Бледа втора черта при тест за бременност и леко кървене...

  • 13 851
  • 41
  •   1
Отговори
здравейте малко ми е странно и затова ако можете да ми кажете вашето мнение.Трябваше да ми дойде преди няколко дни,Цикъла ми е супер редовен понякога ми идва с ден ,два  дни по-рано.Правих си тест за бременност появява се много бледа втора черта, а в същото време имам леко розово кървене, което се появи днес.Имам близнаци на 13 год , когато  забременях с тях ме боляха адски гърдите , а сега изобщо не ме болят.По-принцип когато трябва да ми идва започват да ме болят 5-6 дни по-рано сега грам не ме болят.Изобщо мн ми е объркано. ooooh! newsm78
Благодаря на всички, които биха ми отговорили и дали някакъв съвет.

# 1
  • Мнения: 629
При мен имаше зацапване, когато чаках М. След 2 дни направих тест и беше  EFP После отново се появи за няколко дни.
Повтори теста с първата урина сутрина.Чертичката може да е по-ярка. А, за симптомите, чувала съм, че всяка бременност е различна.

# 2
  • Мнения: 135
Щом имаш кървене - лекар, да ти изпише прогестеронов препарат... Веднага!
Бледата чертичка си е втора чертичка - бременна си. Най-добре кръвен тест през 48 часа, за да установиш дали всичко се развива добре.

 Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 491
Най добре отиди на лекар да установите бременна ли си или не и от там на сетне ще ти се обясни това течение цикъл ли е или е свързано с нещо друго.  newsm03 newsm03 newsm03

# 4
  • Мнения: 629
Ако закъснението е само няколко дни, още е рано лекар да установи бременност.

# 5
  • Мнения: 491
bgmamma123 съгласна съм с теб , но е добре да посети лекар и евентуално да се направи кръвен тест Flutter

# 6
  • Мнения: 629
bgmamma123 съгласна съм с теб , но е добре да посети лекар и евентуално да се направи кръвен тест Flutter
Peace  И дано всичко е наред! Ще стискаме палци!

# 7
  • Мнения: 491
bgmamma123 съгласна съм с теб , но е добре да посети лекар и евентуално да се направи кръвен тест Flutter
Peace  И дано всичко е наред! Ще стискаме палци!

Дано  Hug

# 8
Момичета благодаря ви.Аз мисля да изчакам ден два и да ходя на лекар.Дано всичко е наред защото се мъчим вече 1година.Даже бяхме си дали срок още 6 месеца  и тръгвахме по лекари.Близнаците са ми от първият брак , а мъжът ми няма деца .Когато ги родих бqх на 21 .Честно казано не разбрах кога забременях, кога ги износих , кога родих и кога пораснаха.Сега вече sym  на 34  и тази бременност е чакана с нетърпение ,а бебето правено с много любов.

# 9
  • Мнения: 568
И аз като другите да кажа - кръвен тест, повторен след 48 часа, за да се види дали се удвояват стойностите!  За кървенето - обезателно прогестеронов препарат! Стискам палци всичко да си е наред!  Flutter

П.П. За протокола - и аз нямах никакви бременни симптоми и си кървях и зацапвах до 4-ти месец! Мисли положително!

# 10
  • Мнения: 343
На мен гърдите изобщо не ме боляха а чертичката макар и розова си е чертичка Стискам палци всичко да е добре

# 11
  • Мнения: 146
кremena1975 подкремпям по-горните предложения+ да направиш 2 кръвни през 2 дни, за да имаш база за сравнение за стойностите. Не е задължително да имаш каквито и да е било симптоми Peace.

# 12
  • Мнения: 135
bgmamma 123 - Лекаря го казах не за да установи бременността - щом има бледа чертичка - бременност е ясно, че има.
Лекарят е за да и изпише прогестеронов препарат за кървенето. Защото такова чудо вече без рецепта не се купува - поне докато един странни хора не си променят правилата дето ги сложиха.
Кръвния тест е единствения начин за потвърждаване, че всичко върви наред на този етап. Аз не бих чакала и ден. Особено щом има кървене. При някои то може да не спре и да няма проблем, но това не означава, че при всички е така.
Кървенето по принцип е знак, че нещо не е наред, освен ако не е на единични спорадични случаи.

УСПЕХ на авторката!

# 13
  • Мнения: 629
Не винаги кървенето е от прогестеронов недостиг. На мен например нищо не ми изписаха и спря само след 3 дни. Лекарят прецени, че нямам нужда от прогестерон и няма да ми помогне. Но, рабира се, подкрепям това да се отиде на лекар.

# 14
  • Мнения: 2 908
Аз имах в началото на бременноста си кървене и доктора ми изписа Утрогестан. Нямаше проблеми после. Колкото до болките в гърдите-никога не съм имала-и като забременях пак нямах такива болки.

Общи условия

Активация на акаунт