ПЕРЛА-борбата за една споделена любов 5 тема

  • 47 319
  • 441
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 594
Олеле , хорааа...и аз май се зарибих. Мъжът ми оня ден обясняваше на майка ми по Скайпа, че го гледам, а тя не можа да повярва, че вече и сериали гледам... ooooh!

# 436
  • Мнения: 511
И аз да се впиша сред Вас.
Полудях по този филм,досега не се заглеждах.
Не съм гледала 1001 нощ,а от няклоко дена се зариби и мъж ми да го гледа,като аз не отстъпвам ТВ.
А темата Ви е страхотна,прочетох ги всички от началото,хиляди благодарности за ББ
По няколко пъти на ден влизам ,за да ви чета и да науча нещо ,страшно ме е хванало
любопитството

# 437
  • Мнения: 4 116
Аз се радвам, че не са го натикали при сериалите от 5ч, защотото по това време съм на работа и нямаше как да го гледам.
Но пък вечер мъжа ми се мръщи, нещо го избива на национализъм и мърмори, че гледам турски филм. Но с мене на глава не се излиза и се изнася в детската да си гледа Стар трек  Mr. Green
А ако е в стаята, седи на компа, но наддава по едно ухо и от време на време недоразбрал подпитва какво става  hahaha

# 438
  • Мнения: 51
Аз се радвам, че не са го натикали при сериалите от 5ч, защотото по това време съм на работа и нямаше как да го гледам.
Но пък вечер мъжа ми се мръщи, нещо го избива на национализъм и мърмори, че гледам турски филм. Но с мене на глава не се излиза и се изнася в детската да си гледа Стар трек  Mr. Green
А ако е в стаята, седи на компа, но наддава по едно ухо и от време на време недоразбрал подпитва какво става  hahaha
Оооооооо моят е същият.Уж не гледа такива филми, ама повече от мен знае какво става.И моят го дава националист, ама за филма си мълчи. Laughing

# 439
# 440
  • Мнения: 28
Момичета,къде изчезна Шеф,аз следх нейните писания,защото е много компетентна и пускаше страхотна информация за любимците ни,но никаква я няма,както и какво стана с екскурзията ?Благодаря

# 441
  • Мнения: 0
Цитат на:  link=topic=413096.msg11932050#msg11932050 date=1248181437
Олеле , хорааа...и аз май се зарибих. Мъжът ми оня ден обясняваше на майка ми по Скайпа, че го гледам, а тя не можа да повярва, че вече и сериали гледам... ooooh!

Не си сама, I r r a и други сме на същото положение.  Laughing

Аз се радвам, че не са го натикали при сериалите от 5ч, защотото по това време съм на работа и нямаше как да го гледам.
Но пък вечер мъжа ми се мръщи, нещо го избива на национализъм и мърмори, че гледам турски филм. Но с мене на глава не се излиза и се изнася в детската да си гледа Стар трек  Mr. Green
А ако е в стаята, седи на компа, но наддава по едно ухо и от време на време недоразбрал подпитва какво става  hahaha

Все едно слушам за моя мъж..  hahaha Всъщност, няма защо да ги избива на национализъм, от турци до турци има разлика, както и от българи до българи  Laughing Филмът хич не прилича на тъпите сапунки дето ги гледа майка ми..  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт