Идеи за прощъпулник?

  • 43 122
  • 38
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 23 098
Здравейте, момичета!
Моята дъщеричка проходи преди 2 мес., но чаках да "задобрее", за да й направя прощъпулник.
Днес седнах да мисля какви предмети да сложа за избор. Все пак това е един вид и забавление, както за детето, така и за родителите и близките Grinning Ще съм ви благодарна за всякакви идеи! Всеки може да сложи боички, книжки и пр., но бих искала да има и някакви по-нестандартни и майтапчийски нещица. Да не си помислите обаче, че имаме намерение да се подиграваме с детето  Blush
Питата ще я направим с отпечатък от крачето й.
Чакам да споделите опит, идеи и изобщо всичко, което се сетите около този ритуал  Hug

Ако модераторите преценят, че темата не е за тук, моля да я преместят!

# 1
  • Мнения: 377
 newsm10 Ще следя и аз темата , че и моят вече се отпуска сам , та и ние скоро ще правим .
За ритуална питка знаеш , но трябва да е сладка .А за предметите - можете да сложите всякакви ............ ключове за кола , нещо свързано със спорт (ние сме мъжки и ще има топка ) , книга , пари , може и нещо свързано с профисия , която в бъдеще да има малката ( слушалки , спринцовки , .....)Ако се сетя още нещо ще пиша пак .

# 2
  • Мнения: 678
Ами ние бяхме сложили пари, дебитна карта, телефон, мишка от компютър, топка, стетоскоп. Общо взето слагаш неща, които свързваш с определена професия. Но най-важното е да се забавлявате, а пък децата решават какви ще станат доста по-късно.
Питката беше "питка слънце" от готварския подфорум. Определено е много вкусна  красива  Peace

# 3
  • Мнения: 377
http://www.mamaibebe.com/?id=393
Я хвърли и едно око тука  smile3503

# 4
  • София
  • Мнения: 17 592
Каквото ти хрумне сложи. Впрочем, и сина ми, и племенника ми първо изловиха рулетка...

# 5
# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Книжка, да не забравите  Wink

# 7
  • Мнения: 657
Може някакъв молив или писалка - за писател/журналист или пък четка - за художничка; може и въже за гимнастичка, спирала или червило за манекенка/модел.Wink
Това с пари, дебитни карти, портфейли и мобилни телефони честно казано не го разбирам. Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 23 098
Мимченце, точно такива свежи идеи търся  Hug

# 9
  • Варна
  • Мнения: 777
Мъж ми отнякъде изкара за нашия прощъпулник един лъскав микрофон-ключодържател и детето хвана точно него,защото не беше виждала нещо подобно до сега.Иначе бях сложила ножица и гребен(за коафьор  Wink) и шив. метър(за моден дизайнер  Wink),както и доста от гореспоменатите предмети.Смятам,че е добре вещите да са непознати за детето.

# 10
  • Мнения: 657
Смятам,че е добре вещите да са непознати за детето.

Мда, определено! Peace

# 11
  • Мнения: 1 045
Каквото имате и го свързваш с някаква професия.
Тиган-за готвач,лекарство-за аптекар,нещо музикално-за музикант,боички-художник,някоя фигурка-скулптор,фотоапарат-за фотограф,пакет със семе -земеделец Mr. Green,бисквити-слаткар,бадемово масло-масажист,пояс-спасител......отпускай си въображението като разгледаш какви предмети има около теб ще се сетиш за много неща.А и не е задължително професиите да са само женски или само мъжки.Можеш да сложиш чук-за ковач или кола-за шофьор....само следиш детето да не направи беля и да пострада. Peace

# 12
  • Мнения: 79
Ние бяхме сложили един транзистор (радио) - професия, свързана с комуникация, триъгълник - професия с чертане. Разбира се, ще сложиш неща за професии, които ти харесват като вариант за бъдещето.

# 13
  • Мнения: 1 305
Освен всички стандартни неща, като книга, речник, химикал, речник, док. принадлежности и др работи в последни момент сложих една малка топка и лак за нокти.
Малката веднага хвана топката, после поразгледа речника и накрая си хвана лака за нокти и потегли  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 090
Пръстен-за бижутер
Дебитна карта-за банкер
Фотоапарат-за фотограф
Черпак-за готвач  chef
Хармоника-за музикант
Книжка-учен Crazy
Спринцовка-за лекар
Конструктор-за архитект
Ключ/отвертка-за майстор pironi
Топка-за спортист
Ключове за кола-за пътешественик,екскурзовод и т.н.
Калкулатор-за счетоводител
Конец-моделиер
Мишка-компютърен специалист
Вестник/списание-журналист/репортер


Сина ни хвана хармониката и ключовете за колата-музикант на път ще да е Laughing

Общи условия

Активация на акаунт