Лъжливи тестове за бременност

  • 20 094
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 134
Здравейте,
Аз съм с трети ден закъснение и тази сутрин направих два различни теста - и двата отрицателни!
Мислех, че ще се зарадвам, ама всъщност ми е адски криво.
Моля ви кажете ми къде да отида да си направя кръвен тест, трябва ли предварителен час да запиша и
за колко време излизат резултатите?
Искам да добавя, че на мен в живота ми до сега ми е закъснявало само два пъти и двата пъти съм била бременна,
та не е нормално това състояние в момента......

# 31
  • Мнения: 3 695
jufy иди в някоя лаборатория за кръвния тест  Peace стискам палци за положителен резултат

иначе не съм имала лъжлив тест, положителен си беше още на първия ден от закъснението

# 32
  • Мнения: 9 441
jufy във всяка една лаборатория правят кръвни тестове!
Късмет !

# 33
  • Мнения: 134
Момичета,
Тези тестове наистина са нещо странно.
В крайна сметка, след два отрицателин и ТРИ ПОЛОЖИТЕЛНИ теста
ми дойде.......
 #Crazy

Благодаря ви за отговорите и добрите пожелания!

# 34
  • Мнения: 74
Момичета,
Тези тестове наистина са нещо странно.
В крайна сметка, след два отрицателин и ТРИ ПОЛОЖИТЕЛНИ теста
ми дойде.......
 #Crazy

Благодаря ви за отговорите и добрите пожелания!



и на мен ми дойде,но днес ми е трети ден и май последен.Явно от времето,но не стига че ми закъсня,но и беше доста оскъден.
Ще я видим тази работа.Аз повече тестове няма да правя.Ако е цветна,да е цветна...все някога ще се разбере Wink

Това с трите положителни ме разби Shocked

# 35
  • Мнения: 91
Шуър Чек имам повече от 2 отрицателни тест-а Simple Smile  и след 9 месеца една малка буба Simple Smile в общи линии Клеар мисля се казваше тест-а ми показа пол. с много бледа лента Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 2 227
.....
Това с трите положителни ме разби Shocked
И на мен ми се е случвало да имам положителен тест, без да съм бременна.

# 37
  • Мнения: 2 153
.....
Това с трите положителни ме разби Shocked
И на мен ми се е случвало да имам положителен тест, без да съм бременна.

Често се случва! И аз съм го преживяла!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Веднъж бях взела евтин тест за бременност, даже не зная марката.Без бременност отчете втора бледа чертичка.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Явно всичко е въпрос на хормони. На мен ми отчете две чертички с тест от 50 ст, а Шуър чек -не.Затова за мен само кръвния е достоверен.

# 40
  • Мнения: 236
Първият ми положителен Шуър чек скоро ще стане на 2г-отчете на седмия ден от закъснението някъде. А вторият-скоро ще се роди-отчете на първия ден от закъснението. Вярно,че и двата пъти чертичките бяха бледички ,но бяха си две!!

# 41
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
аз не вярвах 4е може да излезе положителен без да има бременност ама явно може.На мен ми даде 2 положителни но си ми дойде.

# 42
  • Мнения: 219
Не мисля, че може да е положителен теста и да няма бременност. Много често се случва да е настъпила бременност, но да не се задържи по някаква причина и идва цикъла накрая - един вид много ранен спонтанен аборт. Иначе ако теста е отрицателен може да се окаже положителен в крайна сметка на по-късен етап, когато хормона на бременността вече може да бъде отчетен  Peace .

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Честно казано най - сигурно наистина е кръвен тест, НО преди година още имаше една тема точно дали е възможна бременност след отрицателен тест -  е при мен само се самозалъгвах. Истината е, че като беше отрицателен си беше отрицателен като си стана си стана и на 6 ден закъснение имаше ясни  EFP

Успех все пак!!!

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
xelita, при мен до 11-12 ден на закъснението имах само отрицателни тестове и после се появи много бледа втора черта,която скоро ще направи 9 месеца  Wink

Общи условия

Активация на акаунт