подсъзнанието може всичко 14

  • 102 846
  • 462
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 5 647
Кафе, благодаря. Точно това ме интересуваше.   bouquet

# 391
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Купюр е "номинална стойност отбелязана върху банкноти и ценни книжа"...
 Ако бъркам нещо, моля някой да ме поправи.  Hug

Мисля, че се отнася и за номиналната стойност на монетите   Wink
 
Ето : http://www.ecb.int/euro/coins/html/index.bg.htmlСерията евромонети се състои от осем различни купюри: 1, 2, 5, 10, 20 и 50 цента, 1 ? и 2 ?.

В Наредбите на БНБ терминът купюри се използва във връзка с банкнотите и монетите. Peace

# 392
  • Мнения: 2 111
Mojito, за нищо! Hug

lenny_pld,
Гледайте поне едната от тях да има цифрата 5 или 50 - нали това е числото на парите  Wink, или зелен цвят  - цветът на парите/това го заимствах от другия метод/

Това ми беше убегнало, когато изпробвах техниката, но ясно си спомням, че бях посяла банкнота с цифра 5.  Grinning
Благодаря за допълнението към определението за купюр!  bouquet

# 393
  • Мнения: 719
И аз разбрах момичета, благодаря.    bouquet


Кафе с Канела, ще чакам с нетърпение по нататък да разкажеш за другата техника с 21 дни.   Hug

# 394
  • Мнения: 5 647
Mojito, за нищо! Hug

lenny_pld,
Гледайте поне едната от тях да има цифрата 5 или 50 - нали това е числото на парите  Wink, или зелен цвят  - цветът на парите/това го заимствах от другия метод/

Това ми беше убегнало, когато изпробвах техниката, но ясно си спомням, че бях посяла банкнота с цифра 5.  Grinning


Ами три банкноти по 5 лв мисля, че ще свършат идеална работа за посяването.

# 395
  • Русе
  • Мнения: 11 918
 А има ли значение къде се посяват и кога се събират

# 396
  • Мнения: 287
Техниката за писане на едно желание по 21 пъти на ден в продължение на 21 дни се споменаваше в една от първите теми в контекста на списъка с 25-те желания. Помня, че даже се коментираше символиката на числото 21...

В тази техника за която пишеш не става въпрос за желания които се пишат 21 пъти 21 дни а за утърждения-афирмации които се пишат или повтарят по толкова.Сиволиката беше ,че това е минималното време за създаване на навик .Мисля,че беше във втората тема.Няма нищо лошо,че си го направила за желания, напротив,то самите афирмации много често са просто желания.Браво за оптимизма ти.

# 397
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Изпращам Ви от сърце практическа помощ за финансов просперитет:


1. Мантрата "Shreem" - http://www.youtube.com/watch?v=srU1T7ffHuw&feature=related - можете да гледате видеото или да затвори очи и само да слушате.
Помолете Богинята Лакшми да Ви донесе всичко, което представлява богатство и красота, така че да можете да живеете един  прекрасен живот и да помогне на тези с по-малко късмет.
Om Shreem Lakshmiya Namaha!

Лакшми или Лаксми (санскрит: लक्ष्मी) в индуизма е богиня на богатството, светлината, мъдростта и щастието, както и на късмета, красотата и плодовитостта

2. Визуализаци за пари - Money Visualization - http://www.youtube.com/watch?v=3GQ0eL5AfVs&feature=related

3. Програмирование себя на богатство  - http://www.youtube.com/watch?v=MirRcc6ZPIM&feature=related

4. Аффирмации для богатства и изобилия - http://www.youtube.com/watch?v=Z3X8nd62U84




# 398
  • Мнения: 2 111
В тази техника за която пишеш не става въпрос за желания които се пишат 21 пъти 21 дни а за утърждения-афирмации които се пишат или повтарят по толкова.Сиволиката беше ,че това е минималното време за създаване на навик .Мисля,че беше във втората тема.Няма нищо лошо,че си го направила за желания, напротив,то самите афирмации много често са просто желания.Браво за оптимизма ти.

Техниката за писане на едно желание по 21 пъти на ден в продължение на 21 дни се споменаваше в една от първите теми в контекста на списъка с 25-те желания. Помня, че даже се коментираше символиката на числото 21...

В тази техника за която пишеш не става въпрос за желания които се пишат 21 пъти 21 дни а за утърждения-афирмации които се пишат или повтарят по толкова.Сиволиката беше ,че това е минималното време за създаване на навик .Мисля,че беше във втората тема.Няма нищо лошо,че си го направила за желания, напротив,то самите афирмации много често са просто желания.Браво за оптимизма ти.

Да, права си, аз не се изразявам в случая достатъчно ясно. Аз писах афирмация, която беше и мое желание. Ето какво се случи:

Миналата година работех по проект за един човек. Ненадейно през декември 2008 той претърпя загуби поради финансовата криза и прекрати проекта, без да ни плати. Така точно преди празниците останах без работа. Годината започна без никакви оферти за подходяща работа. По време на януарското новолуние реших да започна тази практика. Пишех по 21 пъти на ден в продължения на 21 дни афирмацията (желанието) "Имам чудесна и отлично платена работа".

След няколко дни ме извикаха на интервю на място, където бях подала документи. Отидох - всичко изглеждаше чудесно - мястото, колегите, заплащането, което ми предложиха беше отлично. Мина интервюто, казаха ми, че ще вземат решение и ще ми се обадят. Аз бях много ентусиазирана и докато пишех афирмациите визуализирах това точно работно място. 21-ят ден от писането съвпадна с първия ми работен ден там.

Само дето още първите няколко дни се оказа, че мястото далеч не е чудесно, даже напротив, а отличното заплащане така и не го получих, защото и тази фирма се оказа засегната от кризата.

От прилагането на тази си практика си извлякох следните изводи:

1. Припомних си, че трябва да се вглеждам по-внимателно в нещата, защото понякога под шоколадовата обвивка на бонбона се крие мухлясал лешник
и
2. Че много, ама много трябва да внимавам да не ограничавам потенциалните си възможности и да представям исканията си възможно най-конкретно. Визуализирайки конкретното работно място докато съм писала явно съм изпратила послание на Вселената, че това е чудесната работа за мен и тя е откликнала давайки ми я, макар и в действителност да не е била толкова чудесна. Може би ако бях описала какво имам предвид под "чудесно", например приятни колеги, добра атмосфера, липса на интриги и пр., щях да получа друга работа, която да отговаря на тези критерии.  Grinning

И за да завърша оптимистично, ще кажа, че в крайна сметка тази работа ми помогна да взема решение и да се задействам да осъщяствя мечтата си да работя за себе си, от което съм много щастлива сега. Heart Eyes

Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 19:26 от Кафе с Канела

# 399
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Продължавам с практически техники от ДОРИЙН ВЪРЧУ  и "КАК ДА ЧУВАТЕ ВАШИТЕ АНГЕЛИ"

Изчистване от енергийни замърсявания:
•   Мислено помолете ангелите да Ви обгърнат с успокояваща енергия.
•   Може да се освободите от натрупаната негативност в ушните чакри като , като запишете на лист имената на хората, които са Ви оскърбявали с думи /включително и своето име/. Пуснете листа в пластмасово шише с вода и го сложете във фризера /камерата/. Веднага ще почувствате облекчение. Нека шишето престои там 3 месеца.
!!! Това е чудесен начин за освобождаване от всякакви проблеми

Няколко метода за лечение на психични блокажи:
•   Подкрепа от сродни души /например тук във форума, духовни групи, на курсове /– мотивирайте се, подкрепяйте се, съветвайте се открито. Ако нямате такива, помолете за помощ ангелите, за да ги откриете.
•   Свещена церемония  - може да имате лична такава, или да ползвате следната: попитайте писмено ангелите „Какво блокира моето ясно виждане?” После запишете всичко, което Ви дойде наум. След това запалете огън, медитирайте известно време как се освобождавате от записаните на листа блокажи. Когато се почувствате готови, хвърлете листа в огъня. Веднага след това ще усетите облекчение.
•   Метод по време на сън. Помолете ангелите, или някой друг от духовния свят, с когото работите, да дойде в съня Ви – ето една примерна молитва: „Архангел, Рафаиле, моля те, тази нощ да дойдеш в сънищата ми.  Моля те, изпрати лечебна енергия в третото ми око и отмий всички блокажи, които ми пречат да развия ясновидските си дарби. Моля те, помогни ми да виждам ясно с духовното си зрение.
•   Положителни утвърждения.

Изчистване от съприкосновение с нечии негативни нагласи:
•   Поставяне на широколистни растения – до леглата си, на работното място /бръшлян, филодендрон/
•   Музика – призовете арх. Сандалфон.
•   Прерязване на енергийните нишки – това не означава, че отхвърляте, изоставяте или се разделяте с човека – просто прекратявате нефункционалните аспекти на връзката, основани върху страх или взаимна зависимост.
Кажете мислено или на глас: „Арх. Михаил, сега те призовавам! Моля те, прережи нишките на страха, които изсмукват моята енергия и жизнена сила. Благодаря ти!”
После останете неподвижно няколко минути. По време на процеса вдишвайте /издишвайте/ дълбоко – дъхът отваря вратите на ангелите и те идват.
•   Изчистване чрез вакуум
Кажете мислено: „Архангел, Михаиле, призовавам те сега да ме изчистиш чрез вакуум от въздействията на страха.”  Ше видите или почувствате огромно същество – Архангел Михаил с вакуумна помпа. Гледайте как вкарва тръбата в темето /коронната чакра/. Можете да поискате помпата да работи на слаба, средна, висока, свръхвисока мощност. Мислено я насочете и изчистете всяка част от себе си / всеки орган/ - от темето до пръстите. Може да видите как тръбата засмуква вълмо от енергийни отпадъци.
Щом бъдете изчистени Архангел Михаил ще превключи бутона и през тръбата  ще потече плътна струя бяла светлина /подобно паста за зъби/, която ще Ви запълни кухините, останали след изваждането на енергийните отпадъци.
!!! Тази техника може да използвате и при други – пряко или от разстояние- просто изкажете намерение и работата е свършена.

# 400
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Благодаря ви!
Мисля, че имам нужда от известно заземяване, за да се спра и да чуя интуицията си. Тази, която често заглушавам повече от година. Помолих за знак и ... мисля, че получих няколко.  Hug

# 401
  • Мнения: 258
Здравейте момичета! Hug
Последните няколко дни ми изскочиха доста задачки и не ви бях чела, но днес наваксах Grinning Доста интересни въпроси сте обсъждали и искам да се включа по някои от тях. След предишното Новолуние ми изскочи доста инфо относно движението на паричната енергия, което искам да споделя с вас, част от нея е на руски, обаче трябва да признаем на братушките, че са големи капацитети в тази област.
Този сайт ми направи голямо впечатление, някои неща са ми познати, помня ги като съвети от баба ми, например да не си изхвърлям боклука вечер Mr. Green Разбира се не всичко ми допада, но намерих и много ценни идеи и предложения, които смятам да приложа още на това Новолуние:
http://www.nyctos.ru/s05.html
още малко инфо
http://dzen.gradina.net/?p=66

Мише, ако не е тайна, моля те сподели кой е източникът ти относно информацията за цитрина и връзката му с енергията на парите. Аз срещнах това http://brilaum.ru/?p=990 и в няколко източника се коментира, че кристалът на парите е топаз, а цитринът се свързва по-скоро с
Цитат
Астрологи Средневековья уверяли, что надетый на ночь перстень с цитрином дает спокойный сон, избавляя от кошмарных сновидений и дурных мыслей. Днем он согревает своей энергетикой и тело и душу. Цитрин хорош для концентрации внимания, сосредоточенности. Цитрин - символ света, радости и хорошего настроения. Его энергия подобна солнцу, дарующему тепло и жизнь. Цитрин - совершенный камень для регуляции физического состояния владельца и его психики.


http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.avira.lv/pic_da … rHxGInWmQO_2_DCCg
ох, извинявайте за безкрайния линк,  Embarassedзабравих как се преименуваше newsm78, но реших да го постна, сайта е интересен, най-долу има азбучник на повечето камъни и като изберете който ви интересува, може да прочетете за магическите му свойства...

Относно енергийното чистене на дома - има десетки начини. Използвам няколко, повечето могат да се правят по всяко време, но Винцето има предвид начина, който се прави последната събота преди Новолуние, за да дойде новата луна на чисто, в събота на 12.09 може да се приложи. Ще намеря материала и направо ще го копирам, може би е добре да го прибавим към началните линкове в следващата тема. newsm78 Честото енергийно чистене на дома, по който и да е от начините, в последно време използвам и Рейки, прави нашата жизнена среда по-чиста, хармонична, заредена със свежа енергия и ни освобождава от енергийния "боклук", "полепнал" по нас през деня, с който се прибираме вечер. Аз го практикувам по тези съображения, но може да се използва в случаите, когато има целенасочено енергийно вмешателство, както и да го наречем... също смятам, че "магия" може да се направи на човек, който го позволява.
Лелеееее ooooh!, какъв пост се получи, не пиша, не пиша - но като пропиша, нямам спирачки Joy Дано съм била полезна на някого  Hug Heart Eyes  bouquet




