Клуб "Парфюмен Ценител" 20 - Любими аромати Tom Ford

  • 44 738
  • 325
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 426
 Дойде ред и на юбилейната ни 20 тема.  Grinning
Искам да изкажа благодарности на всички парфюмни дами, които правят тази тема интересна, забавна и много информираща и полезна.   bouquet
Тук пишат и споделят своята страст много големи експерти и ценители с много знания и сериозни колекции, има и много дами забързано крачещи по пътя на парфюмните познания и сериозното колекциониране на аромати. Има също така и дами тепърва стъпващи на пътеката на изкушението и прелистващи страниците на жестоката и завладяваща парфюмна страст. Има и дами с изключителни познания, които не пишат вече при нас или го правят много рядко, но ние ги чакаме, винаги жадни за новости и за техните възхитителни описания.  bouquet
Пожелавам много здраве и сбъдване на всички парфюмни, а и не само мечти на всички уважили ни с мнението си парфюмни феи.

Тук всеки  е добре дошъл независимо какви и колко аромати има, вероятността тук да ги увеличава лавинообразно е доста голяма.  Hug bouquet

Юбилейната ни тема е посветена на ароматите на Том Форд,тъй като са едни от- най предпочитаните и  коментираните тук. Това са и ароматите предизвикали най-много спорове и дискусии в многото навъртени парфюмни теми във времето.

Приятни мигове в парфюмна компания!   bouquet

# 1
  • Мнения: 36 204
Чудесна тема, Денс, благодаря!
Затруднена съм да отговоря в анкетата - наистина смятам Черната орхидея за добър аромат /макар и не мой/, пробвала съм Цветния Воал, имам голяма отливка от Бялото Пачули, но някак си не мога да дам глас за някой/и от тях; някои от селективите имат страхотни описания, но не ги познавам за жалост  Confused

пп Денс, защо не слагаш и един последен отговор в стил: "не познавам никой от посочените аромати"? само идея  Peace

ппп очаквам победител да бъде Черната Орхидея с абсолютно мнозинство, както Аквауомън в предишната тема Simple Smile

... и от мен честита юбилейна тема! Денс, благодаря за старанието и милите думи!   bouquet

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 15:16 от bubanka

# 2
  • София
  • Мнения: 5 658
Честита юбилейна темичка с прекрасен заглавен бренд и поздравления на Денси за старанието и оформлението   bouquet ! Виждам, че вече в първия пост присъства и предупреждение към новодошлите  Mr. Green , крайно време беше! Обаче компанията е толкова приятна и обстановката е толкова заразителна, че аз лично не се оплаквам от последствията  Hug . От Том-Фордовите творения познавам само Черната орхидея, и то само от пробичка, но мога да кажа, че съм изключително впечатлена и заинтригувана и обмислям начини да се сдобия с него. Останалите парфюми не познавам, но интересът в мен вече е голям и ще се оглеждам и за тях.
Гласувах за тези, които са ме заинтригували, защото не ги познавам всъщност.

П.П. Много се надявам да се включи някой, който познава и други заглавия, освен класическата Черна Орхидея, Цветния Воал и Бялото Пачули. Ще ми бъде изключително интересно да чуя лични впечатления освен описанията в нета. Тук има изключително добре запознати момичета, цели парфюмни енциклопедии.

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 15:25 от Атти

# 3
  • Мнения: 2 677
За съжаление още не съм имала честта да се запозная с творенията на г-н Форд.

# 4
  • Мнения: 31 426
Купона започва вечерта, чакам ви тук с парфюмите ви с много настроение и почерпки. Grinning



Сега наздраве! Да отворим шампанското за здраве!

# 5
  • Мнения: 36 204
Гласувах за тези, които са ме заинригували, защото не ги познавам всъщност.

изкушавам се да гласувам като Атти, но ще поровя още малко из описанията  Whistling

# 6
  • Мнения: 31 426
Гласувах за тези, които са ме заинригували, защото не ги познавам всъщност.

изкушавам се да гласувам като Атти, но ще поровя още малко из описанията  Whistling
Буб, благодаря добавих отговора. Hug  bouquet
Това щях и аз да предложа гласувайте както пожелаете дори и без да познавате ароматите, може да ги желаете. Аз например желая почти всичко на Том Форд, без да ги познавам ароматите само по описанията им и сега ще ги добавя въпреки че вече гласувах за любимите ми притежавани.

