Лунна диета 13 август 2009 21:55 - Последна четвърт

  • 3 454
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9
Благодаря за отговорът,но Японското чудо не е ли много строга диета (доколкото съм чувала).

# 46
  • Мнения: 564
Не мен не ми се вижда строга  Peace
goguna лека бременност мила  Hug Лунуването не пречи на бебето, просто ще пийваш повечко фрешове, вода, а може да включиш и плодчета  Hug

# 47
  • Мнения: 738
goguna лека бременност мила  Hug Лунуването не пречи на бебето, просто ще пийваш повечко фрешове, вода, а може да включиш и плодчета  Hug

Благодаря много-направо незнаеш колко готино се почувствах като прочетох поста ти!!! Hug Hug Hug

Ще ви ддържа в течение за качването на килограмите или поне на задържането им!!!  bouquet

# 48
  • Мнения: 6
Здравейте мили момичета,
Аз не можах да издържа, понеже трябваше да ходя на ресторант, но пък там си позволих само половин чаша червено вино и задушени зеленчуци. Сега с нетърпение очаквам следващата фаза на луната и личното ми сериозно отношение.

goguna , И от мен лека и спокойна бременност. Винаги се радвам като чуя, че някоя жена очаква бебе. Това е искрена радост, независимо, че не се познаваме.  Grinning

# 49
# 50
  • Мнения: 9
Не мен не ми се вижда строга  Peace
  А относно тази диета,ако пропусна някое хранене фатално ли е ,отразява ли се ?

# 51
  • Мнения: 738
goguna , И от мен лека и спокойна бременност. Винаги се радвам като чуя, че някоя жена очаква бебе. Това е искрена радост, независимо, че не се познаваме.  Grinning

Благодаря много за пожеланията!!! Hug Hug HugЩе ви държа в течение за всичко, което се случва с мен-дано да е от полза и за всички бъдещи мами!  bouquet  bouquet  bouquetХайде сега да се стегнем и  да удържим и на 20!!!Късмет и успех на всички лунички!!! Heart Eyes Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт