www.Promod.fr-32- Новата колекция!

  • 47 089
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095



СНИМКИТЕ СА ЛИНКОВЕ НА САЙТА!



Малко обща информация, за да няма постоянно повтарящи се въпроси:

Доставката до БГ е 30 евро, има промоция, 22.50 евро е при поръчка за над 60 евро. След всяка поръчка имате 15 дневен срок да направите следваща с безплатна доставка. Сайта има опции за разглеждане в няколко вида валута, варианта да поръчвате в евро е най- евтин, ако се чудите как да видите цените в евро, отивате най- отдолу на страницата, там има 4 кръгчета с 4 знамена, последното е на ЕС, натискайки го се зарежда нов прозорец- избирате страна БГ и език Английски, сайта се отваря наново, но вече с цени в евро, плаща се единствено с карти Виза, Мастъркард, CB, Американ експрес или френски банкови чеокове, размерите са напълно реални, номерациите си отговарят, обувките са по българска номерация. Ако имате колебания, когато изберете даден артикул, до падащото меню за размера има един розов въпросителен знак където е таблицата с размерите, почти всичко в сайта е с pop-up window така че може да заредите веднъж и да си го ползвате спокойно докато разглеждате. Доставката е 7-10 работни дни на посочения адрес, обикновено в работно време. Това се сещам засега, добавяйте, сигурна съм че има още някой повтарящ се въпрос, който съм пропуснала, извинявам се за което!



Поръчващи по местоживеене:
tedd    За цялата страна, по градове с безплатна доставка

Chockolina За Варна

Шушоната  За Бургас



моля, желаещите да поръчат да се обърнат директно към организиращия поръчки на ЛС!


НАШИТЕ НЕУСПЕШНИ ПОКУПКИ
име и парола: promod
това са неуспешни поръчки, които са непотребни за нас, но може да допаднат на някой друг

ПРЕВОДАЧ

ПРЕДИШНИТЕ НИ ТЕМИ:
TEMA 31
ТЕМА 30
ТЕМА 28
ТЕМА 25
ТЕМА 24
ТЕМА 23
ТЕМА 22
ТЕМА 21
ТЕМА 20

# 1
  • София
  • Мнения: 1 544

Hop. Zapis. Tedi, poluchih si dreshkite. Vsichkite sa mi perfektni. Thanks.

# 2
  • Мнения: 4 916
Аз вече си набелязах някои неща от новата колекция  Mr. Green


ПП - Теди, стискам палци за изпита!!!

# 3
  • Мнения: 9 095
Аз вече си набелязах някои неща от новата колекция  Mr. Green


ПП - Теди, стискам палци за изпита!!!

благодаря, ама като изтеглиха темите и палците ми се сковаха Joy ще видим..след 2 седмици като излязат резултатите


а новата колекция, тези туидените сакенца толкова хубаво са комбинирани с дънките и блузките, че направо... Money Money Money

# 4
  • Мнения: 115
Хубави неща има в новата колекция, но защо са пуснали и някой от старата колекция като нови? http://www.promod.fr/chaussures/nu-pieds-satines-noir-R7290269001.html

Теди, успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 883
Записвам се, с надеждата новата колекция да съдържа дрешки, които повече да ме впечатляват от лятната и най-вече разчитам на нови модели готини чанти.

# 6
  • Мнения: 197
и аз да се запиша Joy

# 7
  • Мнения: 5 873
хоп,троп и аз тук. Hug

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Да се запиша и аз! Новата колекция определено ми допада доста, но засега само разглеждам.... Rolling Eyes

Като свършат почивките ще поръчвам по-сериозно! Hug

# 9
  • Мнения: 601
Запис   bouquet

# 10
  • Мнения: 302
Цоп!
Набелязала съм си този панталон http://www.promod.fr/pantalons/decontractes/pantalon-droit-en-to … -R7230015783.html  Какъв беше този цвят grege? Не беше ли между сиво и бежово? На близкия план ми стои като мръсно бяло, което ме устройва повече, де...

# 11
  • Мнения: 402
Хайде и аз тук, макар че отдавна не съм поръчвала, а само чета, но реших да се включвам направо с покупки от новата колекция.

# 12
  • Мнения: 9 095
Цоп!
Набелязала съм си този панталон http://www.promod.fr/pantalons/decontractes/pantalon-droit-en-to … -R7230015783.html  Какъв беше този цвят grege? Не беше ли между сиво и бежово? На близкия план ми стои като мръсно бяло, което ме устройва повече, де...

според мен е 1 идея по- тъмен Peace

# 13
  • Мнения: 115
Поръчах едни дънки, дано не са ми огромни, най-малкия номер беше 40, но много ми харесват и се изкуших http://www.promod.fr/produits/jean--boyfit--delave-5-poches-ultr … -R6230105982.html Има ли ги някой, да каже как върви номерацията?

# 14
  • Мнения: 197
 Да newsm78 "grege" e между кафяво и сиво, така че въобще не си отговаря с цвета от снимката .

Общи условия

Активация на акаунт