Актуално инфо за хотел Бор - Велинград

  • 7 812
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
Здравейте мами! Тези дни си направих резервация в хотел Бор - Велинград. Каним се да отидем цялото семейство заедно с малчо. Всичко беше наред, докато мъжът ми не се порови из нета и не открихме доста противоречиви мнения за въпросния хотел. Някои мнения са, че е много мръсна водата и студена, а това всъщност е основното заради, което отиваме там.
Затова се обръщам към вас за мнения и впечатления.

# 1
  • Мнения: 125
Еееееееее, че никой ли не е ходил!

# 2
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
Ние сме ходили, но беше преди година и половина и не е много актуално инфото - не беше мръсна водата, но беше студена...

# 3
  • Мнения: 1 120
Моето инфо е от миналото лято. Водата не беше мръсна , но е студена и във вътрешния и във външния басейн. Няма детски басейн, дъщеря ми, която беше тогава на 4 г- можеше да влиза единствено в джакузито, което е прекалено малко и винаги е пълно с хора. Във външния басейн за 3 дена не видях никой да влезе. Не бих повторила.

# 4
  • Мнения: 125
Благодаря за отговорите. Но да ви питам през кой сезон ходихте - през лятото или през зимата?

# 5
  • Мнения: 168
Ходили сме през зимата, но май беше миналата. Водата си беше топла, на действително не изглеждаше много чиста.

# 6
  • Мнения: 637
Aйде да се разпиша и аз Simple Smile
Миналото лято бяхме там и си прекарахме страхотно. Бяхме в апартамент, детето спеше в хола, ние в спалнята. Апартаментът ни беше много добре обзаведен , имаше и маса за хранене, стъклена с червени столчета Heart Eyes. Басейнът не ми се видя студен в този сезон, външният не го ползвахме, само детето се цопаше във външния детски, който си беше топъл. Той се води по принцип джакузи, но се ползва само от деца. Вътре също има джакузи.
Ако решиш да отидеш възползвай се от СПА-то на хотела. Аз се накъсах от прицедури, но най-доволна бях от шоколадовата терапия за тяло. Ваната за двама с шампанско или м;яко също си струва.
На ресторанта вечеряхме два пъти, защото искахме да пробваме и по други места. Вкусно беше.
Освен това локацията на хотела е чудесна. Излизаш от него и тругваш нагоре по туристическите пътеки в планината.

Като цяло информацията по форумите е подвеждаща. И аз миналата година като видях какво пише, се притесних че се прецакахме с резервацията. В действителност останах много доволна.

# 7
  • Мнения: 2 575
Леле - изумително - не е ли МИНЕРАЛНА водата в този външен басейн? И да е студена  през Юли newsm78 Thinking

# 8
  • Мнения: 637
Mинерална е във вътрешния басейн, във външния е смесена. Вътрешният басейн е по-хубав, освен това е толкова остъклено, че все едно си навън. Абе много си е хубаво даже Peace

# 9
  • Мнения: 212
И аз да споделя впечатления от този хотел - бях зимата и не останах очарована.
Пристигнах рано сутринта и към обяд помолих да бъдем настанени по-рано ако има свободни стаи - бях изпратила молбата си няколко седмици преди настаняването - не ни настаниха, подходих с разбиране.
Исках да си оставя багажа някъде, за да се разходя из Велинград - девойката на рецепцията ми посочи един диван в лобито и ми каза да го оставя там. Останах ей тъй  #Crazy
Водата в басейна не беше особено топла, в джакузито наистина беше мръсно.
Отидохме да вечеряме в ресторанта - с триста зора ни настаниха, защото не сме имали резервация ...
Иначе апартаментът беше голям, а дивана в хола огромнистичен Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 550
Персоналът в хотела е сменен и сега са много любезни, за разлика от други години.
Външният басейн е мнооого малък и не знам как е.
Вътрешния пак е малък, но е по-добре. Водата не е студена.
През седмицата е спокойно. Уикендите е пълно с идиоти на по 40 години, които ти скачат по главата в басейна  Tired
Стаите са хубави, но общо взето всички са различни, защото са на различни собственици.
Не във всички има климатик, а без климатик е мноооого жега.

# 11
  • Мнения: 125
Много благодаря за отговорите! Ние отиваме в неделя и непременно ще споделя впечатленията си!

# 12
  • Мнения: 1 679
Моля да ми пишеш и на лични когато публикуваш мнението си по тази тема  Peace

Общи условия

Активация на акаунт