Млада жена с дете на 1г. и 6м. търси съквартирантка в гр. Варна

  • 1 130
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте Simple Smile Нямам представа дали тук е мястото за подобна тема и ако не съм я публикувала в подходящия раздел, моля модераторите да ме насочат. Благодаря предварително!

Ето за какво всъщност става въпрос... Живея сама с дъщеря си, която е на годинка и половина, от Варна съм, и търся друга жена с дете, с която да наемем апартамент. Наемът, който плащам за сегашната си квартира, е твърде висок за възможностите ми и бих се радвала, ако намеря по-подходящо жилище, която да споделям с жена в моето положение, с която да се разбираме и да си помагаме. Все пак и децата ще си правят компания, не е като да си съвсем сам. Специално моята дъщеря се разстройва когато ни идват на гости роднини или приятели, а след това просто си тръгват. Смятам, че ще е различно ако в квартирата живее постоянно друг човек, особено с дете. Вероятно звучи странно Simple Smile Но мисля, че е вариант, когато по стечение на обстоятелствата жената не е намерила подходящия за нея партньор.

Малко повече за мен: аз съм на 28 г., със съпруга ми сме разделени от близо година, работя като преводач от дома си и през голяма част от деня малката е на занималня. Понякога ангажирам и детегледачка, дори си мисля, че ако с евентуалната ми бъдеща съквартирантка (ако и тя работи, естествено) наемем една жена за двете деца, може да се окаже също доста удобно и облекчаващо финансовата ни ситуация.

Дъщеря ми е много общителна, весела, здрава и нямам някакви особени проблеми с нея. Аз самата съм оптимист, винаги съм готова да изслушвам другия и да се опитам да го разбера. Смятам себе си за не конфликтен и доста спокоен човек (който също би се радвал на компания Simple Smile )

Ако имате въпроси - питайте! Може и направо на лични.

# 1
# 2
  • Мнения: 18
Баща ми не е разбрал, че влиза от моя акаунт, така че по тази тема е той.

# 3
  • Мнения: 9 776
Ако пуснеш обява във вестник, по ще си свършиш работа.

# 4
  • Мнения: 52
Е как так става, че ваши роднини се докопват до профила ви и постват вместо вас? Много ми е странно, ако някой може да ми обясни? newsm78

# 5
  • Мнения: 18
Да, когато съм при родителите ми, ползваме един компютър. Баща ми е пбликувал свои мнения, като след това е видял, че е било чрез моя акаунт. Съжалявам за недоразумението, явно това ви смущава.

# 6
  • Мнения: 22 436
bojkabojka, пиши и във Варненската тема, може там някой също да ти помогне.
И в Клюкарника.


Абе как има хора, които все търсят да се заядат с някого не ми е ясно.
Ами и аз като ходя при родителите ми си влизам с акаунта и после така и не излизам. Случвало се е и майка ми да публикува някое мнение от моя акаунт като не е обърнала внимание какво пише отгоре.
Голям зор, голямо разнищване на хора.

# 7
  • Мнения: 52
Не съм искала да се заяждам.  Peace Просто обявата ми се стори леко съмнителна това е всичко Peace

# 8
  • Мнения: 220
Далеч съм от мисълта да се заяждам, извини ме ако е прозвучало така.

Общи условия

Активация на акаунт