В КЪРДЖАЛИ живота си тече - лято, зима, все ни е добре (3)

  • 65 859
  • 750
  •   1
Отговори
  • Мнения: 655
Хайде на новата темичка. Grinning
Наси,благодаря за идеята.  bouquet

# 1
  • Мнения: 128
Да се запиша за новата тема, за да я следя по-лесно.
Благодаря Мама на Бобо. Дано я изпишем скоро.

# 2
  • Мнения: X
Ето ме и мен. Много хубава идея за заглавие  Hug

# 3
  • Мнения: 567
Благодаря за темичката и заглавийцето  Laughing
Да ви се оплача моята мома нещо е много крива тия дни  Sad Сега съм я оставила да се намрънка, че съм бясна...Дано да й мине по бързо, че нервите ми са на изчерпване. Мами на 2 дечица как се оправяте направо не знам  Hug

# 4
  • Мнения: 655
Да ви се оплача моята мома нещо е много крива тия дни  Sad Сега съм я оставила да се намрънка, че съм бясна...Дано да й мине по бързо, че нервите ми са на изчерпване.
Ох,милата.Знаем за какво говориш - всички сме имали такива моменти. Понякога е трудно,но и твойта сладурана ще порастне. И тогава ще даваш акъли на младите майки,дето се оплакват. Laughing

# 5
  • Мнения: 128
Да ви се оплача моята мома нещо е много крива тия дни  Sad Сега съм я оставила да се намрънка, че съм бясна...Дано да й мине по бързо, че нервите ми са на изчерпване. Мами на 2 дечица как се оправяте направо не знам  Hug
Рецепта за справяне не знам. Хубаво е  ако можеш да се успокоиш. Моя мъж в такива моменти излизаше на терасата да изпуши една цигара. После трябва и цигарите да отказва  Joy

# 6
  • Мнения: 567
 Sad  моя мъж го няма и съм самичка, че и цигари не пуша ...а гледам одеве че и цялата е в пъпки...охххх, с моите проблеми...
Я споделете нещо весело  Hug

# 7
  • Мнения: 128
Снощи в нашия район спря тока към 22 часа. Благодарение на ЕВН трябваше да си легна рано и сега съм малко по-наспана.

# 8
  • Мнения: 655
Снощи в нашия район спря тока към 22 часа. Благодарение на ЕВН трябваше да си легна рано и сега съм малко по-наспана.

Така ли?Гадна работа - много мразя да нямам ток или вода. Ама поне си се наспала. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 567
Аз така си приспивам малката- гася всичко и тя заспива  Mr. Green И аз мразя да няма ток, че и вечерта когато си вкъщи....
Малеее пак какви жеги идват, не ми се мисли....

# 10
  • Мнения: 655
Аз така си приспивам малката- гася всичко и тя заспива  Mr. Green
Браво на теб. Аз моя син още не мога да го отуча да спи на запалена нощна лампа. Simple Smile

# 11
  • Хасково
  • Мнения: 180
Честита нова темичка! Заглавието е чудесно.

Не ми остава време да ви пиша, че сутрин излизаме в 10. Към 13-13.30 се прибираме и следобяд пак след 18.
Мишо заспива към 22.30  и се събужда между 2.30-4.30. Та поне в това отношение не се оплаквам. Яде много, но само през нощта. Дали е от жегите незнам. Иначе се храни на 4 ч. през деня. Но не желае много да лежи, буден ли е иска да го носим на ръце. Баща му само повтаря, че аз съм виновна за това положение, ама какво да се прави. Гери го занимава колкото може, но като не се успокои ми казва: "Добре де, мамо, не чуваш ли че плаче?" Как да го оставя да се дере? Ще си чукаме главата като понатежи още малко, но пък иначе как ще възвърна пак килограмите.  Grinning

И ние спим на светло, каката я е страх, и заради малкия не гася. а имам поглед над нещата. Трудно заспиваме-гушка ме се, люлеем се и в повето случаи с биберон. Досега не е заспивал самичък.

Май попрекалих с писането Embarassed, простете!

# 12
  • Мнения: 567
Ние си научихме да я носим на ръце и сега не ме питайте. Само да излезна от стаята и след мен и вдига ръце да я взема. Като сме навън се изправя в количката и пак иска да я нося  Mr. Green Как да не я вземеш като я гледаш една сладка, мила, сърце не ми дава и я взимам Mr. Green Но сега аз си я нося и не съжалявам де, само понякога Mr. Green То сега ако не я нагушкам, като стане голяма тя няма да иска  Laughing
Айде че и аз прекалих  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 567
Добро утро момичета  Laughing Аз още спя но да се разпиша набързо  Mr. Green и да си изпия кафенцето

# 14
  • Кърджали
  • Мнения: 10 298
Добро утро! Мерси за кафенцето. Пък и парпченце шоколад има, ихааааааааааааа!

Общи условия

Активация на акаунт