?
az мисля,че не се превеждат имената на ангелите. Поне от това, което знам за моя ангел.

# 268
  • Португалия
  • Мнения: 3 965
monda ,благодаря!
Тъпо съм се изразила  Embarassed,исках да кажа ,че не познавам имената им, и съответно ,може би имат  други,по-познати имена в български език  Peace
За първия ,примерно,мога да го прочета Каетел,но не съм чувала за него в неделното училище.
Само да уточня,че малко съм го посещавала,тъй че не съм много сигурна ....

# 269
  • Мнения: 13 512
http://coachspirituel.over-blog.com/pages/Prieres_a_nos_Anges_Ga … iens-1289691.html
Tuk  има молитви към ангелите-хранители, но са на френски

Общи условия

Активация на акаунт