"Парфюмни размисли и страсти" 31

  • 31 408
  • 437
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 627
Celebrity Scents  

Звездни аромати
   


Старата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=412600.0
Celebrity Perfumes http://www.youtube.com/watch?v=w3CkafijDMc&feature=channel

Последна редакция: сб, 18 юли 2009, 23:41 от Jaquie

# 1
  • София
  • Мнения: 5 658
Браво, Жаки! Страхотно си се справила!   bouquet
Първа съм - да се отчета с много харесвания от мен With Love Hilary Duff. След него нареждам Glow After Dark на JLo и така недолюбвания тук Darling на Кайли Миноуг Simple Smile .
Изобщо смятам, че звездните парфюми страдат от известна доза предразсъдъци от страна на потребителите. За мен са си брендове като всички останали - имат си попаденията, имат си и слабите заглавия. Предпочитам да пробвам, за да си създам лично впечатление.

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 23:57 от Атти

# 2
  • Мнения: 2 590
Аууууууууу Жаки, бърза си  Shocked #Crazy

Поздравления, страхотна тема  Hug

# 3
  • Мнения: 13 627
Мерси Grinning Mалко ще я дооправям....но поне си имаме докато Тес се върне

# 4
  • Мнения: 7
Жаки тук малко ще е офф....за поръчката от франгранс или както там се пише.....нямаш проблем ,пък с теб се и познаваме. И дано всички дето чакаме от там ни огрее вече,че стана много време...? Аз искам да гласувам за Сара Дж.,ама като не е дошъл още НЯМАМ ПРАВО! hahaha Joy

# 5
  • Мнения: 13 627
Тая анкета уж я направих да слагаме до 5 гласа....ама можах да гласувам само веднъж Sad
Лейди  Hug мерси много

# 6
  • Мнения: 2 677
Браво, Жаки   bouquet

# 7
  • Мнения: 214
Хоп и аз тук!Много сладурска темичка!Браво,Жаки!
Засега имам само на Бритни аромат,имах на Наоми-цели 3 но мечта са ми Сара Дж.Паркър,Хилари Дъф,Джей Ло и Кристина Агилера.Страшно ми е любопитен аромата на Джесика.

# 8
  • Мнения: 655
Хахаха, Жаки не си играе хич, спретва тема за отрицателно време! tooth
Бравос и мерси за труда!

Аз си признавам - предубедена съм към звездните аромати, и по-скоро бих воняла на пот, бира и чесън, отколкото да се напръскам с парфюмите на Глора, Ивана и Азис. Sick
На мъжа ми са подарявали Дяволо на Антонио Бандерас - не ни допадна и на двамата и го преподарихме на приятел, който пък много му се кефи.
Пак на него, аз бях купила Intimately Beckham насляпо - ром с кола, ей на това мирише. Изпръска си го, но не е нещо впечатляващо.
Та нямам нито един звезден вече. Освен да помоля за опция "нито един", в която да се отчета.

От чисто любопитство бих подушила парфюмите на Джордан, тъй като мацката е безумно сексапилна /агресивно-сексапилна по-точно/ и много ме кефи като излъчване. Mr. Green Парфюмите й звучат тъпичко във фрагрантика, ама пак ми е любипитно.




Други два са ми любопитни от отзиви - на Хилъри Дъф, заради това, че миришел на кокос, и някой /ама незнам точно кой/ на Наоми, който бил миришел на шоколад. newsm78

П.П. Вили, благодаря за поздрава! omm

# 9
  • Мнения: 13 627
Приятеля ми има този на Бандерс. Мнооооого е хубав
А за парфюмите на Джордан съм чела само, че били много обикновени и нямало нищо секси в тях... Thinking

# 10
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 623
Много интересна тема, супер Джаки!  Heart Eyes

Преди имах на Парис Хилтън, а сега(почти понеже не съм го получила още) на Кайли Миноуг Шоутайм.
Интересен ми е този на Холи Бери понеже мн я харесвам, а нейния парфюм нито по магазините нито в нета съм го виждала  Confused
Друго, което мога да кажа, е че доскоро пренебрегвах парфюмите на Б.Спиърс, но покрай Жаки мн се запалих  Mr. Green

Обаче има нещо, което мн пъти съм се чуделааа... тези личности дали се пръскат с парфюмите си  newsm78 че нещо не ми се вярва(или поне не го правят често).

# 11
  • Мнения: 13 627
Това е хубав въпрос. Бритни беше казала в едно интервю, че си обожава парфюмите и харесва точно този вид аромати. Така, че предполагам си ги ползва от време на време Simple Smile

# 12
  • Мнения: 7
Момичета много ви моля да ми кажете този сайт да ли е читав.....така да се каже? newsm78  http://parfumi.org/index.php?cPath=39_203   Ако може да каже някой който е поръчвал от там ? Hug Hug Hug  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 5 658
Лейди, поръчвала съм от него 1-2 пъти, парфюмът беше наред, нямам забележки по качеството и доставката, смятам, че сайтът е читав  Peace

# 14
  • Мнения: 7
 newsm65  Благодаряяяяя!  bouquetСърбят ме ръцете нещо! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт