Fragrancex.com - аромати и доставки- 7 тема

  • 48 156
  • 1 132
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 412
Сайта.





0,13 oz = 3,9 ml.
0,17 oz=  5 ml.
0,25 oz= 7,5 ml
0,5 oz= 15 ml
1 oz= 30 ml
1,7 oz= 50 ml
2,5 oz = 75 ml
3,3 oz= 100 ml


Кода  за безплатна доставка е FREE, и се пише  тук е показана картинка

Сайт за проследяване на платени пратки тук

старата тема

Това са момичетата към които може да се обърнете за поръчка ако на вас не ви е възможно.
 skrita
elizabethu
espy
Vi4ito

Приятно пазаруване и късмет в получаването на пратките!  bouquet

# 1
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
При мен нищо ново Sick
Чакам

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
По чудо нищо не чакам в момента от сайта (този месец се прехвърлих във Фрагранс Директа Party), но ме интересува развитието...

# 3
  • София
  • Мнения: 1 482
Дано новата тема е по-късметлийска  Praynig

# 4
  • Мнения: 3 094
да не вземе сега някой да пусне някоя благородна лъжа, само и само да се успокои темата Laughing

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 4 811
И аз да се запиша. Peace Дано всички да си получим скоро колетчетата. Simple Smile

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 213
аз много се отчаях.а ми пишат сега благодарствено писмо за това, че поръчвам от тях  Angry Angry Angry

с 5% намаление или нещо такова беше

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Да следя и аз сагата, че чакам 2 броя. Още ми е рано за диспути, от шипването на първия са минали 17 дена. Уж са изпратени, ама колко е така....

# 8
  • Мнения: 2 375
 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop
Минавам да поръся.

# 9
  • Мнения: 4 202
Bastet , пускам лъч надежда, надявам се не е лъжа  Rolling Eyes

Помолих моя много близка приятелка, която живее в Холандия да разпита дали при тях има закъснения, оказа се, че нейна приятелка (и моя позната) днес си е получила парфюма поръчан на 28.06, много се надявам това да означава, че пратките ще започнат да идват  Praynig

Иначе аз чакам една от 22.06 и една от 30.06

# 10
  • Мнения: 688
момичета,бихте ли ми казали други сайтове в чужбина от където могат да се поръчват парфюми на сносни цени,за ягодката знам

# 11
  • Мнения: 4 202
момичета,бихте ли ми казали други сайтове в чужбина от където могат да се поръчват парфюми на сносни цени,за ягодката знам

www.fragrancedirect.co.uk

# 12
  • Мнения: 688
огромно благодаря! В този сайт всичко е в паунди а той върви 2.27 спрямо левчето нали?

Последна редакция: сб, 25 юли 2009, 00:34 от ekaterina II

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Хайде вече да идват в понеделник newsm10

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Е ние такъв молебен му отслужихме, че ще е срамно да не се сбъдне  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт