КГБ=Клуб на готините баби - 85

  • 38 354
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 391
              Ния,моя дом е огласен от четири звънки гласчета на 2 момиченца и на 2 момченца - внучетата ми + 2 щерки и двама зетьове,па като сложиш и дедито отгоре направо ми става еднооооооо тиииииииииихичко та чак оглушавам,а спокойно никога не ми е било  Laughing аз съм си такава бърза и кибритлия,ама се поукротих напоследък. Mr. GreenВ работата пък ми пеят 30 гласчета.Е,май те убедих,че ми е тихо и спокойно навсякъде. Mr. Green
              Я кажи софиянка ли си ? Нашата дружинка ли се увеличава?
              Танита,честита пенсия и ако мога да те успокоя с историята ,която разказвам на всяка пенсионерка. Laughing Прадядото на мъжа ми е получавал пенсия 69 години и никой не се сеща колко му е била пенсията,а колко години я е получавал всички знаят.Така,че ти пожелавам и ти да я ползваш най-малко толкова колкото той я е ползвал. Peace Калдъръма в стария Пловдив е реден под негово командване бил е нещо като технически ръководител когато са го правили.Има го на снимка на 103 години да играе хоро на свадбата на правнучка,а е разказвал на мъжа ми за турците преди освобождението и за априлското въстание.Така,че майната им на парите. Laughing
               Днес и ние се бяхме отплеснали в службата на тема пенсиониране. Laughing И май ще си ползваме правото на 3 години по - ранно пенсиониране , защото да не ни прекарат да работим до 63,че и нагоре. Laughing

# 736
  • Мнения: 20
Момичета,това че ще ми изстине мястото го казах на шега;).За мен е по важно децата да се обичат и да са щастливи,защото когато те са щастливи ние сме дава пъти по щастливи.Според мен,е щастие   да видиш,че синчето което си отгледала с много любов ,е щастливо от любовта на сладко и мило момиче.
Не съм от София,а от един много красив град в Розовата долина.

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ТАНЧЕ Много здраве и дълбоки старини ти пожелавам от сърце.
Честито пенсиониране и да си харчиш пенсията със здраве!   smile3525

НИЯ хич и не чакай тогава ти да управляваш кораба , Mr. Green Peace капитана  здава руля на младите . Peace Неписан закон в България.

Мене повече ме е яд за младите ние вече сме поживели .. Младите как ще си гледат децата с тези майчинства и детски.
Иначе за пенсионирането изобщо не мисля ако доживея до тогава ще му мисля.До тогава я камилата я камиларя. Peace

Последна редакция: сб, 26 сеп 2009, 22:51 от ЗИЧЕ

# 738
  • София
  • Мнения: 1 740
     Добър вечер момичета!
     Ния,добре си дошла!
     Танита,честита пенсия! Права е Дидия,по-важно е колко време ще я получаваш.Да даде Бог дълги години да я получаваш и много често да ти я повишават.  bouquet
     Айша,дунапрен има в Практикер и Бриколаж.
    Зиче,ти си по-майстор от мъж ти,щом фугираш.Като чета колко работа си свършила....още много хляб има у тебе.
    Аз днес бях на профилактичен кардиологичен преглед в Токуда.Много съм впечатлена от доктора,млад човек,но много кадърен.Много хубава и добре обзаведена болница,записах си час и за ендокринолог...Като ходя на прегледи и се сещам за оня стар виц:
     Млад архитект проектирал жилищен блок.Построили го и чак тогава се досетили,че не са предвидени тоалетни.Събрали се на съвет да решават ще го събарят ли или не.Но чистачката им намерила решение: "Ще настаните на последните етажи политици и адвокати-те си с...т в устите,на средните етажи-спортисти-те са все в чужбина,не им трябват тоалетни.А на долните етажи ще настаните пенсионери- те всичко носят в поликлиниките за изследване. hahaha hahaha hahaha hahahaТа и аз вече все по прегледи и изследвания,бабешка работа!

# 739
  • Мнения: 77
Айша, Дидия, Зиче, Яге, благодаря ви за пожеланията! Да ви се връща и на вас, но тройно по-голяма!
Когато му дойде времето разбира се, но не чак на 63!
Дидия, моя свекър пък имаше един лаф, когато му пожелаехме да стигне до стоте години, той се подсмихваше и казваше: Еееех, Свети Петър и брат да ми е, няма да ме държи до сто! Живя до 82 години, което не е малко. Ама вашия прадядо, много дълъг пенсионерски живот е имал!
Благодаря ви!
Голям обрат в живота е, аз още не мога да се възприема като ПЕНСИОНЕРКА!
Вярно, че от безработна е по-добре, ама с тази мизерна пенсия!
Остарявам бавно, приятно и безвъзвратно!

Ех, години пусти опустели,
най-прекрасното от мен сте взели,
много злато и пари на този свят да имам,
младостта ми няма да се върне!

Колко истина има в тази песен, за съжаление!
ЛЕКА НОЩ ВИ ПОЖЕЛАВА, ЕДНА СЪВСЕМ ПРЯСНА ПЕНСИОНЕРКА!



 Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 740
  • София
  • Мнения: 16 036
Лека нощ и  от нас.
Яге, днес направих овесено хлебче за проба. Бях си купила 2 силиконови форми. Малко се съмнявах дали няма да изгорят във фурната, но оживяха.

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЯГЕ ако знаеш колко работа такава е минала през ръчичките ми няма да повярваш.На времето мъжа ми работеше много часно и аз венаги съм била с него да работя нямаше как децата чакаха само на нас без никой друг да ни помага. Peace И съм мазала ,и съм боядисвала режех му плочките абе все мъжка работа .Тъй че наистина съм обиграна от към строителство и го върша с тертип. Peace Малеее умря циганката дето ме хвалеше  Mr. Green Mr. Green Blush Blush Blush

След малко ще пусна темата че утре да не се олисам нещо ...сутринта ..

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ХАЙДЕЕЕ СКОК В НОВА ТЕМИЧКАААА!!!


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=431468.0

Общи условия

Активация на акаунт