# 402
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Hug  Съвсем се разпилях  Hug толкова хубави теми напоследък тук   Crazy Hug
Вече незнам къде да чета и надничам  Laughing



Имало едно време, един баща. Той бил много близък със сина си. Двамата си говорели за всичко, бащата му давал мъдри съвети и го учел как да се справя с живота.
Един ден обаче, бащата се разболял тежко. Усещайки, че краят му е близо, повикал сина си и му казал:

- Сине, аз си отивам от тоя свят и вече няма да можем да си говорим и да се съветваш с мен, както досега. Но в онзи голям дървен сандък съм оставил две кутии за теб – едната синя, а другата червена. Ако се случи така, че в живота ти нещата тръгнат много на зле, отвори синята кутия. А когато нещата ти тръгнат много на добре - отвори червената кутия!

Скоро след това бащата починал, погребали го.
Не се минало много време и работите на сина наистина тръгнали много зле. Тогава той си спомнил за думите на баща си, отишъл до сандъка, взел синята кутия и я отворил.
А там имало... парче пергамент, на което пишело:



И действително, не след дълго работите постепено потръгнали.
Всичко се оправило и синът бил истински щастлив. Един ден той отново си спомнил за баща си и за последните му думи. Отишъл пак до големия дървен сандък и взел от там червената кутия. С любопитство надигнал капака и видял, че вътре в нея има подобно парче пергамент. Разгърнал го и прочел написаното:







* * *

Да,
точно така:
Всичко минава!
И доброто, и лошото...

Затова,
нека в трудни дни да не се отчайваме,
а в моментите на радост и щастие
да не се самозабравяме!

Защото...
"и това ще мине!"

* * *





Хубава вечер от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 403
  • Мнения: 10 687
Мише, ако не е тайна, моля те сподели кой е източникът ти относно информацията за цитрина и връзката му с енергията на парите.

Ами на доста места го четох Wink
Ето, заповядай  Hug

http://crystal-cure.com/citrine.html
http://www.alleghenycandles.com/citrine_properties.html
http://www.fengshuibestbuy.com/SL10344-bracelet.html
http://www.crystalenergyworks.com/Citrine%20Money%20Stones%20134.htm

Имам много да ви чета...  Crazy

# 404
  • Мнения: 3 674
Hug  Съвсем се разпилях  Hug толкова хубави теми напоследък тук   Crazy Hug
Вече незнам къде да чета и надничам  Laughing



Имало едно време, един баща. Той бил много близък със сина си. Двамата си говорели за всичко, бащата му давал мъдри съвети и го учел как да се справя с живота.
Един ден обаче, бащата се разболял тежко. Усещайки, че краят му е близо, повикал сина си и му казал:

- Сине, аз си отивам от тоя свят и вече няма да можем да си говорим и да се съветваш с мен, както досега. Но в онзи голям дървен сандък съм оставил две кутии за теб – едната синя, а другата червена. Ако се случи така, че в живота ти нещата тръгнат много на зле, отвори синята кутия. А когато нещата ти тръгнат много на добре - отвори червената кутия!

Скоро след това бащата починал, погребали го.
Не се минало много време и работите на сина наистина тръгнали много зле. Тогава той си спомнил за думите на баща си, отишъл до сандъка, взел синята кутия и я отворил.
А там имало... парче пергамент, на което пишело:



И действително, не след дълго работите постепено потръгнали.
Всичко се оправило и синът бил истински щастлив. Един ден той отново си спомнил за баща си и за последните му думи. Отишъл пак до големия дървен сандък и взел от там червената кутия. С любопитство надигнал капака и видял, че вътре в нея има подобно парче пергамент. Разгърнал го и прочел написаното:







* * *

Да,
точно така:
Всичко минава!
И доброто, и лошото...

Затова,
нека в трудни дни да не се отчайваме,
а в моментите на радост и щастие
да не се самозабравяме!

Защото...
"и това ще мине!"

* * *





Хубава вечер от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Охх, Десс, това ми бръкна в душата! И наистина е така, и лошото и хубавото преминава. Пак се сетих за зебрата... Laughing че , живота е ред черно, ред бяло...  Wink

Много харесвам притчите , които постваш!  Heart Eyes

mimina, благодаря за линковете!  Много интересни!!!     bouquet

Мише..и твоите, за камъка Цитрин    bouquet

Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 22:44 от ЧервеноВинце

Общи условия

Активация на акаунт