# 7
  • Мнения: 389
Честита ни темичка!

Малко информация за кариерата на Том Форд

Аз дълго време упорствах срещу Черната орхидея, заради възторжените отзиви на всички към нея, но накрая се предадох. Невероятно красив аромат!

... винаги съм си представяла покойната принцеса Даяна, която много, много харесвам с Beautiful Estee Lauder. Вчера си го припомних и се сетих за нея. Знам, че един от любимите й аромати е 24 Фобург ...

Аз пък съм чела някъде, че любимия парфюм на принцеса Даяна е бил Arpege - Lanvin  Thinking

# 8
  • Мнения: 4 202
Наистина предложението на Бубанка е добро, в предната тема, например, не гласувах, защото наистина не познавам нищо на Rochas  Embarassed

За Черната орхидея за сега само мечтая, имам едно мини и си го пазя като очите. Цветният воал нещо не ми допадна, Бялото пачули също, но тях ги пробвах набързо в една Сефора и има вероятност при 2ра проба да харесам и тях.

# 9
  • Мнения: X
Чудесна тема Денси, време беше да уважим Том - този парфюмен гений. Или може би Givaudan трябва да получат овации тук  newsm78?

За какво ли да гласувам, боже, много се чудя  Thinking Joy.

От всички аромати познавам само трите най-популярни - Орхидеята, Бялото пачули и Цветния воал. Гласувах и за трите, макар че не ги харесвам еднакво. Цветния воал дори не го планирам за покупка, но той също е безспорен шедьовър. Много клишета използвам, а мразя, но за Том Форд толкова се изговори вече, че не знам какво повече да кажа. Ако трябва да посоча любим парфюмен бранд - той печели безусловно.

От непознаваните искам и то без да се нуждая от проба Champaca absolute. Мисля, че Pixie (ако не се лъжа) го беше описвала много хубаво, онемях направо. Казах си, че това е ароматът който винаги съм търсила като мой.
Ох, жалко не мога да гласувам за него вече.

Рони, може и Арпеж да харесва Даяна. Явно си е падала по върли, трудни шипри.

# 10
  • Мнения: 36 204
за Огранза - имам мини, стои си в кутията 10на и повече години и го вадя само от време на време за удоволствие, потъмняла е леко течността или аз я помня по-светла

# 11
  • Мнения: 31 426
за Огранза - имам мини, стои си в кутията 10на и повече години и го вадя само от време на време за удоволствие, потъмняла е леко течността или аз я помня по-светла
Еее за 10 години стоене ще и простим промяна в цвета. Laughing Laughing Laughing

Ох, жалко не мога да гласувам за него вече.
Можеш, има опция изтрий глас и можеш отново да гласуваш.

# 12
  • Мнения: 3 094
Денси, както винаги страхотна работа си свършила! Благодаря за темата. Г-н Том Форд само орхудеите и пачулито му познавам. Орхидеите - и двете - много харесвам. Всяка си има достойнства и е подходяща за различни поводи. Пачулито не ме разтуптя.

Венуш, а сосиете Живодан, определено трябва да го поздравим, не само заради гей Ф(Л)орд......(това е добродушна заигравка - да не ме нахока сега някой Grinning), ами и защото седалището е в Женева-та Heart Eyes.

# 13
  • Мнения: X
Ох, жалко не мога да гласувам за него вече.
Можеш, има опция изтрий глас и можеш отново да гласуваш.

Благодаря Денси!  bouquet

# 14
  • Мнения: 31 426
Венуш, а сосиете Живодан, определено трябва да го поздравим, не само заради гей Ф(Л)орд......(това е добродушна заигравка - да не ме нахока сега някой Grinning), ами и защото седалището е в Женева-та Heart Eyes.
Готино! Laughing Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт