ФЕВРУАРЧЕТО се смее мама щом фалшиво пее.

  • 10 088
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 216
Имам едно запитване, какво ще стане, ако все пак дребния си намокри раната, защото уж го дебна, ама успя 2-3 пъти да си набута пръста в устата, той се понамокри и даже така е пропило в лепенката, че кожата му около раната малко се е нагърчила, раната е леко червена, но само там и не знам дали е нормално, не ми се вижда възпалена, има конец, който ще махат другия понеделник, не знам как ще я опазя до тогава суха, за какво да следя и какво да правя, ако има проблем? За съжаление питам вас, защото вчера както казах доктора и минутка не ни отдели, а все пак е важно да знам  newsm78

# 271
  • Мнения: 242
Марая,току що получих известие от пощата,че геловете са пристигнали.Сега ще пратя мъжа ми да ги вземе и ще ти пусне пощенски запис с паричките.Предполагам,че в понеделник ще можеш да си ги вземеш...Благодаря за услугата Hug

# 272
  • Мнения: 356
Честито на всички празнуващи днес  :hug   bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug

# 273
  • Мнения: 24
Честит празник на всички именници! Със здраве да си носите името.

# 274
  • Мнения: 945
Момичета все не разбирам като има среща в Софето. И все имам планове.

Дано пострадалите бебчета се оправят. Мамите по-ведро. Всичко отминава.


Ние днес ще се захранваме със зеленчуково. Дано му хареса.

Лаконична съм, но малкото все не ми дава свободно време. Чета ви когато мога и не остава време да пиша.

# 275
  • Мнения: 24
честито на всички , които празнуват името си днес  newsm51
Един нетрадиционен букет специално за Алхимикова  Mr. Green

И един за всички други, защото някой може да не обича котки  Wink

# 276
  • Мнения: 5
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ !


# 277
  • Мнения: 115
Ужас! И ние се включихме в отбора на падналите.
В 10ч. Дими заспа и аз седнах да пия кафе и да ви попрочета. Тъкмо си мислех, колко много бебчета вече паднаха и когато и Дими започне да се обръща няма да го слагам на спалнята... Той се разплака и като се качих го намерих по корем до спалнята.
Мисля, че нищо му няма. Поплака малко, а сега е весел и си играем. Май аз се уплаших много повече от него.

За малко да забравя, ЧЕСТИТО НА МЕСЕЧИНКОВЦИТЕ И ИМЕННИЦИТЕ!

# 278
  • Варна
  • Мнения: 78
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ ИМЕННИЦИ. Носете си името със здраве  Hug   bouquet
А на мен днес така ми се спиииииии. Защото мама и тати снощи бяха на диско  newsm68 Накърмих беба в 23ч и бегом към морето. Където поразкърших кълки и пих едно мохито. Майка ми беше нощна смяна при Поли и в 5.30ч й дала от запасите кърма в хладилника. Така на мен ми се наложи да я кърмя в 8.30ч. Е, след като съм си легнала в 4ч не ми е много свежо, но........ ще го преживея. Заслужава си човек малко да разнообрази.
А на падналите и пострадали човеченце - да се оправят бързо.
Лек ден на всички  Hug

# 279
  • София
  • Мнения: 66
Мацкииии, прибрах се Simple Smile
1 час ме мъчи Simple Smile или по-скоро той се мъчи Simple Smile
С доктора се хилихме, ама сега хич не ми е смешно - майка ми забегна да пазарува и съм сам-сама с мрънкащо надрискано, гладно бебе, което не ще да яде от шише от мен... с една ръка държа лед на бузата с другата тикам бутилката а тя я бута  ooooh!

Както и да е Simple Smile

# 280
  • Мнения: 89
Карбо,утре светът ще ти изглежда мааалко по-розов!   Laughing Спазвай сега препоръките и бързо ще ти мине.

Riccie,блазе ти... Crossing Arms Аз не помня откога не съм била на дискотека и то на морето!

Теди,страхотен котешки букет!  Heart Eyes

 Какво става тези дни... ooooh! Истинска епидемия от паднали бебоци! Бързо да оздравяват цицините на малките душици...

# 281
  • Мнения: 5
Здравейте и от нас,
бързам да се включа докато не е свършила и тази тема.От снощи се опитвам да ви прочета,ама вие много сте изписали smile3557
Честити месечинки на всички бебчовци!Да са ни живи и здрави.
Вчера срещичката в Южния беше много приятна.Дано времето се оправи по-бързо и пак да си направим Heart Eyes
Връщам се да чета докато още имам възможност Wink

# 282
  • Мнения: 5
Съвсем забравих.Честит имен ден на Алхимика!Да си жива и здрава и много щастлива!Честито и на всички останали,които празнуват днес!Да ви почерпя за именния ден на сестра ми Мария.





# 283
  • Мнения: 4
И аз минавам само да кажа:

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО ОБИЧАНИ И ЖЕЛАНИ!!!




Бягам, че май днес пак съм улучила буркана с мрънкащото пюре и принцесата е нетърпима  Crazy
Хубав ден на всички   bouquet

# 284
  • Мнения: 24
Хайде да пусна новата тема, че да ходим да измерим алеите в парка (може да са се скъсили днес , знам ли  Laughing )

Цвети чакаме нови страхотни идеи за заглавия  Mr. Green То се видя , че си голЕма поетеса във фейсбука  Hug

Общи условия

Активация на акаунт