Клуб "Парфюмен Ценител" 21 - Любими аромати Vivienne Westwood

  • 18 955
  • 301
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 0
ей много сте ми сладки вси4ки!Мимс 4естит Будоар! Hug

# 181
  • Мнения: 152
Моми4ета някои ползвал ли е целувката на дракона 4ист парфюм?
Как се държи като трайност?
След многократни опити , които се увен4аваха с променлив успех , да се харесаме с този аромат(досега опитавах с ЕДП),  буквално се залях, но ми се стори доста по разли4ен от ЕДП а  и след няколко 4аса ве4е няма6е никой Crossing Arms
Ве4е по4вам да изкуквам на тема трайност...., незнам кожата ми ли се е променила , от жегите ли е или ве4е съм  Crazy, но напоследък вси4ко се изпарява много скоростно Sick

Ами аз го ползвам,взех си 30мл Тестер и е доста траен и шлейфов,особенно сега в жегите се развива доста добре.По гъст ми е ,по плътен от ЕДТ(и него ползвах)
п.п.С пулверизатор и капачка си е Парфюма!

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 09:18 от iskra72

# 182
  • Мнения: 521
Моми4ета някои ползвал ли е целувката на дракона 4ист парфюм?
Как се държи като трайност?
След многократни опити , които се увен4аваха с променлив успех , да се харесаме с този аромат(досега опитавах с ЕДП),  буквално се залях, но ми се стори доста по разли4ен от ЕДП а  и след няколко 4аса ве4е няма6е никой Crossing Arms
Ве4е по4вам да изкуквам на тема трайност...., незнам кожата ми ли се е променила , от жегите ли е или ве4е съм  Crazy, но напоследък вси4ко се изпарява много скоростно Sick


Чистият парфюм, или още "есенс", се характеризира с липсата на онази "спиртна острота", която забелязваме по-силно в тоалетната вода.
В парфюмната вода има по-малко спирт и повече от чистото "злато".
Аз съм ползвала есенс на Палома Пикасо. Изумително различно стоеше. Трайността зависи от твоята кожа, но наистина е доста по-малка от тази на парфюма. Просто есенса "попива" в кожата, и се слива с твоето ухание. Но пък е доста по-естествено и приятно.
Аз пък вчера се обринах от един от парфюмите си, и сега поне една седмица съм без  Tired Sad Cry

# 183
  • Мнения: 4 806
Мис Смарт, завидях за есенцията на Палома Пикасо  Hug  Откъде може да се намери?
Днес, впрочем, съм точно с нея, но ЕДП. Отдавна не я бях ползвала, но днес 3 в 1 - къпане, хидратиране и парфюмиране с този аромат. Познайте стаята как ухае Simple Smile Е, това е за почитатели на Паломата.

# 184
  • Мнения: 521
Мис Смарт, завидях за есенцията на Палома Пикасо  Hug  Откъде може да се намери?
Днес, впрочем, съм точно с нея, но ЕДП. Отдавна не я бях ползвала, но днес 3 в 1 - къпане, хидратиране и парфюмиране с този аромат. Познайте стаята как ухае Simple Smile Е, това е за почитатели на Паломата.


Ехаааааааааааааааа....
Беше през 1997 год. Подари ми я вуйчо....В една невероятно готина кутия, червена, а надписа черен, като панделка направен. Heart Eyes

Търсих в нета, ама май не търся качествено. Нищо не откривам Tired

# 185
  • Мнения: 17 546
Ехаааааааааааааааа....
Беше през 1997 год. Подари ми я вуйчо....В една невероятно готина кутия, червена, а надписа черен, като панделка направен. Heart Eyes

Търсих в нета, ама май не търся качествено. Нищо не откривам Tired
Такава? Simple Smile

# 186
  • Мнения: 4 806
Благодаря  Hug  Никъде не съм го срещала. Ако нещичко намериш - да не ме забравиш, ок?   bouquet

# 187
  • Мнения: 521
Ехаааааааааааааааа....
Беше през 1997 год. Подари ми я вуйчо....В една невероятно готина кутия, червена, а надписа черен, като панделка направен. Heart Eyes

Търсих в нета, ама май не търся качествено. Нищо не откривам Tired
Такава? Simple Smile

Дададададада, Бижу!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Само шишенцето беше различно...Същия дизайн, но кръгло...
Ох, къде ме върна..Благодаря ти  Hug

В кутията леля ми и досега си държи ръкоделията  Joy

# 188
  • Мнения: 521
Специално за Бижу: http://vbox7.com/play:52a8dea3  Hug

# 189
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Благодаря ви  парфюми феи  bouquet
Да 4истия парф на целувката на дракона е с помпи4ка.

# 190
  • Мнения: 31 399
Аз искам да питам за парфюма на Badgley Mischka Badgley Mischka.
Pixie, е споменавала за него, но не можах да открия. Embarassed Моля за описание и евентуално сравнение с други аромати.

# 191
  • Габрово
  • Мнения: 240
Densi, прегледай 13-та страница от "Клуб "Парфюмен Ценител" 9 - Любими аромати Givenchy" - там Pixie говори за Couture на Badgley Mischka Peace

# 192
  • Мнения: 31 399
Densi, прегледай 13-та страница от "Клуб "Парфюмен Ценител" 9 - Любими аромати Givenchy" - там Pixie говори за Couture на Badgley Mischka Peace
Благодаря ти, но това го знам. Интересува ме по-подробно Badgley Mischka Badgley Mischka, а не Couture. Но и за него също може. Grinning

Последна редакция: сб, 01 авг 2009, 21:05 от densi

# 193
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Леле преди малко се разтворих просто от това  Crazy Кеф, кеф, кеф  Crazy

# 194
  • Мнения: 8 476
Леле преди малко се разтворих просто от това  Crazy Кеф, кеф, кеф  Crazy


Мисони? Ще ми е интересно да го опишеш по-подробно.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт