На море в Турция - all inclusive, тема 8

  • 92 488
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 515
Ние се върнахме преди 3 дни, но ни тръшна грипа и затова сега пиша.  Hug Първо да кажа изкарахме си страхотно голям релакс. Бяхме в Кушадасъ  на HB в хотел Coast light (бившия Polat Beach). Хотела на брега на морето- гледката страхотна, терасите гледаха към морето, имаше само 4-5 които не гледаха, плажа беше гаден с много водорасли и камъни, но ние не се къпахме там хващахме маршрутка, която струваше 2 лири и ни караше на плажа lаdies beach, който беше страхотен. Пясъчен, водата топла, прозрачна, рибки плуват, абе рай. Храната в хотела ставаше но не беше кой знае какво, нямаше ги украсите от дини, лебедите от плодове и т.н. но мога да кажа, че за парите си хотела беше тих спокоен, абе  беше си екстра  Laughing Ние се записахме на HB за да можем да оникаляме през деня, така и направихме. Бяхме в най големия аква парк в Европа (така го водят) Adaland, там беше забавно, излезна ни по 18 евро на човек.  Party Party Бяхме на прословутата разхотка с яхта с обяд, пак 18 евро.Моят мъж го хвана морска болест на връщане и много не  ни беше забавно. Бяхме на джип- сафари с обяд по 30 евро на човек, това беше много готино, понеже той се уреди да се смени по средата на пътя и да кара той, много прах ,много емоций, хубаво си беше  Party Къпах се в Банята на Зевс а според поверието който се къпе там става с 10 години по млад  Laughing През другите дни плаж, ядене и сините вълни. Изкарахме си супер, много отпочинали. Видях, че ще обсъждали джетовете. В Кушадасъ беше 15 лири за 15 мин. на разходката ни с яхтата, имаше опашка от желаещи. Иначе градчето бива, харесва ми, много досадни на моменти бяха турците , то да те е страх да питаш нещо колко струва  Rolling Eyes плюс  това не ни вярваха че сме българи, мислиха ни за французи или американци, навсякъде ме посрещаха с бонжур  Sick Ама то това заради мен де  Whistling Турската ни представителка беше много добра, доволна съм от нея. В сряда има пазар, който е в страни от централните улички и има много евтини неща, според моя мъж "боклуци" , според мен има много добри попадения, стига да ви се рови  Laughing. Разучих всички хотели в Кушадасъ, общо взето ако има нещо питайте  Hug Това е, дано не стана много объркано  Crazy

# 61
  • Мнения: 327
С малко закъснение пускам снимките от Мирикъл Ресор
http://ejmi.snimka.bg/travel/antaliya.422234.14860127

# 62
  • София
  • Мнения: 941
Момичета, има ли някой завърнал се тези дни от Мармарис, да каже какво е времето? Rolling Eyes Не ми се ще да мъкна напразно дебелите дрехи да ми пълнят сака само.... Tired

# 63
  • Мнения: 1 710
еими, много хубави снимки! Аз винаги съм била предубедена за този хотел и никога не е успявал да ми "хване" окото, но на твоите снимки изглежда наистина много добре.

Margy,благодаря ти!Може ли да ми кажеш кои са по-хубавите хотели от тази верига?На картинките и четирите изглеждат страхотно...Вие с кой туроператор пътувате?Прегледах цените за август,понеже ние единствено тогава имаме възможност за почивка и за съжаление са доста по-високо в сравнение с останалите месеци!Дано да има хубави оферти при ранните записвания!За сега съм набелязала DELPHIN DIVA PRIMIERE!

Не може да става въпрос за хотел Делфин и аз да не се изкажа Grinning Ще рискувам да досадя на всички с безкрайните си суперлативи за веригата, ама не мога да се въздържа.
Golden Queen, моето мнение е, че и в четирите хотела можеш да получиш обслужване на високо ниво, разнообразна храна, добра анимация и хубава обстановка, но все пак не всички могат да се сложат под един знаменател. Делфин Ботаник е най-стария хотел и се смята за най-скромен. Той е и с най-ниска цена. Част от корпусите са построени през 1988 г. и стилът им не е особено оригинален и интересен, територията е много малка отнесена към броя на стаите, за които в никакъв случай не може да се каже, че са просторни. За това пък има уникална градина, една от най-хубавите по цялото крайбрежие на Анталия. Хотелът до Ботаник – Делфин Делукс също има хубава градина, но нейният чар е в това, че е изрядно подредена и има много цъфтящи растения. Докато бяхме там ми направи впечатление, че в момента, в който почват да увяхват цветовете, веднага се изкореняват цветята и на тяхно място се засаждат нови вече цъфнали. За този хотел не съм чела лоши коментари – във възторг са и немците, и руснаците, а както става ясно и българите. Стаите не са големи, но са обновени и са доста приятни. Всичко в хотела – барове, кафета, ресторанти, шатри, хамаци, лунапарк и т.н. е измислено така, че да ти носи най-голямо удоволствие.
Ако в Делфин Делукс акцента е в цветята, то в Делфин Дива, темата е водата. Огромен басейн, водна стена, езерце, мостчета, разни други водни красоти, които не мога да опиша. Въобще, много интересно водно решение в оформлението на територията. Самата сграда, според мен е много красива – създава ми чувство за уют и същевременно ме оставя с впечатление за лукс и уникалност. Вечер е прекрасно осветена и носи допълнително настроение. Стаите са просторни и комфортни, а и това, че хотелът е сравнително нов, хич не е за пренебрегване.
От Делфин Палас нямам никакви впечатления, но твърдят, че е най-добрият от четирите хотела. Мен обаче нещо не може да ме грабне. Цената му е доста висока – най-скъпият от четирите хотела. Стаите са просторни и малко помпозно обзаведени, според моя вкус и вероятно е подходящ за претенциозни клиенти.
Пак искам да наблегна на това, че обслужването в четирите хотела е на отлично ниво. Всичко е изпипано така, че да се чувстваш добре. Според мен именно професионалното отношение на персонала и високото качество цялата на хотелиерска услуга, правят хотелите от веригата Делфин толкова предпочитани и високо оценени.

По въпроса за туроператора - ние пътувахне с Тез тур.

# 64
  • BG
  • Мнения: 1 900
Момичета, има ли някой завърнал се тези дни от Мармарис, да каже какво е времето? Rolling Eyes Не ми се ще да мъкна напразно дебелите дрехи да ми пълнят сака само.... Tired

И мен ме интересува,защото утре вечер заминаваме за там.Вие в кой хотел ще сте?

# 65
  • София
  • Мнения: 941
В Паша бийч.Ама явно няма да дочакам отговор...Утре пътуваме сутринта..Весело изкарване на теб и дано ни е хубаво времетооооо Praynig

# 66
  • BG
  • Мнения: 1 900
Благодаря ти.Дано и ние сме в същия хотел.Може да се засечем Grinning

# 67
  • Мнения: 515
http://sinoptik.bg/?lid=100304782 Ето ви прогнозата за Мармарис за 10 дни напред, ако пък не излиза напишете горе в полето Мармарис на латиница и трябва да се покаже  Hug

# 68
  • Варна
  • Мнения: 315
Еими мерси за снимките. Нямам търпение вече да дойде време за почивчицата ни. Flutter
Видях едни водопади на снимките. Би ли казала нещо повече. Къде може да се ходи там да се видят такива красоти,в града някъде за пазаруване изгодно (ще си търся спални комплекти TAC, нали са тяхна марка, там трябва да са по изгодни). Hug

# 69
  • Мнения: 728
Ей, като се върнете от Паша бийч, да не забравите да драснете два реда тук  Grinning. Чакам с нетърпение да прочета отзиви, ние ще сме през октомври там. Времето очевидно ще е с вас, приятна почивка!

# 70
  • Мнения: 327
Еими мерси за снимките. Нямам търпение вече да дойде време за почивчицата ни. Flutter
Видях едни водопади на снимките. Би ли казала нещо повече. Къде може да се ходи там да се видят такива красоти,в града някъде за пазаруване изгодно (ще си търся спални комплекти TAC, нали са тяхна марка, там трябва да са по изгодни). Hug

Тези водопади са заснети на една от екскурзиите,който се предлагат.Мисля,че струваше 25-30 евро.Може да хвърчиш и с парашут.
За пазар не мога да кажа къде е по изгодно да се пазарува.В Анталия ходихме последния ден за около 3 часа,но успяхме да напълним  някоя друга чанта.
В поста съм писала с кой номер маршрутка се стига ,прочети го внимателно,ще ти е от полза.

Приятна почивка на всички ,който им предстой  bouquet

# 71
  • Мнения: 2 550
Девойки, и за чартърите до Турция ли важи багаж до 20 кг ?
Ние пътуваме в събота, като днес реших да си стегна куфара и ми мирише на свръхбагаж  Joy ( преди два часа обяснявах как ТОЗИ път няма да нося много дрехи )  Embarassed

# 72
  • Мнения: 1 120
В Паша бийч.Ама явно няма да дочакам отговор...Утре пътуваме сутринта..Весело изкарване на теб и дано ни е хубаво времетооооо Praynig
С теб ще се засечем. Ние след малко тръгваме за Паша бийч. Гледам времето го дават все да бъде слънчево там.
В куфара ми преобладават летните дрехи Grinning

# 73
  • Мнения: 1 120
Ей, като се върнете от Паша бийч, да не забравите да драснете два реда тук  Grinning. Чакам с нетърпение да прочета отзиви, ние ще сме през октомври там. Времето очевидно ще е с вас, приятна почивка!
Обещавам да докладвам Grinning
Благодаря Hug

# 74
  • Мнения: 1 710
Девойки, и за чартърите до Турция ли важи багаж до 20 кг ?
Ние пътуваме в събота, като днес реших да си стегна куфара и ми мирише на свръхбагаж  Joy ( преди два часа обяснявах как ТОЗИ път няма да нося много дрехи )  Embarassed

Можеш да носиш по 20 кг за всеки пътник и 10 кг за дете. Тези 20 кг можеш да разпределиш в няколко куфара, но не може 1 багаж да тежи повече от 20 кг. Ръчен багаж уж може по един на човек, но ние се качихме с повече.

Общи условия

Активация на акаунт